Jak ušít polštář se srdcem: Snadný 6stupňový průvodce

Tento výukový program „Jak ušít polštář na srdce“ je snadný průvodce krok za krokem, který zabere jen málo času na výrobu roztomilých polštářů ve tvaru srdce, které okoření místnost.

Co byste možná o srdcových polštářích neměli vědět

Věděli jste, že srdeční polštáře nabízejí svůj vlastní podíl terapeutických výhod? Například se často podávají pacientům, kteří nedávno podstoupili operaci otevřeného srdce. Jelikož tento typ chirurgického zákroku zahrnuje rozdělení pacientovy hrudní dutiny pro přístup do srdce, je nutné, aby oblast hrudníku a prsní kosti dostaly podporu, kterou potřebují pro další tři měsíce, které následují po zákroku.

Je známo, že polštáře srdce pomáhají těmto pacientům zvládat nepohodlí pokaždé, když kašle, vykonávají hluboká dechová cvičení, když dýchají stimulačním spirometrem, smějí se, kýchají a dokonce vstávají z postele. I když je polštář na srdce neléčivou položkou, pomáhá chránit místo řezu a snižuje bolest pokaždé, když ho pacient obejme. Není třeba říkat, že polštář na srdce není jen krásným doplňkem jakéhokoli obytného prostoru, ale může být také použit k pomoci pacientům po operaci po operaci srdce.

Podrobný návod, jak ušít polštář se srdcem

Při výrobě polštáře ve tvaru srdce budete potřebovat vytištěný vzor srdce, 2/3 yard široký, 1/2 střední a 1/3 drobného rouna. Budete potřebovat 2/3 yardy široké kromě příze na polštářek s volánovými látkami, 1/2 pro střední a 1/3 pro krátký.

Připravte si šicí potřeby, jako jsou nůžky, rotační nůž, podložka, pravítko, nit a jehla. Pokud jste pletení nebo šití teprve začali, pokud jde o digitální vzory, tento jednoduchý průvodce vám umožní naučit se sestavovat vzory a začít šit.

Krok 1: Sestavování dílů

Nejprve je třeba vzor stáhnout a vytisknout. Ujistěte se, že tiskárna poskytuje dostatek papíru a inkoustu. Nejlepší je také netisknout z prohlížeče v Adobe PDF.

Jakmile je vzor správně sestaven, musíte vybrat velikost polštáře, vyříznout šablonu na správnou velikost, umístit ji na rovný povrch a vyříznout vzory ve tvaru srdce pro celkem dvě srdce.

Můžete si také vyrobit celkem čtyři srdce, pokud je srdce vyrobeno z pletené volánky. Z volánku musíte pomocí frézy vyjmout dvě umístěná a dvakrát přeložená srdce, abyste vytvořili čtyři srdce.

Poté byste pomocí rotační řezačky a podložky odstranili boční pruhy polštáře. Velká velikost bude vyžadovat délku 3,5 až 71 „a pro střední velikost 3,5 až 58“ musíte spojit několik pásků dohromady. U menší velikosti je délka 3,5 až 43 „.

Krok 2: Příprava na volánky

Vzhledem k tomu, že volánová tkanina je roztažitelná, musíte ji připevnit k rounu, aby se vešla. Připojte pravou fleecovou stranu na opačnou stranu volánkové látky. Šijte šev s přídavkem 0,25. Ujistěte se, že volán je sešit ve stejném směru.

Krok 3: Šití po stranách

Připněte proužky po celém srdci na pravé straně. Sešívejte okraje pásu. Šité čáry by se měly navzájem překrývat asi o palec. Poté sešijte pásku po stranách srdce pomocí švu 5 palců.

Krok 4: Připevnění zadní části

Připněte zadní část srdce na polštář pravými stranami. Jen se ujistěte, že jste vytvořili 4 „prostor pro otáčení a vycpávání. Poté vyřízněte přebytečné štěrbiny na okrajích srdce, aniž byste prořízli šev.

Krok 5: Plnění polštáře

Naplňte svůj polštář ve tvaru srdce surovinou podle vašeho výběru. Můžete použít bavlněnou nebo polyesterovou nádivku, pokud je větší než obal, abyste zcela vyplnili prostor. Pamatujte, že náplň vašeho polštáře určuje vaše ideální pohodlí.

Množství náplně, které používáte, rozhoduje o velikosti vašeho polštáře ve tvaru srdce. Čím více náplně nasadíte, tím gigantičtější bude polštář vypadat. Budete je muset sloučit a zatáhnout za křivky, abyste získali požadovaný tvar srdce.

Krok 6: Zavření stehů

Pokud je vaše srdce naplněno podle vašeho vkusu, zastrčte boky do polštáře. Vezměte nit a ručně zašijte mezeru uzavřenou bičovým stehem. Poté je váš polštář ve tvaru srdce zajištěn. Můžete se také rozhodnout použít stroj k úhlednému stehu.

K dočasnému uzavření otvoru můžete použít špendlíky nebo spony, které chrání vaši ruku před těsností při zašívání mezery. Tímto způsobem vám při šití ušetří velký tlak na ruku. Nakonec zauzlete poslední steh a máte polštář srdce.

Závěr

Polštáře ve tvaru srdce jsou ideálním dárkem pro blízké během valentýnské sezóny nebo svátků. Většinou nejsou tyto polštáře dostupné v obchodních centrech nebo obchodech. To je, když se online objeví návody kutilství, které lidem pomohou vytvořit si vlastní.

Tyto pokyny, jak šit polštář na srdce, se dají snadno dodržovat a ušetří vám čas při prohlídce obchodů. Navíc má smysl dávat dárky vyrobené osobně.