Jak ušít polštář válce ve 4 jednoduchých krocích

Tento podrobný průvodce, jak ušít polštář s válcem, běžněji známý jako polštář s polštářem, vyrovná věci při míchání dekorací na vašem místě.

Můžete pohodlně použít dekorační nátěr na nábytek v obývacím pokoji nebo ložnici s válcovým polštářem pro uchycení. Polštáře s válci můžete také pohodlně obejmout, když spíte.

Co je to Válcový polštář?

Válcový polštář, známý také jako podhlavník, je dlouhý válcový polštář, který je obvykle vyroben z bavlny nebo polyesteru. Tyto polštáře jsou často plněné pěnou, jako je paměťová pěna, výplň z polyesterových vláken, šicí pěna s textilní podložkou a další.

Válcové polštáře se často používají k poskytnutí další podpory různým částem těla, jako jsou nohy, kolena nebo krk. Válcový tvar je ideální pro bederní opěru. Válcové polštáře jsou univerzální. Kromě poskytování podpory je můžete použít jako polštáře nebo dokonce jako podhlavník jógy.

Kdo může použít válcový polštář?

Kulatý polštář může použít kdokoli! Ale jsou také ideální pro těhotné ženy a další lidi, kteří mají potíže se spánkem. Nové matky mohou také používat válcové polštáře na podporu při kojení svých dětí. Jsou také skvělé pro lidi s bolestmi zad a ramen, protože podporují a uvolňují určité tlaky.

3 kroky na polštáři šicího válce

Polštář si můžete vyrobit ráno pro snadný projekt a v noci budete mít v posteli vysoce dekorativní polštář poté, co pochopíte, jak lze polštář válec vyrobit sami. Pro výrobu pevnějšího polštáře můžete použít polyester.

Krok 1: Připravte materiály

Mezi doplňky, které budete potřebovat, patří látka podle vašeho výběru, volná výplň nebo polyesterová výplň, špendlíky, jehla, šicí stroj a nit, která odpovídá vaší látce. Obvod polštáře je na vás, pokud k němu přidáte další palec.

Při výběru rozměrů polštáře by měl být průměr konců vynásoben 3,14. Poté můžete přidat palec pro přídavek švu pro oba konce. Šířka těla polštáře by měla odpovídat obvodu konců.

Krok 2: Formujte konce

Přeložte materiál na dvě části, špatnou stranou směrem ven. Nádobu na barvu umístěte jako vodítko k horní části oděvu blízko spodní části. Pomocí látkového pera sledujte obvod plechovky.

Vystřihněte sledovanou linii spojením dvou kusů látky. To vám okamžitě poskytne dvě kruhové látky pro konce polštáře. Okolo každého kruhu sešijte řetězec dlouhého šití. Steh na obvodu by měl mít z boku 0,5palcovou mezeru.

Krok 3: Formování těla

Pro tělo polštáře válce budete potřebovat látku řezanou do obdélníku. Po obvodu s dalším palcem pro šířku budete potřebovat pro válec délku 24 „. Potom ohnutý tvar přeložte napůl pravou stranou dovnitř.

Přichyťte obě části k okrajům. Zašijte konec válce tělem a vytvořte trubku. Při šití konců s tělem můžete použít skluzu. Chcete-li vás vést, připněte kruh k hranici těla pravou stranou ven.

Opakujte tento krok s druhým koncem. Druhý kruh však nešijte úplně, protože k vložení vatelínu nebo polyesterové výplně budete potřebovat mezeru. Na jednom konci polštáře válce můžete nechat tři palce.

Pokud plánujete čas od času vyměnit náplň, můžete také na jeden konec polštáře přišit zip. Ujistěte se, že jste vytvořili šev na polštáři. Při žehlení polštáře snižte teplotu v blízkosti zubů zipu, aby nedošlo ke střetu.

Krok 4: Naplnění polštáře

Pokud pro plnění používáte hadřík, sklopte jej tak, aby měl délku 24 palců. Naopak v obchodech si můžete koupit předem připravené tvary polštářů, pokud to odpovídá rozměrům vašeho požadovaného polštáře. Mělo by to mít stejný rozměr jako válec.

Pokračujte v stehu, ručně uzavřete mezeru na druhém kruhu k tělu a zakryjte syrové okraje. Během používání odpalování přepněte látku na polštář směrem k pravé straně. Před uzavřením mezery zajistěte, aby byla náplň vyrovnaná bez hrudek.

Závěrečné úvahy o tom, jak ušít polštář s válcem

Asi v každé ložnici je někde v pohovkách nebo postelích sada polštářů, když procházíte doma a zdobíte knihy nebo časopisy. Každý, kdo je schopen šití, by si měl pořídit a zvládnout s malou částí osobního polštáře.

Místo výběru z obchodů můžete experimentovat s požadovanými barvami a vzory. Vzhledem k tomu, že online existují různé výukové programy, které lze snadno sledovat, můžete si vyrobit polštář z pohodlí svého domova.

Tento jednoduchý návod, jak ušít polštář s válcem, vás určitě provede vytvořením vašeho DIY projektu. Válcové polštáře jsou nejen vynikající dekorací pro váš domov, ale také dokonalým objímacím materiálem. Udělejte si jeden dnes!