Jak uplést deku na mořskou pannu: Dokončete ve 4 krocích

Pokud vás zajímá, jak uplést deku mořské panny, můžete jednu dokončit ve čtyřech krocích. Začněte tím, že vrhnete, vytvoříte šupiny, ocas a postavíte kousky dohromady. Existují i ​​jiné způsoby, jak vyrobit deku pro mořskou pannu, ale pletení může být terapeutickým koníčkem, do kterého se můžete pustit.

A co víc, kdo by nechtěl pletený pocit na dece mořské panny? Takže před vámi kupte si ocasní deku pro mořskou pannu , nejprve si přečtěte tohoto čtyřkrokového průvodce.

& nbsp;

Jak uplést doma deku na mořskou pannu

& nbsp;

1. Vrhněte na deku

Chcete-li zahájit přikrývku mořské panny, připravte si tkalcovský stav na tělo a ocas pomocí kolíků podle velikosti, kterou chcete vyrobit. Poté se pokaždé, když nahodíte, přesunete doprava a spustíte měřítko, protože pro ocasní deku mořské panny budete pracovat proti směru hodinových ručiček.

Nyní stahovací šňůrka a zabalte celý tkací stroj podle vaší požadované velikosti. U deky velikosti batole můžete použít kolíky 1 až 8 a poté použít 15 řad pro každou stupnici s krokodýlími stehy. Měřidlo stupnice bude čtyři stehy na palec.

& nbsp;

2. Vytvořte váhy

E-ovinutí osmi kolíků pohybujících se proti směru hodinových ručiček, ale nezapomeňte, že pletete plochý panel. Vaše pracovní příze skončí střídavě vpravo a vlevo. Například e-ovinete 8 kolíků na řádcích 1 až 3 a skončíte pracovní přízí vpravo.

Potom na první kolík zabalíte 7 kolíků bez pletení a pracovní přízi budete mít vlevo. Pokračujte v práci v každém řádku, snižte počet kolíků o jeden a pracovní přízi střídejte. Nezapomeňte neplést kolíky 1 a 8 pro 5. řadu, kolíky 1, 2 a 8 pro 6. řadu, kolíky 1, 2, 7 a 8 v 7. řadě, kolíky 1, 7 a 8 pro 8. řadu řádek, kolíky 1 a 8 na řádku 9 a první kolík na řádku 10.

E-ovinutí osmi kolíků pro řádky 11 až 14 a natažení původních stehů na kolíky pro 15. řádek. Opakujte všechny řádky kolem tkalcovského stavu, abyste dosáhli kolíku, který začínáte, a omotejte tři řádky kolem tkalcovského stavu. Vytvořte čtyři kolíky zprava od počátečního kolíku a opakujte své váhy, dokud nedosáhnete požadované délky.

& nbsp;

2. Dokončete ocas deky

Po šupinách můžete vytvořit pas ocasu tak, že omotáte 20 řádků tkalcovského stavu a zatáhnete poslední řádek zpět na kolíky, které se budou plést. Spojte svou práci a vytvořte ploutev s rozchodem 28 stehů na 4 palce.

Nastavte svůj tkalcovský stav tak, aby na obou koncích byly dva prázdné otvory. Uděláte řádky uvnitř ploutve jako šupiny a prošijete steh na začátku každé řady a na konci tkalcovského stavu. Budete také používat žebrové stehy pro ploutve nebo e-ovinutí dvou kolíků, pak obruba a opakujte.

E-wrap 68 kolíků, na které lze vrhat a pracovat na 48 řádcích. Nezapomeňte žebrový steh zpět do středu, když vám zbývají pouze dva kolíky, a opakujte od 35. kolíku pro opačnou stranu ploutve. V závěrečné řadě před prvním kolíčkem sešijte první kolík a e-ovinutím vazba vypnuta .

& nbsp;

3. Sestavte přikrývku

Chcete-li vytvořit ocas mořské panny, napíchnete horní část ploutve na tělo. Zatáhněte za provázek, dokud nedosáhnete požadovaného vzhledu, a sešijte otvor uzavřený kolem ploutve. A je to, právě jste vyrobili ocasní deku pro batole pro mořskou pannu, ale svou práci můžete upravit pro větší velikosti.

& nbsp;

Kolik stehů musím nahodit pro přikrývku?

Budete muset vyhodnotit velikost jehly, váhu příze, rozchod a vzor, ​​abyste věděli, kolik stehů na svou přikrývku nahodíte. Možná také pletete příliš pevně, což může ovlivnit rozchod projektu. A když už o tom mluvíme, vezměte v úvahu stehy, které uděláte, a velikost samotné deky.

Pamatujte, že stehy, které použijete, by měly vyhovovat každému opakujícímu se stehu, který vzor potřebuje. Pak nezapomeňte na okraj a konec deky. Měli byste najít grafy online s počtem stehů, které chcete nahodit, podle toho, kde se budete svázat, nebo si přečtěte našeho průvodce o kolik řetízkových stehů pro deku lépe porozumět zmíněným faktorům.

& nbsp;

Může si začátečník uplést deku?

Krátká odpověď je ano, protože existují různé vzory a velikosti deky. Navíc můžete vždy zvolit techniku, která vám vyhovuje, abyste dokončili rozsáhlý projekt jako přikrývku. Užitečným tipem je začít s menšími přikrývkami, jako jsou dětské přikrývky nebo hody, které používají objemné příze s nejjednodušším stehem, jako je lícovým nebo podvazkovým stehem, abyste se cítili pohodlně. < / rozpětí>

& nbsp;

Závěr

Pokud jste obeznámeni s pletením tkalcovských stavů, můžete si vyrobit vlastní přikrývku pro mořskou pannu. Tento článek vás naučil, jak uplést deku mořské panny velikosti batole, ale podle toho se můžete vždy přizpůsobit. Mohlo by se to zdát zastrašující, ale je to jednoduché, jakmile se dostanete na kloub.

Ujistěte se, že jste si procvičili ovinutí a proklouznutí stehů, a můžete vyrazit! Pokud chcete požádat o další tipy týkající se tohoto projektu, neváhejte nám zanechat komentář.