Jak vyhodit do vzduchu nafukovací matraci bez pumpy

Pokud chcete vědět, jak nafouknout nafukovací matraci bez pumpy, naučíme vás, jak využít dva předměty pro domácnost, které vám pomohou! Bylo by užitečné zjistit, zda je vaše pumpa poškozená nebo pokud ji náhodou nemáte a potřebujete nafouknout matraci. I když stále vyžadují elektřinu jako elektrické čerpadlo, jsou užitečnými alternativami, pokud je nemáte po ruce.

Nemusíte okamžitě uvažovat o nafouknutí matrace sami, protože vakuum a foukač listí mohou nafouknout vzduchovou postel! Promluvte si také o některých tricích, díky nimž bude proces rychlý a hladký. Takže bez dalších okolků je tu způsob nafouknutí vzduchové postele bez čerpadla!

Jak nafouknout nafukovací matraci bez pumpy pomocí předmětů pro domácnost

Použití vakua

První a možná nejoblíbenější předmět pro domácnost, který můžete použít k nafouknutí vzduchové postele, je vysavač. Pochopitelně můžete být zmateni, jak bude matrace vybuchovat, protože vysavače nasávají vzduch. Některé modely na trhu však přicházejí s reverzním režimem a připojením hadice.

Místo nasávání vzduchu budou tyto vysavače odsávat vzduch a můžete použít hadicový nástavec jako čerpadlo. Nejprve se ujistěte, že jste před nafouknutím matrace odstranili nádobu na nečistoty. Spusťte vakuum po dobu 10 sekund a vyměňte trysku za něco menšího, aby odpovídalo matracovému ventilu.

Můžete také přeskočit trysku a jednoduše připojit hadici k ventilu pomocí adaptéru nebo zesílit spojení lepicí páskou, aby nedocházelo k úniku vzduchu. Jakmile se ujistíte, že je článek utěsněn, zvolte v režimu odsávání nejnižší rychlost a zvyšujte při nafukování postele. Naplňte matraci na požadovanou pevnost a poté odstraňte podtlak, aby došlo k úplnému utěsnění.

Pomocí foukače listí

Pokud chcete něco přímočařejšího, vytáhněte foukač listí z garáže, protože jeho funkce foukání může být užitečná pro nafouknutí nafukovací matrace bez pumpy. Proto můžete jako náhradu vzduchového čerpadla použít také sněhovou frézu, protože má stejný mechanismus foukání vzduchu. A co je ještě lepší, můžete pomocí vakuové hadice bezpečně vytvořit spojení mezi foukačem listí a matracovým ventilem.

Opět chcete začít s nejnižším nastavením a poté jej postupně zvyšovat při plnění matrace. Také nechcete přeplňovat postel, aby nedošlo k namáhání švů. Jakmile skončíte s nafukováním, jednoduše vyjměte hadici z ventilu a umístěte víko nebo víčko ventilu zpět.

Můžete použít vysoušeč vlasů k odpálení nafukovací matrace?

Pokud máte menší nafukovací matraci, měli byste ji úspěšně nafouknout fénem. Můžete však také očekávat, že to nebude tak plynulé jako používání něčeho výkonnějšího, jako je funkce odsávání vysavače. Zaprvé, spojení mezi vysoušečem vlasů a ventilem bude náchylnější k netěsnostem, protože nemůžete použít adaptér jako ve vysavači a výstup na vysoušeč vlasů je velký.

Užitečným způsobem, jak zajistit, aby výstup vzduchu z vysoušeče vlasů více doplňoval ventil vzduchového lůžka, je zabalit první část papírovým listem a vytvořit kužel. Jakmile jste si jisti, že během foukání nebude unikat žádný vzduch, vyberte nastavení fénu bez chladu nebo chladu, protože teplo může matraci poškodit. Je také důvod, proč byste měli mít na paměti, že budete tuto metodu neustále používat, protože vysoušeče vlasů mají tendenci se po chvíli zahřát.

Mohu naplnit nafukovací matraci vodou?

I když je možné nafouknout nafukovací matraci bez pumpy, stále je to hodně práce. Nebude to mnohem rychlejší, pokud použijete jen vodu? Než půjdete s touto vaší divokou myšlenkou, prosím, přestaňte.

Voda a vzduch mají různé vlastnosti a nahrazení vzduchu vodou ve vzduchové matraci pouze poškodí materiál. Teorii můžete otestovat a vzduchové lože skutečně obnoví svou formu. Kvůli vlhkosti však riskujete růst plísní.

Navíc vyplnění vzduchového lůžka vodou vyžaduje příliš mnoho švů. Když ležíte na vzduchovém lůžku naplněném vodou, je více než pravděpodobné, že se roztrhne ve švech a než si to uvědomíte, nechte si v místnosti udělat řeku. Pamatujte, že voda nestlačuje jako vzduch, což znamená, že vaši váhu úspěšně nepodporuje.

Závěr

Ztratili jste vzduchové čerpadlo a potřebujete nafouknout vzduchové lůžko? Máte dva běžné předměty pro domácnost, které vás naučí, jak nafouknout nafukovací matraci bez pumpy. Nejprve zkontrolujte, zda má váš vysavač reverzní režim pro produkci vzduchu a nikoli sání.

Najděte správný adaptér pro hadici, která se připevní k matracovému ventilu, a měli byste postel bez problémů vyhodit do vzduchu. Můžete také použít foukač listů používající stejný mechanismus a zajišťující bezpečné připojení k matracovému ventilu. Jakmile naplníte vzduchovou postel, odpojte hadici a je to!