Jak vycpat polštář s polyfill. Nejlepší průvodce

Pokud chcete vědět, jak napchat polštář polyfill, bude to trvat jen tři kroky a máte hotovo. Trend výroby vlastního polštáře je na vzestupu, protože umožňuje uživatelům odpovídajícím způsobem přizpůsobit své polštáře. Výběr výplně však může být ohromující, zvláště pokud je to poprvé, co slyšíte polyfill.

Polyfill je oblíbená výplň polštářů z polyesteru. Nabízí polštář vynikající strukturu, která vám poskytne pohodlí a podporu. Tento článek pojednává o tom, jak dosáhnout nejlepší formy polštáře vyplněním polyfill.

Snadný tříkrokový průvodce pro vycpání polštáře s Polyfill

Krok # 1. Příprava

Plnění polštáře je rychlá a přímá práce, ale musíte být připraveni, abyste se vyhnuli nevýhodám. Např. Naplánujte si, jak pevný chcete mít polštář, nebo na jakou velikost míříte. Dobrou věcí, když si vycpáváte polštáře sami, je, že je můžete snadno přizpůsobit, i když neplníte základní čtvercový polštář.

Pak můžete také připravit nástroj na plnění. Nástroje budou užitečné, zvláště když vycpáváte polštář těžko přístupnými štěrbinami nebo rohy. Například značka odpovědná za populární Poly-fil, Fairfield, obsahuje jedinečnou vycpávku.

Jinak můžete při plnění polštáře improvizovat s předměty pro domácnost. Zahrnují tužky, hůlky a vařečky. Vyberte nástroj, který by byl pro váš projekt vhodný.

Krok # 2. Plnění

Druhým krokem je nacpání polštáře samotného. Získejte velkorysé množství polyfillu a roztáhněte jej, abyste uvolnili shluky. Chcete se ujistit, že tam nejsou žádné shluky, tak to podle potřeby pokračujte v roztahování.

Jakmile budete mít výplň, postupujte zevnitř ven. Co to znamená, je nacpat se do rohu nejvzdálenějšího od otvoru. Tímto způsobem můžete zajistit, že v polštáři nebudou žádné duté prostory.

Pevně ​​zatlačte polyfill do rohu, dokud neuvidíte kyprostost zvenčí. Možná budete muset přidat nebo snížit množství, dokud nebude polštář dobře nacpaný. Užitečným tipem, jak se shlukům vyhnout, je zapracovat je dovnitř a přidat menší množství polyfillu, abyste zajistili pevnost.

Krok # 3. Zavírání polštáře

Pokračujte ve vycpávání, dokud nebudete blízko otevření polštáře a nedosáhnete svého ideálního loftu a pevnosti. Před přišitím otevíracího otvoru zkontrolujte polštář zvenčí, abyste se ujistili, že není nutné provádět žádné úpravy. Chcete krátké a malé stehy, abyste zabránili tomu, aby polyfill vyčníval ze švu, a také vám pomůže udržet výplň při šití, aby skončila s hladkým a pohodlným polštářem.

Co je Polyfill?

Typická náplň do polštářů je polyfill nebo polyesterová vlákna. Některé značky, jako je Poly-fil, používají 100% polyester, ale některé polyfill jsou smíchány, aby bylo dosaženo specifických povrchových úprav polštářů. Na trhu najdete různé druhy polyfillů a v dnešní době existují dokonce i udržitelné možnosti, a to přidáním bambusové a kukuřičné cukrové vlákniny.

To, co dělá polyfill velmi rozšířenou náplní polštářů, je to, že je relativně cenově dostupné, snadno se čistí a je lehké. Polštář polyfill vedle sebe se cítí stejně jako polštáře dolů. Můžete jej dokonce nastavit pomocí kreativity a vytvoření vnitřního pouzdra pro polyfill.

Ale na rozdíl od bambusových polštářů, které používají bambusové vycpávky, polštáře z polyfillu nejsou tak prodyšné. Má tendenci zadržovat teplo a postupem času polštáře z polyfill tvoří hrudky nebo se zplošťují. Chcete-li se tomu vyhnout, zvažte možnost mít pro výplň samostatné vnitřní pouzdro, abyste mohli později přidat polyfill.

Jak vyrobit polštář Polyfill

Nyní, když víte, jak plnit polštář polyfill, by bylo užitečné pochopit, jak udělat jednoduchý polštář. Jednoduše odstřihněte dva kousky látky podle vašeho výběru s přídavkem nejméně dva palce od velikosti hotového polštáře. To znamená, že by měly být o dva palce širší a o dva palce delší než velikost, kterou chcete dosáhnout.

Šijte kusy látky pravými stranami k sobě, přičemž ponechejte 7palcový otvor na jedné straně a půl palce pro šev. Poté nakrájejte další dva kusy látky s palcem přídavku, než je vaše zamýšlená velikost polštáře. Sešijte je se stejným švem a přídavkem na otevření jako dříve a pak můžete pouzdro otočit pro plnění.

Postupujte podle popsaného průvodce pro plnění náplní polyfill a poté můžete otvor otočit po otočení okrajů otvoru o půl palce. Vložte naplněné pouzdro do otvoru na polštářovou látku a otvor zašijte. Tuto příručku můžete podle potřeby upravit podle toho, jaký polštář potřebujete.

Závěr

Polyfill polštáře se cítí podobně jako polštáře dolů a můžete si je dokonce vyrobit sami. Pokud si můžete vyrobit polštář, můžete se naučit, jak nacpat polštář s polyfillem ve třech rychlých krocích. Začněte plnit na nejvzdálenějším konci od otvoru pomocí uvolněné náplně.

Postupně přidávejte nebo odstraňujte náplň, dokud nedosáhnete požadovaného loftu a pevnosti. Poté polštář přišijte malými stehy, aby nedošlo k rozlití náplně ve švech. Můžete si vybrat z různých typů polyfill na trhu a vytvořit si polštář, abyste dosáhli toho nejlepšího zážitku ze spánku.