Jak sladit záclony a koberce? 5 jednoduchých kroků!

Záclony patří mezi nejdůležitější součásti interiéru, zejména v obývacím pokoji. Za ta léta lidé nežijí v domě bez alespoň dvou nebo tří závěsů, protože důležitou roli má záclona v ložnici a obývacím pokoji

.

Cílem závěsů je chránit vaši domácnost před paranoidním chladem a chránit se před slunečními paprsky, zejména v létě.

Protože mnoho domácností má tyto závěsy, rozhodl jsem se, že nestačí mít pouze záclony jako jediný vnitřní dekor.

Proč neodpovídat podložce nohou nebo koberečkům se závěsy?

Mít místnost s jednotnou barvou přináší spoustu pozitivních rozdílů. Tato myšlenka měla velký smysl a já vás dnes vezmu na kroky, jak sladit závěsy s koberci.

Než budu pokračovat, musím vám představit několik materiálů, které budeme v diskusích potřebovat. Obsahují;

  • závěsy
  • koberce
  • měřicí páska a
  • v některých případech nůžky

Kroky, jak sladit záclony a koberce

Krok 1: Prohlédněte si svůj obývací pokoj a ověřte si svůj design

Je to první krok k tomu, jak sladit závěsy a koberce. Jaké jsou faktory, které musíte vzít v úvahu při obecném přehledu o obývacím pokoji?

Zvažte velikost a prostornost obývacího pokoje, zkontrolujte dostupnost záclon a zvažte potřebu koberců.

Krok 2: Vyberte barevnou kombinaci koberce a záclon

Lidé se těžko rozhodují, protože existují rozmanité krásné a atraktivní závěsy a koberce.

Nejlepších výsledků dosáhnete, když u záclon a koberečků vyberete stejnou barvu, nebo u koberců vyberete světlou barvu a poté u záclon lesklou barvu. Hnědá barva záclon i koberců odpovídá vašemu pokoji. Proto většina lidí získává hnědou pro oba.

Krok 3: Zavěste závěsy

Jelikož máte dokonalou barvu pro oba typy, zavěste závěsy a posuňte se zdaleka z okna. Než budete pokračovat dalším krokem, trochu to oceníte. Před hledáním dalšího postupu proveďte nezbytná nastavení. Úpravy vám umožní určit, kde jsou chyby, nebo nenechat chyby se shodovat s dalším krokem.

Krok č. 4: Nainstalujte koberce

Získejte nové koberce. Za předpokladu, že jste koberec dříve měli, můžete pokračovat a rozložit koberce po koberci. Důvodem je, že to umožní koberci vydržet po dlouhou dobu.

Pokud musíte mít koberce nainstalované, posuňte se trochu daleko od místa a oceníte závěsy a koberce. Pokud je barva docela atraktivní, můžete ji nechat, ale pokud není, můžete provést potřebné úpravy.

Krok č. 5: V případě potřeby změňte vzor

Tento krok je volitelný. V případě, že je třeba vzor změnit nebo upravit, je ideální čas to napravit. Pokud ne, styl stále stojí.

& nbsp;

Jaké jsou výrobní náklady?

Tato část lidi odradí. I když milují dobré a atraktivní věci, neztratí pár dolarů, aby si mohli pořídit tyto krásné vzory pro své domovy.

Jak sladit záclony a koberce se stalo snadným způsobem, jak přidat jiný vzhled v našem obývacím pokoji a ložnici.

Tento proces je určen výhradně pro lidi, kteří jsou ochotni věnovat svůj čas, nápad a úsilí. Za 86 $ si můžete koupit dobře zdobené závěsy. Utraťte 58 $ za koberce.

Zhruba za 150 $ můžete změnit vzhled své ložnice a obývacího pokoje. Vše, co potřebujete, je jen málo času, materiálů a podle výše uvedených kroků dodáte svému domovu docela nový vzhled.

& nbsp;

Musí se záclony shodovat s koberci?

No, ne! Jak jsem řekl dříve, je to v zásadě přidat na kráse místnosti, a to je vše. Je reprezentativnější a výhodnější při instalaci koberců, které ladí se stejnými závěsy nebo dokonce s pohovkou. Rozdíl je samozřejmě vždy jasný.

Není to povinné, ale je nutné zajistit v místnosti více prostoru. Návštěvníci se vás dokonce zeptají, jak jste kouzlo provedli, a můžete jim účtovat jakékoli informace, které máte sklon uvolnit.

Jak sladit záclony a koberce je jedna z nejjednodušších lekcí, které jsem zatím dal. Takže nemáte důvody odmítnout!

& nbsp;

Závěr

Přemýšleli jste, proč závěsy nestačí? Protože zjistili, že je to velmi jednoduché a dosažitelné. Jak sladit závěsy a koberce není divné.

Mnoho lidí se může bát nastartovat kvůli obavám z chyb při výběru barvy a shody. Už se nemusíte bát. Věřte, že to zvládnete!

S výše uvedenými kroky vím, že se dostanete dlouhou cestou, než se dostanete k výběru, které jste udělali, a dodáte své ložnici a obývacímu pokoji nový vzhled.

Nestarejte se o cenu. Stačí s něčím začít a vím, že výše uvedené kroky vám umožní dosáhnout toho, co jste plánovali dosáhnout.