Jak si vyrobit volánový polštář: Jednoduchý průvodce krok za krokem

U domácích upgradů ve Velké Británii se dozvíte, jak vyrobit volánový polštář. Je to snadné s rozpočtem a přidá vašemu prostoru krásu.

Jaké jsou výhody používání polštáře?

Než začnete rozjíždět polštáře s volánky, podívejme se na některé z nejlepších výhod používání polštáře.

Pomáhá udržovat páteř v dobré poloze

Věděli jste, že váš krk má tendenci se mírně ohýbat dopředu, aby unesl váhu vaší hlavy, když předpokládáte vzpřímenou polohu? Pokud jste v klidové poloze, je nezbytné udržovat tuto křivku udržovanou.

Bez polštáře, který udržuje vaše páteř a krk v přirozeném vyrovnání, byste se ocitli v potížích s krkem, jakmile se ráno probudíte. Poslední věc, kterou chcete, je zažít svalové napětí na ramenou a zadní části krku.

Pomáhá předcházet chrápání

Další vynikající výhodou používání polštáře, který není příliš nízký nebo příliš vysoký, je to, že pomáhá předcházet chrápání a brání spánku tím, že udržuje otevřenou vzduchovou trubici a nerušeně dýchá.

Je nastavitelný

V závislosti na vašich osobních preferencích můžete snadno upravit polštář, abyste se dobře vyspali. Jakmile si polštář upravíte tak, aby vyhovoval vašim jedinečným křivkám během spánku, budete se po probuzení následujícího dne cítit dobře odpočatí.

Průvodce krok za krokem, jak vyrobit polštář s volánky

Volánové polštáře přispívají k celkovému stylu vašeho domova. A dnes se lidé tak zabývají jednoduchými a snadnými kutilskými projekty. Myšlenka na vytvoření vašich návrhů na polštáře se zdá být zábavným úkolem i pro amatérské domácí dekoratéry.

Dalším přesvědčivým faktorem, proč byste si měli udělat svůj volánový polštář, jsou náklady. Domácí dekory by se mohly ukázat jako docela drahé. Ale s tímto nekomplikovaným návodem krok za krokem by byl váš rozcuchaný polštář hračkou.

Krok 1: Připravte si potřebné materiály

Pomohlo by, kdybyste si připravili následující základní materiály pro šití: nůžky, žehličku, fixku, nějaké špendlíky a šicí stroj. Budete také potřebovat nějakou nit, dentální nit a samozřejmě látku nebo hadřík podle vašeho výběru.

Krok 2: Vytvořte si polštář

Pomocí vybraného materiálu jej nejprve stiskněte a vyřízněte dva obdélníkové tvary, každý přibližně 17 x 20 palců. Ujistěte se, že jste steh kolem všech stran, ale nechte asi 8 palců otevřené. Šití kolem by sloužilo jako centrální otvor jedné strany, kam dovnitř vstupuje polštář.

Dále ji naplňte požadovanou nádivkou. Polyfill můžete získat v jakémkoli řemeslném nebo textilním obchodě. Nebo, pokud máte starý polštář, můžete náplň z toho znovu použít. Čím menší náklady z vaší strany, tím lépe. Po vložení náplně otvor zašijte.

Krok 3: Proveďte volán

Stejně jako v polštáři stiskněte látku, se kterou budete dělat volán. Poté otočte proužek o rozměrech 7 palců, což je dvojnásobek průměru vašeho polštáře. Pokud měří 17 x 20 palců, bude to 17 + 17 + 20 + 20, celkem 74 palců.

Volánový proužek pak bude mít rozměry přibližně 7 ”x 148”, více či méně. Poté spojte dohromady dva kusy 7palcových proužků s ¼ palcovým švem. Dávejte pozor, abyste nezanechali syrové hrany. Takže s otevřeným švem udělejte ½ ”na každém konci proužku a dokončete okraje volánku.

Krok 4: Vyčistěte hrany

Dalším krokem je přeložení délky proužků na polovinu. Volánky budou nyní široké 3,5 palce. Pak použijte serger, nebo můžete své hrany zlepit, aby byly čisté. Udělejte to po složení a stlačení nesprávných stran látky dohromady.

Krok 5: Shromážděte volánky

Můžete použít voskovanou dentální nit, abyste nasbírali tolik volánků, kolik potřebujete. G Jinanová nit funguje lépe než sbírací patka na vašem šicím stroji. Vložte nit těsně nad nedokončený okraj látky.

Můžete si vybrat buď cikcak nebo lýtkové stehy přes zubní nit, abyste shromáždili volán. Přejděte na vysoce kvalitní nit, která drží, když sbíráte látku pro volán. Vlákno by mělo být také uvnitř stehů, které děláte.

Krok 6: Práce na látce polštáře

Připravte si polštářovou látku, její tři kusy o rozměrech 17 ”x 20”. Vytáhněte nit z každého konce proužku a vytvořte svůj volán, který odpovídá délce vašeho polštáře. Voskovaná dentální nit dělá tento proces hladkým.

Poté připevněte surový okraj volánku k látce na polštáři na pravé straně. Začněte od středu polštáře, ne od rohu. Dávejte pozor, abyste při šití po stranách náhodou nezahrnuli volán.

Krok 7: Dokončete úpravy

Je čas přišít volánek na přední stranu polštáře pomocí ½ ”švu jako příspěvku. Během tohoto posledního kroku nechejte volánky přitisknuté a zatažené v rozích. Použijte svůj šicí stroj k dokončení polštářových volánků nahoru. Postupně proveďte několik úprav.

Závěr

Nyní, když víte, jak udělat rozcuchaný polštář, začněte dávat do pořádku své britské domácí záležitosti. Je to jednoduchá záležitost smíchání a sladění látek, aby se vytvořil váš volánový design. Ještě důležitější je, že je dobré být s projektem zdobení domů v ruce.