Jak si vyrobit rolovací polštář. 2stupňový průvodce pro začátečníky

Pouze dva kroky si osvojíte, jak vyrobit polštář. Nenechte se odradit výrobou jiných tvarů polštářů, které se liší od vašich tradičních obdélníkových tvarů, protože i polštáře v rolích jsou pohodlné. Více si pamatujte, že díky stejnému tvaru je tento typ polštáře velmi univerzální.

S polštáři, polštáři nebo jakkoli jim říkáte; s tímto rychlým kutilským projektem můžete mít tolik využití. Můžete je umístit do různých oblastí vleže nebo sezení, abyste zmírnili bolesti těla a zmírnili tlak. Válcovaný tvar také usnadňuje mít tyto polštáře kdekoli v těle, abyste korigovali své držení těla tím, že budete udržovat neutrální páteř.

Jak si vyrobíte rolovací polštář

Krok # 1. Navrhování

Konce

Neměli byste být zastrašováni, abyste si vyrobili vlastní polštář, protože je přímočarý, ale design je nutný kvůli jedinečnému tvaru. To znamená předem připravit konce polštáře a tělo. U konců polštáře změřte průměr na konci polštáře a přidejte palec pro přídavek švu. Vystřihněte dva látkové kruhy a označte jejich okraj jako vodítko pro potrubí.

Tělo

Tělo polštáře pak bude mít rozměry délky role s palcovou tolerancí pro šev. U typického rolovacího polštáře o rozměrech 9 x 14 palců budete potřebovat 10palcové kruhy na koncích a podšívka pro tělo bude 15 x 29 a ¼ palce. Tato měření můžete upravit podle zamýšlené velikosti polštáře.

Pokud jste stále zmatení s rozměry těla polštáře, 15 palců je od délky polštáře plus palec příspěvku. Rozměr 29 a ¼ je z průměru polštáře, který je 9 vynásoben na 3,14 před přidáním palce příspěvku. Všimněte si, že 3,14 a palec příspěvku jsou absolutní hodnoty.

Krok # 2. Šití

Připojte konce na koncích a volitelný zip na těle

Jakmile budete mít kousky, můžete začít stavět svinovací polštář. Začněte připojením potrubí na konci polštáře před šitím těla a jejich potrubí můžete přišít do přídavku švu na pravé straně látky na každém kruhu. Pokud jde o tělo, jednoduše srovnáte okraje obdélníkových kusů a šijete ve švech, ponecháte otvor, nebo můžete přidat zip.

Konstrukce polštáře

Nakonec připevněte konce rolovacího polštáře počínaje od jedné strany. Jednodušší čas budete mít, když kruh před šitím přeložíte na čtvrtiny a poté jej na jednom konci připnete na místo. Po dokončení stiskněte švy a otočte vložku pravou stranou ven.

Plnění

Naplňte rolovací polštář tolik, kolik potřebujete, dokud nedosáhnete ideální struktury. Někteří dokonce přidají dovnitř tvar polštáře, aby vylepšili tvar polštáře. Potom můžete otvor bezpečně přišit nebo zavřít pouzdro na zip.

Jak používat rolovací polštář

Díky válcovitému tvaru polštářů jsou užitečné pro různé polohy spánku. Pro začátečníky vám objímání rolovacího polštáře pomůže vyrovnat páteř během spánku. Akt mazlení také povzbudí hormony pro dobrý pocit pro lepší kvalitu spánku.

Podobně jako polštáře na tělo lze použít rolovací polštář k uvolnění tlaku a napětí v různých oblastech těla. Můžete jej umístit pod krk nebo pod záda, abyste zmírnili bolest těla. A konečně, zvednutí nohou nebo nohou pomocí polštáře na tělo může pomoci zlepšit krevní oběh.

Celkově tvar polštáře nabízí pohodlí a podporu díky nadmořské výšce, kterou poskytuje.

Jak správně spát

Abychom vám dále pomohli dosáhnout ideální spánkové polohy, je zde několik tipů pro různé polohy. Pro tyto případy můžete odpovídajícím způsobem použít polštář.

Na zádech

Odborníci doporučují spát na zádech jako ideální polohu, a to nesmírně, pokud netrpíte spánkovou apnoe. Tato poloha umožňuje, aby vaše tělo mělo správně vyrovnanou páteř, ale stále potřebujete polštář, který vám podepře hlavu, takže je přirozeně zarovnaný s ramenem. To je místo, kde si můžete umístit rolovací polštář v zadní části krku.

Na vaší straně

Někteří pražci potřebují kvůli pohodlí dosáhnout spánku na boku, například těhotné ženy nebo ženy s kyselým refluxem. Protože je to pro vaši páteř nepřirozené, musíte ležet na tlustém polštáři, aby vaše hlava zůstala rovnoměrně mezi rameny. Roličku můžete také umístit mezi nohy jako dodatečnou podporu.

Na břiše

Konečná a nejméně doporučená poloha spánku je na břiše. I když to může být příjemné, tato poloha odchyluje vaši hlavu nejdále od těla. Budete potřebovat plochý polštář, abyste se vyhnuli stresu na zádech.

Závěr

Jedním z nejuniverzálnějších polštářů je rolovací polštář. Můžete se dokonce naučit, jak si doma vyrobit rolovací polštář, a získat něco více přizpůsobeného vašim potřebám. Začněte tím, že navrhnete kousky, kterými jsou kruhové konce a tělo trubky.

Potom můžete přidat potrubí na obou koncích a šití těla pomocí povolených švů. Nejprve začněte šit jeden konec a fólii můžete otočit pravou stranou ven. Nakonec uveďte rolovací polštář do ideální formy, zašijte otvor nebo použijte zip.