Jak si vyrobit přikrývku, která se dá složit do polštáře

Tento článek popisuje kroky, jak vyrobit přikrývku, která se dá složit do polštáře. Tento produkt se někdy nazývá quillow, protože je složený sám o sobě.

Co přesně je Quillow?

Každý, kdo má to štěstí, že potká svou babičku, by pravděpodobně věděl, co je to quillow. Ve většině případů babičky ukládají jednu nebo více z těchto věcí do svých aut, jen pro případ, že by je jejich vnoučata chtěla používat při dlouhých cestách po silnici. Jak již bylo zmíněno dříve, quillow je chytrý vynález, který je jak polštářem, tak přikrývkou.

V podstatě je to dobrá staromódní přikrývka, která je opatřena pouzdrem, které je všité na podkladovou látku. Ihned po složení přikrývky ji můžete okamžitě proměnit ve vlastní pouzdro a – voila! Máš polštář.

Kroky, které musíte podniknout, abyste si vytvořili vlastní přikrývku, která se složí do polštáře

Vše, co potřebujete, jsou základní dovednosti v šití, volný čas a suroviny. Quillowy jsou ideální pro použití na jakýkoli druh aktivit, jako jsou pikniky, prázdniny doma nebo sportovní akce.

Je to pohodlné, protože vás nejen zahřeje, ale také se snadno upraví na polštář. Je vynikající pro mazlení, cestování, spaní na gauči, kempování a mnoho dalších.

Krok 1: Příprava všech materiálů

Prvním krokem při výrobě quillow je příprava všech potřebných materiálů. Mezi dodávky patří svinovací metr, nůžky, dva metry potištěné látky, dva metry flanelu, odpovídající nit a šicí stroj.

Při výběru látky musíte vzít v úvahu lidi, kteří quillow budou používat. Vzor tkaniny se liší v závislosti na preferencích uživatele. Sportovní nadšenec může upřednostňovat design s míčky nebo netopýry, nebo se milovník koček může rozhodnout pro roztomilé kočičí vzory.

Při výběru polstrování nebo izolace mezi horní a spodní částí látky musíte být také opatrní. Je nezbytné zakoupit vysoce kvalitní polstrování, které bude bezpečně držet kusy, když je deka složená.

Krok 2: Šití deky

Chcete-li vyrobit přikrývku, nejprve odřízněte okraje látky. Potom odstřihněte konce každé látky asi 16 palců po délce. Změřte a vyřízněte dva 16palcové čtvercové bity těchto 16palcových dlouhých pásů.

Mělo by to být asi 40 až 42 palců vysoké a 56 palců dlouhé pro zbývající látku. Umístěte látku, jednu sekci nahoře, a spojte dva materiály na pravé straně. Pravá strana se aplikuje na stranu látky, která má být zobrazena.

Krok 3: Vrstvení polstrování

Poté navrstvte polstrování na horní část látek a konce tří kusů spojte. Poté šijte tři oddíly 0,5palcovým švem. Otočte látku pravou stranou směrem dovnitř a kolem konců našijte 0,25 palcový šev, aby se zavřel otvor.

Krok 4: Výroba kapsy na polštář

Chcete-li vytvořit kapsu na polštář, použijte čtverce k našití na látku s přídavkem švu 0,25 palce. Ujistěte se, že máte povolen otvor pro kapsu. Poté složte 0,5metrový materiál na polovinu

Sešijte dlouhé rohy čtverců dohromady 1,3 cm švem na polovinu, pravé strany proti sobě. Až do šití ověřte, že jsou strany zarovnané a připnuté. Dávejte pozor, abyste kolem kapsy nešili.

Krok 5: Sestavení dílů

Chcete-li quillow sestavit, položte na rovný povrch větší přikrývku a kapsu na polštář vložte přímo do středu uprostřed. Boční strana široké deky by měla odpovídat okraji kapsy našité na půlpalcovém švu. Poté nainstalujte kapsu.

Pomocí švu 0,6 cm přišijte tři vnější rohy kapsy na polštář k potahu. Nešijte stranu kapsy s okrajem krytu. Jinak nebudete mít kam pokládat deku.

Krok 6: Složení deky

Chcete-li přikrývku složit do polštáře, položte kapsu polštáře na vzorovanou stranu potištěného okraje ve spodní části krytu. Poté kapsu sešijte do deky ze tří stran a ponechte ji odkrytou na přední straně. Nejbližší strana je otevřená do středu.

Přes deku otočte pravou stranu. Vložte ruku do kapsy polštáře a zavěste ji na stranu přišitou k látce. Držte druhou stranu k okraji kapsy na polštář.

Do této doby by měla být deka naložena v proporcích kapsy na polštář. Vytáhněte kapsu na polštář směrem ven a současně táhněte nebo naklánějte špičku konců a složenou látku.

Chcete-li vytvořit přikrývku, která se dá složit do polštáře, položte přikrývku se vzorem na pravé straně dolů. Přeložte jeden okraj a poté další. Konečně máte přikrývku, kterou lze změnit na polštář.

Závěrečné úvahy o tom, jak vyrobit přikrývku, která se dá složit do polštáře

Quillow by vás pravděpodobně vzal dolů na výlet do paměti, když jste měli jeden z těch zábavných spánků v domě babičky. Není nutné říkat, že naučit se, jak vyrobit přikrývku, která se dá složit do polštáře, je vždy dobrý nápad, protože deka i polštář jsou uklidňující.