Jak velká je nafukovací matrace královny? Nejlepší průvodce!

Odpověď na otázku, jak velká je nafukovací matrace královny, je 60 x 80 palců. Mějte na paměti, že se jedná o standardní rozměry a některé značky mohou používat jinou velikost. Ujistěte se, že jste zkontrolovali skutečné rozměry postele, abyste předešli problémům při nákupu potahů a zavírače.

Tento článek vás naučí vše o nafukovacích matracích Queen a pomůže vám rozhodnout, zda je pro vás ten pravý. Pokud jde o nafukovací matrace, musíte znát velikosti, abyste věděli, co můžete očekávat při jejich nafouknutí nebo vyfouknutí. Pokud si však nejste jisti, co máte, můžete si doma změřit matraci, kterou máte.

Jaké jsou rozměry nafukovací matrace královské velikosti?

Měření nafukovací matrace se neliší od standardní pěnové matrace. Můžete očekávat, že to bude 60 x 80 palců, ale někteří výrobci mohou mít při této velikosti určité odchylky. Nejlepší je zkontrolovat přesné rozměry nafukovací matrace královské velikosti, které získáte, abyste se vyhnuli problémům s rámem nebo příslušenstvím.

Je pro vás nafukovací matrace královské velikosti?

Všechny typy pražců a majitelů domů mohou používat nafukovací matraci velikosti Queen, protože její velikost není příliš omezující ani náročná na prostor. Každý produkt je také jiný, takže můžete zvážit kvalitu materiálů a váhovou kapacitu vzduchového lůžka, abyste věděli, zda je pro vás ten pravý. Nakonec zajistěte, aby se ve vašem pokoji pohodlně ubytovala královna nafukovací matrace.

Královna vs dvojčata vs plná vs král

Jak se nafukovací matrace velikosti Queen srovnává s jinými velikostmi vzduchových postelí? Nejmenší miniaturní postel, kterou můžete získat, je dvojče, takže je ideální, pokud máte omezený prostor v místnosti nebo si chcete přinést matraci pro kempování a jiné aktivity. Jeho rozměry jsou 39 x 75 palců, takže pokud chcete něco rozsáhlejšího, můžete se rozhodnout pro nafukovací matraci v plné velikosti.

Měří 54 x 74 palců, což může být vaše alternativa, pokud nemáte místo pro královskou vzduchovou postel. A pokud si chcete dopřát něco prostorného, ​​nafukovací matrace velikosti King měří 76 x 80 palců. Není to typická velikost vzduchové postele, protože nafouknutí může být obtížné, ale můžete zkontrolovat, zda ji vaši prodejci nabízejí.

Může se nafukovací matrace královské velikosti hodit do stanu pro 4 osoby?

Dvojitá nafukovací matrace je pravděpodobně nejpohodlnější velikost, kterou si můžete vzít na cesty. Kdo však chce sdílet stan, měl by dostat něco významnějšího. Bude královská postel vhodná pro stan pro 4 osoby?

Dobrou zprávou je, že nafukovací matrace velikosti queen pro tuto situaci funguje dobře. Nezapomeňte, že stan pro 4 osoby má obvykle nápad na podlahu o rozloze 60 čtverečních stop, který se pohodlně vejde do královské postele. Až příště vyrazíte na kemp s přáteli nebo rodinou, čtyřčlenný dav může těžit ze vzduchové postele královny.

Kolik liber pojme nafukovací matrace královské velikosti?

Jak bylo krátce diskutováno dříve, samotná velikost nafukovací matrace královny nestačí k posouzení, pokud plánujete koupi matrace. Rovněž je třeba zohlednit jeho váhovou kapacitu, abyste se ujistili, že vám bude pohodlně a matrace sama se během používání nepoškodí a nevypustí. Královská vzduchová postel má kapacitu 500 až 600 liber, takže je užitečná i pro dva pražce.

Hmotnostní kapacity dvojitých a plných nafukovacích matrací

Pokud jde o menší nafukovací matrace, manželská postel pojme až 300 liber, zatímco v plné velikosti má kapacitu 400 liber nebo více. Musíte si uvědomit, že se jedná o průměrné váhové kapacity každé velikosti vzduchové postele, takže se můžete rozhodnout, zda můžete vzduchovou postel sdílet. Pokud dvojče pojme až 300 liber, může se o něj podělit dva pražce o hmotnosti 150 liber a ne dva pražce o hmotnosti 300 liber.

A co konstrukce nafukovací matrace? Vaše královská vzduchová postel může používat buď cívkový systém, vzduchové paprsky nebo komory. Pokud vaše matrace také zmínila, že se jedná o vysoce profilovaný model, můžete očekávat, že bude mít vyšší hmotnostní kapacitu.

Co je nejmenší nafukovací matrace?

Dvojitá nafukovací matrace má nejmenší rozměry mezi různými velikostmi vzduchových postelí. Díky tomu je ideální pro cestování nebo pro lidi žijící v malém bytě. Někteří výrobci však mohou nabídnout ještě menší rozměry, než jaké u dvojčat očekáváte.

Například některé značky mají úzká vzduchová lůžka, která se snadno vejdou do vašeho auta nebo SUV. Měly by se snadno nafouknout a vyfouknout i bez čerpadla, protože jsou menší. Nebo, pokud máte dítě, může jako samostatnou postel použít dvojitou nafukovací matraci, dokud nebude moci přejít na plnohodnotnou.

Závěr

Hledáte nafukovací matraci? Pokud víte, jak velká je nafukovací matrace královské velikosti, mohla by pro vás být ta pravá! Tato vzduchová postel měří stejně jako ostatní matrace královny, což je 60 x 80 palců.

Obvykle má váhovou kapacitu 500 až 600 liber, kterou mohou sdílet dva pražce nebo více. Tuto matraci můžete dokonce pěkně umístit do stanu pro 4 osoby. Ale pokud chcete něco menšího, může stačit dvoulůžko nebo plně vzduchová postel.