Jak vyčistit polštář Tempur Pedic. 3 nejlepší způsoby

Existují tři techniky, jak vědět, jak správně čistit polštář Tempur Pedic. Musíte vědět, co dělat, když jsou na polštáři skvrny a rozlití, pokud je cítit, a jak ho umýt. Tento článek pojednává o všech třech způsobech, které vám pomohou udržet váš polštář Tempur Pedic čistý a nedotčený.

Pravděpodobně jste obeznámeni s tím, jak se v Itálii vloupat do polštáře Tempur Pedic, ale péče o tento produkt nekončí po jeho příjezdu. Postupem času je musíte vyčistit, abyste prodloužili jeho životnost a účinnost. Kromě toho je hygiena polštářů nezbytná pro dobré zdraví spánku.

Vše, co potřebujete vědět, jak čistit pedál Tempur Pedic

Předtím byste měli vědět, že Tempurpedic poznamenal, že je nejlepší nemýt Tempur materiál. Místo toho můžete polštář Tempur Pedic osvěžit odstraněním krytu a povlaku na polštář a poté polštář rolovat a odvíjet v obou směrech. Válcování pozve vzduch dovnitř materiálu a udrží polštář svěží.

Odstraňování skvrn a rozlití

Co byste měli dělat, pokud máte na polštáři Tempur Pedic skvrny nebo došlo k jeho náhodnému rozlití? Nebojte se, protože polštář stále můžete obnovit. Nejlepší je polštář okamžitě osušit, aby vlhký a nerozvíjel se.

Začněte tím, že absorbujete vlhkost čistým ručníkem, abyste zabránili hlubšímu prosakování kapaliny. Poté položte polštář někam větraný. Větrání by mělo umožnit, aby polštář Tempur Pedic úplně vyschl, ale můžete jej také zavěsit venku za slunečného dne nebo přidat ventilátor do místnosti, abyste uschli.

Na skvrny použijte hadřík ponořený ve směsi jemného čisticího prostředku a studené vody. Otřete barvu z polštáře tupým pohybem, dokud skvrna nebude odstraněna. Poté použijte další suchý ručník, abyste se vlhkosti zbavili, a poté jej vysušte, jak je uvedeno výše.

Deodorizace

Pokud chcete deodorovat svůj polštář Tempur Pedic, můžete jej provzdušnit venku. Jak již bylo zmíněno dříve, můžete polštář srolovat a odvíjet na obou stranách, aby se do materiálu dostal vzduch. Poté jej můžete umístit a nechat slunce eliminovat zápach.

Nechcete používat sušičku k provzdušňování nebo chmýření polštářů Tempur Pedic, protože by se materiál mohl poškodit. Může to deformovat polštář a ztratíte tvárnost materiálu. Pomohlo by, kdybyste nepoužili také chemický čistič, protože by to mohlo být příliš drsné.

Místo toho polévku posypte jedlou sodou a nechte ji sedět jeden den nebo kratší dobu. Poté vysajte sódu bikarbónu. Pokud zápach stále přetrvává, můžete polštář zamlžit roztokem octa a vody, nechat ho několik hodin namočit a poté osušit ručníkem.

Praní

Samotný polštář nemůžete umýt, protože materiál Tempur se může vlhko poškodit. Místo toho zkontrolujte štítek polštáře a omyjte povlak polštáře podle pokynů. K čištění polštáře můžete obvykle použít pračku.

Vyberte nastavení teploty za studena a poté kryt před použitím vysušte na vzduchu. Můžete také použít chladné prostředí k vysušení krytu v sušičce, ale nikdy nevybírejte vysoký stupeň ohřevu. Kromě toho nepoužívejte chlór a jiné drsné čisticí prostředky ani na víku.

Co je tempurový pedický polštář?

Možná vás zajímá, v čem je polštář Tempur Pedic jedinečný, že si musíte pamatovat výše uvedené pokyny pro čištění. Rychlá odpověď je, protože tento produkt používá takzvaný Tempur materiál. Tato speciální paměťová pěna výborně uvolňuje tlak, podporuje tělo a přizpůsobuje se uživateli.

Každý polštář poskytuje různou pevnost a materiály, aby vyhovoval různým pražcům, spánkovým polohám a potřebám pohodlí. Stejně jako jakýkoli polštář z paměťové pěny se mohou polštáře Tempur poškodit vlhkostí, extrémním teplem, drsným zacházením a chemikáliemi. Abyste udrželi polštář v nejlepším stavu, řiďte se výše uvedenými pokyny pro péči.

Druhy polštářů Tempur Pedic

Tempurpedic nabízí různé obdélníkové polštáře v různých velikostech, například standardní nebo cestovní polštáře v různých pevnostech a tvarech. Můžete si však také pořídit jejich tvarované polštáře s jedinečným ergonomickým tvarem pro podporu různých oblastí těla. Kromě toho můžete polštáře rozdělit na ty, které používají pouze materiál Tempur, nebo ty, které jsou smíchány s jinými materiály, aby se zlepšil pocit a zážitek během používání.

Závěr

Udržování našich polštářů v čistotě je zásadní pro naši kvalitu spánku, zdraví a životnost samotných polštářů. Musíte však vědět, jak správně vyčistit polštář Tempur Pedic, protože by se mohl poškodit z konkrétních materiálů a postupů. Nikdy neumývejte samotný polštář a nepoužívejte drsné čisticí prostředky a teplo na povlaku na polštář.

Chcete-li skvrny odstranit, použijte hadřík k jejich absorpci a polštář nechejte uschnout venku v Itálii. Můžete také namočit hadřík do vody a čisticího prostředku, abyste skvrnu setřeli. Na druhé straně provzdušňování polštáře venku nebo ponechání jedlé sody na povrchu by mělo eliminovat pachy.

Celkově je udržování polštáře Tempur Pedic v čistotě relativně snadné, pokud budete postupovat podle diskutovaných pokynů. Místo samotného polštáře použijte vhodný povlak na polštář, který můžete umýt. Tímto způsobem se můžete vždy cítit bezpečně pomocí čistého polštáře a zároveň chránit materiál, aby mu vydržel déle.