Jak umýt polštář Snoogle: Průvodce ve třech krocích

Naučením se umýt polštář Snoogle můžete udržovat polštář vždy čistý, protože váš polštář Snoogle bude hromadit olejové částice, prach a pot.

Co je to polštář Snoogle?

Pokud chcete typ polštáře, který je speciálně navržen tak, aby vám poskytoval nejlepší pohodlí, polštář Snoogle by byl darem z nebes. Protože má schopnost přirozeně sledovat obrysy vašeho těla, můžete očekávat zlepšení kvality vašeho spánku. Jeho tvar podkovy zajišťuje, že polštář snadno vytvoří jedinečný tvar vašeho těla.

Dlouhá střední část je ideální pro podporu vašich zad nebo břicha, v závislosti na tom, jak používáte polštář Snoogle. Zakřivený tvar vás udrží v pohodě a pohodlí při spánku a poskytuje podporu a pohodlí bez ohledu na vaši polohu při spánku. Pokud máte problémy se spánkem, můžete investovat do polštáře Snoogle, který vám zlepší spánek.

K praní polštáře Snoogle pomocí pračky

Polštář můžete prát v pračce nebo ručně. Než si však polštář umyjete, přečtěte si nejprve štítek péče, aby vám neunikly žádné důležité informace.

Důvodem je to, že pokyny k praní jsou obvykle uvedeny na štítku s péčí, zejména u jedinečně vyrobených předmětů. Pokud však polštář nemá, můžete místo toho přejít online a přečíst si tam popis produktu polštáře.

Kromě toho musíte zajistit, aby polštář pohodlně zapadl do pračky. Chcete se ujistit, že je dostatek prostoru, aby se mohl pohybovat, jak se umývá.

Pokud potřebujete polštář hodně strčit, může být pro pračku příliš velký. Jinak by jeho vynucení mohlo vést k poškození během praní. Pokud je polštář příliš velký, mohlo by být nejlepší ho prát ručně v ruce.

Pamatujte, že bavlněné, syntetické a prachové polštáře lze prát v pračce. Polštáře z paměťové pěny byste naopak měli prát ručně. Pokud je váš polštář Snoogle omyvatelný v pračce a vejde se do pračky, pak je to výjimka a můžete přejít k dalšímu kroku.

Krok 1. Zkontrolujte, zda by měl být potah prán samostatně

Prvním krokem, jak můžete polštář Snoogle umýt, je odstranit potah a zjistit, zda by se měl prát samostatně. Pokud má polštář volnou výplň, jako jsou mikrokuličky nebo arašídy z polystyrenu, zkontrolujte, zda je pro praní pevně zapnutý na zip.

Když jej vynecháte, způsobí vám to větší nepořádek, než kdybyste ho nevyprali. Můžete také připnout zip na polštář pomocí bezpečnostního kolíku, abyste zajistili, že zůstane zavřený a pro větší bezpečnost. Poslední věc, kterou chcete, je ztěžovat praní.

Krok 2. Vložte polštář do pračky a přidejte prací prostředek s jemným složením

Dále vložte polštář do pračky a přidejte jemný prací prostředek. Ujistěte se, že váš prací prostředek neobsahuje žádné chemikálie ani vůně, aby nedošlo k poškození během doby praní. Silné čisticí prostředky mohou také způsobit podráždění pokožky, proto používejte jemný přípravek.

Umyjte polštář na jemném cyklu. Ujistěte se, že k tomu používáte teplou vodu. Nepoužívejte bělidlo ani neumývejte polštář jiným oblečením, protože obojí může poškodit váš polštář.

Krok 3. Před sušením polštář opláchněte studenou vodou

Opláchněte polštář studenou vodou a vložte jej do sušičky. Silné omílání a vysoká teplota mohou způsobit, že se polštář zmenší, zdeformuje nebo roztaví, proto použijte k vysušení polštáře co nejnižší tepelné nastavení.

Vyhodit dva tenisové míčky do sušičky s polštářem pomůže zkrátit dobu sušení a polštář také načechrat. Polštář můžete vyjmout, abyste se ujistili, že rovnoměrně vysychá. Pokud se necítí suchý, můžete jej vložit zpět do sušičky a postup opakovat.

Ruční mytí polštáře Snoogle

Tato metoda funguje nejlépe pro bavlněné, prachové a syntetické polštáře. Pokud se polštář do pračky nevejde nebo s ním chcete být jemní, můžete jej vždy prát ručně. Nejprve si připravte dvě vany.

Naplňte jednu z vaniček teplou vodou a poté přidejte jemný čisticí prostředek. Poté polštář na několik sekund namočte. Polštář můžete také hnětet rukama nebo použít malý kartáč na čalounění k ošetření zabarvení nebo skvrn.

Zvedněte polštář z mýdlové vody a stlačte jej. Vložte jej do druhé vany obsahující studenou vodu a na několik sekund ji namočte. Polštář několikrát vypláchněte, dokud neodstraníte všechny pěny.

Můžete také použít čistý ručník, který polštář vysuší. To pomůže zkrátit dobu schnutí a polštář si udrží svůj tvar. Můžete jej pověsit na šňůru na prádlo, abyste měli dostatek času na zaschnutí.

Další možností je položit polštář na rovný povrch a nechat jej uschnout na vzduchu. Několikrát přesuňte nebo otočte polštář, abyste se ujistili, že je úplně suchý. Nechcete, aby polštář zůstal dlouho mokrý.

Závěrečné úvahy o tom, jak umýt polštář Snoogle

Dodržování těchto tipů a kroků, jak umýt polštář Snoogle, vám jistě pomůže, aby vydržel déle a udržoval jej v dobrém stavu. Kromě toho nebudete mít jen odolný polštář, ale také pohodlný.