Jak vyfouknout vzduchovou matraci Coleman? 2 nejlepší způsoby

Pokud potřebujete vědět, jak vyfouknout nafukovací matraci Coleman, naučte se dva způsoby! Tento článek si nyní můžete přidat do záložek pro techniky vyfukování s pumpou a bez ní. Vždy si však přečtěte pokyny dodané s konkrétním vzduchovým lůžkem Coleman, které máte.

Stejně jako nafouknutí nafukovací matrace musíte dodržovat všechny údaje o značce, pokud nějaké existují. Obvykle je to tak jednoduché jako otevření ventilu. Další informace naleznete níže:

Jak vyfouknout vzduchovou matraci Coleman s pumpou a bez ní

S pumpou

Vždy si prosím přečtěte návod k použití konkrétního vzduchového lůžka Coleman, které máte k dispozici. Budete se cítit více v pohodě s vědomím, že nechtěně nepoškodíte postel nekompatibilními postupy. Jak tedy použít čerpadlo k vyfouknutí nafukovací matrace?

Vzduchové čerpadlo pomáhá nejen při nafukování nafukovací matrace. Můžete jej také použít k nasávání vzduchu a vyfouknutí. Postup by tedy byl stejný jako otevření ventilu a připojení trysky čerpadla k němu.

U nafukovacích matrací můžete také slyšet jejich vypouštění po otevření ventilu, protože uvolňuje tlak. Před a během používání pumpy můžete stlačit povrch, abyste urychlili deflaci. V závislosti na použitém typu čerpadla můžete nastavení změnit nebo čerpadlo ručně nastoupit.

Bez čerpadla

Pokud nemáte čerpadlo, je stále možné vyfouknout nafukovací matraci. Musíte pouze otevřít ventil a současně tlačit na vzduchové lůžko, abyste více podporovali uvolňování vzduchu. Měli byste však pochopit, že tento proces vyfoukne matraci pomaleji, než když máte čerpadlo, které může nasávat vzduch.

Vypuštění většiny vzduchových postelí by mělo trvat jen 10 minut. Chcete však zajistit, aby na zploštělé matraci nezbyl žádný zbytkový vzduch. Pokračujte v tlaku na povrch rukou a kolen, aby mohl uniknout zbytkový vzduch.

Další připomenutí od Colemana

Můžete otevřít ventil pro rychlé uvolnění a kompaktně uložit nafukovací matraci. Měli byste rychle najít číselník a přepnout jej do nastavení Deflate. Coleman doporučuje okamžitě vypnout, jakmile se uvolní veškerý vzduch.

Při vypouštění však pamatujte na svou matraci, protože by měla být čistá a suchá. Kapaliny a vlhkost mohou materiál poškodit. Ještě více zkontrolujte povrch, kde matraci vypustíte, protože ostré předměty mohou způsobit díry a řezy.

Jak skládáte nafukovací matraci Coleman?

Čištění

Pokud používáte originální AeroBed, nezapomeňte jej před složením a uskladněním udržovat čistý a suchý. Pomocí jemného mycího prostředku očistěte boky a dno matrace a poté ji nechte uschnout na vzduchu. Kryt se řídí pokyny uvedenými na štítku pro jeho praní v pračce jemným čisticím prostředkem a teplou vodou.

Poté můžete kryt sušit v bubnové sušičce na mírném ohni nebo jej pověsit venku. Celkově nikdy nepoužívejte na matraci agresivní chemikálie a čisticí prostředky, aby nedošlo k poškození materiálu. Vzduchové lože navíc nesušte přímým ohřevem.

Skládání a válcování

Po vyčištění matrace ji můžete složit a složit, abyste zmenšili její objem. Rolováním napájecího kabelu zajistěte, aby se nepletl. Poté nechte strany matrace setkat se středem podél její délky, než ji otočíte.

Před uložením na suché a čisté místo umístěte vzduchové lůžko do přepravní tašky. Chcete zajistit, aby teplota na tomto místě byla vyšší než 50 ° F, aby vaše matrace zůstala v nejlepším stavu. Na závěr nezapomeňte umístit postel na pokojovou teplotu, než ji nafouknete pro další použití.

Úložiště

Kromě udržování suchého stavu nezapomeňte nikdy nafukovací matraci neskladovat složenou uvnitř. Může se to zdát jako životaschopná možnost, jak ušetřit místo, ale toto místo je pro materiál matrace nebezpečné. Chcete také uložit kryt samostatně a před uskladněním nechat postel holou.

Měli byste vyfouknout nafukovací matraci?

Je naprosto v pořádku vyfouknout nafukovací matraci pro skladování a cestování. Koneckonců, je to jedna z hlavních výhod tohoto typu matrace ve srovnání s jinými materiály. Nepokoušejte se však neustále vyfukovat vzduchové lůžko a udržujte jej nafouknuté, když ho stále používáte.

Pokud neustále nafukujete své vzduchové lůžko, riskujete napnutí švů, které může způsobit netěsnosti. A věděli jste, že během deflace možná děláte riskantní praktiky? Někteří lidé mohou být netrpěliví v době, kdy matrace vyprchá.

Při otevření ventilu byste mohli být v pokušení rolovat matraci. Pokud jste vinni tím, prosím, přestaňte, protože protahujete švy. S balením vzduchového lůžka začněte až po dokončení vypouštění.

Závěr

Vzduchové postele jsou všestranné, pokud jde o skladování a přepravu. Ale už víte, jak správně nafouknout nafukovací matraci Coleman? Je to tak jednoduché jako otevření ventilu a připojení vzduchového čerpadla.

Poté vyberte nastavení vypouštění a sledujte, jak vaše čerpadlo dělá práci za vás. Můžete také ztratit čerpadlo, pokud nemáte po ruce. Ve srovnání s velikostí matrace to však bude trvat déle.