Jak správně spát na tempurpedickém polštáři

Můžete snadno pochopit, jak spát na tempurpedickém polštáři, v závislosti na vaší spánkové poloze. Musíte vědět, jak používat polštář podle svého spánkového zvyku, abyste maximalizovali jeho výhody. Tím také zajistíte, že můžete po celou noc držet pohodlné, ale podpůrné držení těla.

Po vloupání do svého nového tempurpedického polštáře se na něj chcete vhodně umístit. Níže je uveden kompletní a snadno sledovatelný průvodce pro každou polohu spánku. Ve spodní části tohoto článku najdete také další tipy pro udržení nejlepší polohy při spánku.

Jak spíte na tempurpedickém polštáři?

Na spaní na zádech

Nejlepší poloha pro spaní je na zádech, protože umožňuje tělu rovnoměrné rozložení hmotnosti. Je to také přirozenější pro vaši páteř, protože nevytváří křivky a odchylky. Polohu spánku můžete dále vylepšit použitím tempurpedického polštáře v této poloze.

Pamatujte, že zatímco spánek na zádech je velmi doporučován pro vyrovnání páteře, může to někdy působit nepřirozeně. Jsme více zvyklí spát na bocích a břiše a nakonec zažíváme bolesti krku, i když by spánek v zádech měl udržovat naši páteř neutrální.

Ve srovnání s jinými polštáři vám bude pohodlnější spát na Tempurpedicu, který je speciálně navržen pro pražce na zádech. Je to proto, že je adaptivní při kolébce hlavy a vyrovnání krku se zbytkem těla. Specifickým tempurpedickým polštářem pro spaní na zádech je Cloud Breeze.

Na spaní na boku

Jak již bylo zmíněno dříve, spánek na zádech může být pro některé lidi nepříjemný. Těhotné ženy nebo ženy s kyselým refluxem se budou cítit pohodlněji, pouze pokud budou spát na boku. Dobrou zprávou je, že tato pozice je stále bezpečná, pokud si udržíte dobrou pozici.

Polštář Symphony od Tempurpedic je ideální pro boční spaní díky svému jedinečnému tvaru s plochou stranou. Vaše hlava a krk tak zůstanou na stejné úrovni jako zbytek těla, i když jste na své straně. Nezapomeňte, že chcete polštář, který bude sledovat obrysy vaší hlavy a krku, když spíte na boku.

Také stojí za zmínku, že si chcete přidat polštář mezi nohy, když spíte na boku. V této oblasti můžete použít Tempurpedic, který vám pomůže povzbudit rovnou páteř. Rovněž sníží tlak na boky a záda.

Na spaní na břiše

Spánek na břiše může být oblíbený u většiny lidí, ale tato poloha není ideální pro udržení neutrální páteře. Pokud spíte tímto způsobem, váš krk se otáčí příliš daleko od zbytku těla. Tempurpedickým polštářem se však můžete stále živit jako žaludek.

Příkladem tempurpedického polštáře pro tuto pozici je polštář Essential Support. Celková struktura tohoto polštáře pomáhá vyrovnat vaši hlavu, krk a ramena, aby se zabránilo bolesti a nepohodlí těla. Mělo by také zmírnit tlak na místo, kde spíte.

Jak spát na tempurpedickém polštáři pro úlevu od bolesti krku

Používání doporučeného tempurpedického polštáře pro spací pozici by mělo zmírnit tlak na krk a udržovat správné držení těla, aby se zabránilo bolesti krku. Ti, kteří mají chronickou bolest krku, však mohou mít prospěch i ze spánku na tempurpedickém polštáři.

Společnost má konkrétně takzvaný Ergo Advanced Neck Relief Pillow. Tento polštář odpovídá obrysům vaší hlavy a krku a jeho konstrukce z paměťové pěny podporuje oblast krku, aby korigovala jeho zarovnání.

Jak zlepšit držení těla při spánku

Použití konkrétního tempurpedického polštáře pro konkrétní polohu při spánku je ideální pro udržení dobrého držení těla. Existují však i jiné způsoby použití polštářů, které udržují páteř vyrovnanou a zabraňují bolesti těla. Tyto tipy by také měly uvolňovat tlak, aby se snížil stres v různých oblastech těla.

Lékařské centrum University of Rochester doporučuje zkontrolovat vaše uši, ramena a boky, pokud jsou vyrovnány, když ležíte v posteli a pomocí polštářů vyplňujete mezery mezi tělem a postelí. Proto budou různé polohy na spaní těžit z polštářů v různých oblastech těla. Například zadní pražce by měly zajistit, aby jejich polštář bez odchylek podporoval jejich hlavu, zadní část krku a ramena.

Můžete také přidat polštář pod zadní část kolen, abyste podpořili křivku dolní části zad a zmírnili tlak na páteř. Na druhou stranu, umístění polštáře mezi kolena a pod pas by nejlépe vyrovnalo páteř bočních pražců. A nakonec položte polštář s nízkým loftem na pánev a pod břicho a použijte plochý polštář na hlavu, pokud spíte na břiše, abyste vyrovnali páteř.

Závěr

Bez ohledu na to, zda spíte na zádech, bocích nebo břiše, musíte vždy zkontrolovat polohu páteře. Proto je důležité vědět, jak spát na tempurpedickém polštáři pro každou polohu spánku. Nejlepší způsob, jak to udělat, je použít doporučený tempurpedický polštář pro vaši pozici.

Tímto způsobem můžete ležet a zajistit, aby vaše hlava, krk a ramena byly vyrovnány se zbytkem těla. Je také zásadní vždy přidat polštáře do mezer mezi tělem a postelí. Zajistíte tak, že budete udržovat správné držení těla ve spánku a zabráníte stresu v různých oblastech těla.