Jak udržet polštář v noci chladný. 5 nejlepších způsobů

Existuje pět nejlepších způsobů, jak udržet polštář v noci chladný. Všichni víme, jak těžké je pohodlně se v noci pohodlně, když je náš polštář horký, takže produkty jako Chillow Pillow staly úspěšnými. Tento článek vás však naučí několik hacků, které vám zabrání v házení a otáčení v posteli, abyste se cítili pohodlně.

Nestačí, že náš polštář je měkký, čistý a tvarovaný. Mnoho studií prokázalo, že optimální prostředí pro spánek by mělo být v pohodě. Navíc ti, kteří zažijí návaly horka a noční pocení, mohou najít úlevu při spánku v chladných polštářích.

5 jednoduchých tipů, jak udržet váš polštář v noci chladný

Tip č. 1. Překlopte polštář

Dalším obvyklým zvykem mezi námi při spánku je kromě házení a otáčení najít chladnou stranu polštáře. Překlopení našeho polštáře je užitečné pro nalezení chladného místa, protože je to strana bez potu. Nezapomeňte, že se ve spánku stále potíme, takže si můžete jednoduše v noci polštář několikrát otočit, abyste získali chladnou stránku.

Tip č. 2. Používejte prodyšné polštáře a polštáře

Přiklopení polštáře na chladnou stranu poskytuje rychlou úlevu, ale díky neustálé potřebě vás může v důsledku toho udržet v noci. Místo toho, abyste se cítili pohodlně, vás potřeba převrátit se na polštář bez potu zbaví konzistentní spánkové rutiny.

Použití prodyšných povlečení na polštáře a polštářů by bylo nejlepším řešením, protože se nehřejí tak rychle jako tradiční pokrývky a polštáře. Slavným příkladem prodyšných produktů jsou bambusové polštáře. Používají bambusovou tkaninu jako kryt a bambusové vlákno jako výplň, aby zabránili pohlcování tepla a přitom zůstali v noci chladní a prodyšní.

Tip č. 3. Použijte chladicí sady

Jak již bylo zmíněno dříve, produkty, jako je polštář Chillow, získaly podporu uživatelů, protože jsou účinným řešením, jak udržet naše polštáře v noci chladné. Chladicí balíčky jsou opakovaně použitelné produkty, které si můžete umístit poblíž hlavy. Některé jsou na vodní, gelové a značky jako Chillow Pillow nepotřebují ani chlazení, aby poskytly chladicí účinek.

Pro maximální účinnost můžete chladicí balíčky umístit přímo pod hlavu nebo pod polštář. Můžete dokonce najít polštáře s vestavěným gelem uvnitř, které absorbují teplo a udrží vás v pohodlí po celou noc. Některé polštáře jsou však skutečně určeny k tomu, aby zůstaly chladné, aniž byste potřebovali gelové balíčky.

Tip č. 4. Chladné polštáře

Čtvrtý tip, jak udržet váš polštář v noci chladný, je použití samotného chladného polštáře. Dříve jste si přečetli výhodu používání materiálů, jako jsou bambusové výplně a potahy, abyste měli prodyšný polštář, který nebude tak rychle zadržovat teplo. Výrobci jsou však ještě inovativnější, že vytvořili chladné polštáře, které se aktivně chladí.

Tyto produkty používají technologii k detekci nepohodlí a uvolnění vzduchu, aby vás udržely v pohodě a pohodlí. Je to jako mít polštář, který snímá, když je vám teplo, a ochlazuje to za vás. Jak se technologie neustále vyvíjí, není divu, že udržování chladných polštářů později připraví vynález dalších produktů.

Tip č. 5. Chladicí hacky

Nakonec můžete polštář ochladit pomocí hacků, které ho přímo neovlivňují. Co to znamená, jsou jednoduché postupy, jako je zamlžování se studenou vodou nebo přidání zvlhčovače vzduchu, ventilátoru nebo klimatizace do místnosti. Tyto hacky nejsou žádným tajemstvím pro ty, kteří chtějí zůstat v pohodě.

Myšlenkou zde však je udržování regulované teploty našeho těla; proto se silně nepotíme ani nezahříváme polštář. Můžete lépe spát, pokud má vzduch trochu vlhkosti a v místnosti cirkuluje vzduch, který nás ochladí. Pokud však chcete mít přímější přístup, můžete si polštář předem zmrazit.

Tipy, jak se v noci ochladit

Jak již bylo zmíněno dříve, ochlazení polštáře také nepřímo ochrání polštář. Chcete však zůstat v horkém počasí pohodlní provedením několika jednoduchých postupů. Například se vždy udržujte dobře hydratovaní, abyste si ulevili od horka.

Můžete také mít delší spánek tím, že na krátkou dobu omezíte odpolední zdřímnutí, abyste si každý den udrželi konzistentní spací plán. Tímto způsobem je méně pravděpodobné, že se v noci probudíte náhodně. Nezapomeňte se před spaním osprchovat a na spánek si oblékněte volné oblečení, které vám pomůže dýchat i na pokožce.

Materiály jako bavlna by měly být pohodlné, protože mohou absorbovat pot a udržovat regulovanou teplotu těla. A pokud je to nutné, nechejte u postele mlhu, abyste se v noci občas postříkali vodou a udržovali vlhký povrch pokožky.

Závěr

K dobrému spánku nestačí mít měkký a ergonomický polštář. Také se chcete naučit, jak udržet polštář v noci chladný, výběrem z pěti technik pro optimální pohodlí a zdraví. To může znamenat nalezení strany bez potu, použití prodyšných materiálů, chladicích zábalů, chladných polštářů nebo nepřímých chladicích bloků k regulaci tělesné teploty.

Pamatujte, že spánek bude efektivní pouze tehdy, když se budeme po celou dobu cítit pohodlně a dosáhneme doporučených hodin. To znamená, že je také nezbytné udržovat naše polštáře a já v chladu, aby nedošlo k nepřerušovanému spánku. Více, pokud se setkáte s podmínkami, jako je noční pocení, musíte mít chladné prostředí, abyste uklidnili nepohodlí.