Jak umýt polštáře. Snadný tříkrokový průvodce

Jak se umýt polštářového mazlíčka, se můžete naučit pomocí tří kroků. Pamatujte, že stejně jako u každého polštáře je zásadní udržovat tento výrobek typu dva v jednom čistý, protože může v průběhu času hromadit nečistoty. Děti mají tendenci být nepořádnější než dospělí, proto vždy zkontrolujte, zda vaše dítě má polštář, abyste věděli, jestli potřebuje nějakou lásku, což je úklid.

Domácí mazlíčci jsou opravdu neuvěřitelným vynálezem, protože fungují jako plyš a jako jeden polštář. To pomáhá zmírnit úzkost dětí, které vyžadují uklidnění hračky a pohodlí polštáře. Dobrého spánku nemusí být pro vaše děti obtížné dosáhnout, ale používání čistého polštářového mazlíčka je také něco, na co se nikdy nezapomíná.

Jak čistit polštáře

Krok # 1. Příprava

Společnost doporučuje, abyste před praním vložili polštář do domácího polštáře. Tímto způsobem se můžete vyhnout poškození plyše a prodloužit jeho životnost. Pamatujte, že pračka může být na vlákna tvrdá, proto je důležité svázat otevřené konce polštáře.

Krok # 2. Čištění

Svého polštáře můžete umýt ručně nebo v pračce, abyste pro něj mohli najít vhodný způsob. Je však třeba poznamenat, že některá polštářová domácí zvířata s bateriemi nebo ta, která mají sladkou vůni, nejsou určena k praní. Místo toho můžete povrch očistit vlhkým hadříkem, abyste odstranili nečistoty, nebo v případě potřeby vyčistit jemným čisticím prostředkem bez vůně.

Praní v pračce

Chcete-li vyčistit polštářek ve stroji, nezapomeňte jej umístit do povlaku na polštář se svázanými konci. Jak již bylo zmíněno dříve, bude to chránit produkt, zejména vlákna, před tlukáním pračky. V průběhu času se může praní v pračce opotřebovat, takže tuto část nikdy nevynechávejte.

Dalším krokem, který nikdy nepřehlédnete, je prací prostředek na polštář. Nechcete používat drsné produkty a ty, které produkují hodně pěny. Nejen, že jsou škodlivé, ale je také těžké je vypláchnout, takže skončíte s lepivým polštářem, jehož vysušení trvá příliš dlouho.

Jakmile připravíte polštář a prací prostředek, vložte jej do pračky v jemném prostředí. To je opět důležité, abyste se vyhnuli poražení polštáře. Poté zvolte teplotu studené vody, abyste chránili barvu a strukturu polštářového mazlíčka.

Ruční praní

Svého polštáře můžete také umýt ručně, zvláště pokud nespěcháte. Navíc je bezpečnější produkty umývat sami, protože praní v pračce může některá polštářová zvířata poškodit. Ve srovnání s použitím stroje můžete také snadno zacílit na konkrétní oblasti produktu ručním mytím.

Začněte smícháním jemného pracího prostředku a vody v umyvadle, ale můžete také přidat trochu jedlé sody, pokud se potřebujete zbavit pachů. Opět použijte něco, co neprodukuje mnoho pěny, aby bylo praní pohodlnější a méně škodlivé. Dodržujte pokyny pro míchání, aby nedošlo k vytvoření nasyceného roztoku.

Umyjte povrch polštářového mazlíčka vlhkým hadříkem namočeným v roztoku. Důkladně očistěte srst třením krouživými pohyby a po namočení do roztoku hadříkem vždy vyždímejte přebytečnou vodu. To samé udělejte i na polštářovém mazlíčku a pokud je namočený, stiskněte jej, aby nedocházelo k problémům se sušením, které mohou způsobit plísně.

Krok # 3. Sušení

Posledním krokem je sušení polštáře, ale nezapomeňte, že pro tento krok nebudete potřebovat sušičku. Místo toho by všichni domácí mazlíčci měli sušit na vzduchu na teplém slunném místě, aby nedošlo k poškození a zachovala se jejich životnost. Přebytečné teplo ze sušičky může produkt poškodit a potenciálně ho roztavit.

Dbejte na své místo sušení, protože nechcete nechat polštářku úplně nevysušenou. Oblast by měla dostávat dostatek slunečního světla, ale žádný vítr, který by mohl odfouknout polštáře. Pro maximální sušení můžete produkt dokonce pověsit na šňůru na prádlo, ale doba do ukončení sušení se bude lišit v závislosti na velikosti, teplotě a expozici polštářového mazlíčka.

Jak čistit domácí mazlíčky pomocí baterií

Jen proto, že někteří domácí mazlíčci mají baterie, neznamená, že musíte zanedbávat jejich čistotu. Pamatujte, že naše polštáře musí být vždy čisté, aby se zabránilo zdravotním problémům. Proto musíte také čistit výrobky napájené z baterie a přiměřeně je udržovat v původních podmínkách.

Začněte vysátím polštářového mazlíčka, abyste odstranili všechny nečistoty, které se rychle nahromadily. Poté smíchejte roztok vody s jemným čisticím prostředkem na prádlo. Polštář otřete suchým ručníkem, aby nedošlo ke znečištění, a poté navlhčete další kus látky ve vodě, abyste se zbavili zbývajícího mýdla.

Všimněte si, že při čištění používáte suchý ručník, protože nechcete polštářka namočit. Nakonec polštářového mazlíčka otřete dalším hadříkem a poté jej vložte do jiné oblasti pro další sušení. Možná budete muset polštářku jemně kartáčovat, abyste po zaschnutí vrátili její nadýchanost.

Závěr

Je zásadní nikdy nezapomínat na čistotu našich polštářů, což platí i pro oblíbené výrobky našich dětí: Polštářová zvířata. Trvá jen tři kroky, než se naučíte, jak správně polštáře mazat a udržovat je v původních podmínkách. Vyberte si z použití stroje nebo ručního mytí jemným čisticím prostředkem a poté produkt osušte na vzduchu.