Jak umístit obrázek na polštář v 5 krocích

Foto polštáře nikdy nebyly jednodušší díky tomu, jak umístit obrázek na návlek na polštář. Je to jeden skvělý nápad na dárky, který se narodil v Itálii.

Kromě toho, že svému životnímu prostoru dodáte svůj osobitý styl, získáte také další výhodu s tímto důmyslným nápadem. Tištěné fotografie, které jste někde schovali ve svých albech, můžete velmi dobře uchovat – a tyto vzpomínky uchovat při životě.

Proč jsou polštáře nutné?

Než budeme mluvit o tom, jak si můžete dát své oblíbené fotografie na povlak na polštář, promluvme si o tom, proč byste měli použít povlak na polštář. Zde jsou některé z nejlepších důvodů, proč jsou polštáře nutné.

Ušetříte čas na praní

Vaše polštáře slouží jako první obranná linie, která vám pomůže udržet vaše polštáře po delší dobu čistší. Pokud si toho nejste vědomi, lidé denně vylučují kožní buňky, srst a špínu.

Z tohoto důvodu vám povlak na polštář pomůže zajistit, aby se prachové peří a peří uvnitř vašich polštářů neshromáždilo tolik, jako by bez polštáře. To znamená, že budete čisticí polštáře používat déle a prodloužíte dobu mezi praním.

Blokuje alergeny roztočů

Vzhledem k tomu, že alergenům na roztoče se daří v ložním prádle, kobercích a čalouněném nábytku, mohly by snadno vyvolat příznaky astmatu a alergií. Z tohoto důvodu může použití povlaků na polštáře s pevně tkanou textilií zabránit tomu, aby se prach a srst hromadily v náplni polštáře. Jinými slovy, mohou účinně blokovat alergeny roztočů.

Váš průvodce, jak umístit obrázek na polštář

Zapojením se do tohoto DIY projektu můžete přizpůsobit návrhy a rozvržení vašich polštářů. Jsou perfektní k obdarování a jsou bezpochyby vhodné pro každou příležitost. Podívejte se na tyto podrobné kroky a podívejte se, jak to dělají odborníci.

Krok 1: Určete látku pro povlak na polštář

Před zpracováním fotografie musíte vybrat materiál, který chcete použít k tisku fotografie. Pamatujte, že váš povlak na polštář je třeba pravidelně prát. Proto si tkanina vašeho povlečení na polštář musí i přes to zachovat svoji kvalitu.

Při výběru látky je třeba vzít na vědomí několik bodů. Odborníci si pro svou odolnost vybírají hlavně bavlněné tkaniny a polyester. Kromě toho poskytují větší pohodlí a jejich údržba je velmi snadná.

Krok 2: Připravte si fotku

Pro svůj design polštáře si můžete nechat vytisknout jednu fotografii. Nebo můžete pomocí aplikace pro fotografie zkombinovat několik fotografií a vytvořit koláž. Můžete také vybrat pouze jednu fotografii a prezentovat ji vedle sebe na panelu. U obličejů je umístěte do středu fotografie.

Bez ohledu na vzor fotografie je důležité zvolit obrázky ve vysokém rozlišení, aby výsledný produkt vypadal živě. Pokud používáte Photoshop nebo jinou fotografickou aplikaci, můžete předem vylepšit odstíny a barvy.

Pamatujte také, že čím vyšší je vaše rozlišení fotografie, tím lepší je váš fotografický polštář. Minimální doporučení je minimálně 150 dpi (body na palec). Pokud však můžete dosáhnout 300 dpi, bylo by to mnohem výhodnější.

Krok 3: Vytiskněte fotografii

Ujistěte se, že velikost vytištěné fotografie je stejná jako velikost potahu polštáře. Například pokud doufáte, že budete mít velikost polštáře 18 ”x 18”, měla by mít vaše tištěná fotografie stejnou dimenzi.

Fotografie byste měli vytisknout přímo na látku. Pokud však plánujete k provedení práce domácí tiskárnu, nemusí z několika důvodů přinést nejlepší výsledky.

U jedné bude velikost vaší fotografie omezena a pak nastane problém s inkoustem. Pokud se namočí, dojde inkoust domácí tiskárny. Lepší možností by bylo využít služeb komerční tiskárny.

Krok 4: Dokončete svou fotku

Jakmile bude vaše fotografie vytištěna na zakázku, musíte se ujistit, že se barvy drží. To je problém zejména po počátečním praní. Okamžitě tedy látku vyžehlete, abyste se ujistili, že inkoust řádně zapadá.

Nyní je čas rozříznout fotografie na přesné velikosti, které potřebujete k výrobě polštáře. Nezapomeňte, že jednotlivé fotografie musí mít stejnou velikost jako vložka do polštáře. Jinak by se design na vašem polštáři nemusel dokonale vyplňovat.

Krok 5: Dokončení způsobu, jak umístit obrázek na polštář

Na podložku použijte obyčejnou bavlnu. Je to levné a je to nejlepší volba pro alergiky. Připravte si dva zadní kousky. Zkontrolujte, zda jsou přední a zadní díly stejné výšky, přičemž zadní část je o něco širší než polovina přední části, měří 18 „vysoký x 11“ široký.

Lemujte dlouhé hrany zad. Stiskněte po složení ¼ ”pod, poté stiskněte druhýkrát po složení ¾”. Dokončete rovným švem. U potahu polštáře uspořádejte fotografii lícem nahoru. Zakryjte jej zadními díly, směřujícími pravou stranou dolů.

Umístěte kolíky po obvodu povlaku na polštář. Šité okraje se musí uprostřed překrývat. Projděte si rozměr krytu a přidejte přídavek švu ¼ ”. Poté překlopte kryt prostředním otvorem a vložte dovnitř polštář.

Závěr

Personalizované fotografické polštáře jsou ideální pro zvečnění vzpomínek na domácí dekoraci ve Velké Británii a naučit se vložit obrázek na polštář může být užitečnou výzvou. S tímto průvodcem pro kutily si nyní můžete uchovat zvláštní vzpomínky blízko sebe, i když spíte.