Jak si vyrobit pom pom deka tkalcovský stav ve 3 snadných krocích

Pokud máte zájem o výrobu pom pom přikrývek, musíte vědět, jak si nejprve vyrobit pom pom deka tkalcovský stav. Je to proto, že proces výroby pokrývky z pom-pom spočívá těžce na desce tkalcovského stavu.

& nbsp;

Existují dva způsoby výroby tkalcovských stavů. Jeden je s nehty a druhý bez nehtů. Samozřejmě se můžete také rozhodnout pro nákup.

& nbsp;

Vy však můžete ušetřit peníze tím, že si jeden vyrobíte. Když jej také vytvoříte, budete více investováni do aktivity, díky čemuž bude o to zábavnější.

& nbsp;

Přečtěte si další informace a zjistěte, jak vyrobit tkalcovský stav!

& nbsp;

Kroky k tomu, jak vyrobit tkalcovský stav Pom Pom deka tkalcovského stavu

Níže jsou uvedeny tři kroky, jak vyrobit tkalcovský stav. Budeme diskutovat o tom, který má nehty jako první. Potom probereme ten bez nehtů; a místo toho použijte hmoždinky.

& nbsp;

Krok 1. Připravte materiály

Nejprve si musíte připravit materiály. K výrobě tkalcovského stavu potřebujete obušky, hřebíky, kladivo a úhlové klouby nebo držáky.

& nbsp;

Pro vaši referenci použijeme dva obušky o rozměrech 21 ½ palce pro horní a spodní část tkacího stroje. Potom použijeme dva obušky o rozměrech 31 palců pro boky tkacího stroje.

& nbsp;

Můžete použít delší nebo kratší obušek! Toto je jen příklad, protože velikost obušku určuje počet hřebíků, které je třeba použít.

& nbsp;

Pro tuto velikost tkalcovského stavu byste potřebovali 14 kusů hřebíků pro horní a dolní část. Pokud jde o boky, potřebujete 21 hřebíků. Všechny nehty by měly být z důvodu konzistence nehty inch palce.

& nbsp;

Přirozeně byste také potřebovali kladivo. Je to tak, abyste si mohli nehty připevnit. Dbejte na to, aby byly nehty ve stejné výšce.

& nbsp;

Posledním materiálem, který potřebujete, je úhlový spoj nebo konzola. Potřebujete čtyři z nich pro čtyři rohy desky tkalcovského stavu.

& nbsp;

Krok 2. Připojte se k obuškům

Po přípravě materiálů byste měli spojit obušky. To je proto, že deska bude stabilní, než si zatlučete nehty.

& nbsp;

Co musíte udělat, je dát obušky dohromady. Poté ve spojení spojte úhlové spoje. Můžete jej nastavit uvnitř rámu nebo venku.

& nbsp;

Nainstalujte úhlové spoje správně, aby se nezkroutily z tvaru.

& nbsp;

Pokud vás zajímá, držáky .angle jsou západky ve tvaru písmene L, které spojují dvě části. V tomto případě slučujete obušky pro tkalcovský stav v úhlu 90 stupňů.

& nbsp;

Přicházejí v kovové, dřevěné nebo plastové formě. U tkalcovských stavů doporučujeme použít kovové držáky. Tím je zajištěno, že deska tkalcovského stavu je dobře podepřena.

& nbsp;

Krok č. 3. Zatlučte nehty

Po připojení obušků byste si museli zatlouct nehty. Nejprve však musíte u všech čtyř obušků najít středové body svých obušků.

& nbsp;

Poté vytvoříte křížový bod ze středu dvou spojovacích obušků. Od bodu křížení změřte 1 ½ palce podél rámu, kde můžete zatloukat nehty.

& nbsp;

Označte každý 1 ½ celého rámu od bodu křížení, abyste určili, kam musíte zatlouct hřebíky. Pak můžete nehty zajistit!

& nbsp;

Jak již bylo zmíněno dříve, nehty by měly být zajištěny a umístěny rovnoměrně. Tím je zajištěna rovnoměrnost konečného produktu.

& nbsp;

Můžete vyrábět tkací stroje bez hřebíků?

Krátká odpověď je, ano. Existují tkalcovské stavy, které mají místo hřebíků kolíky. Snižují riziko vzniku škrábanců způsobených nehty.

& nbsp;

Potřebujete kruhové dřevěné hmoždinky pro desky tkalcovského stavu, vrták do dřeva, vrták a hranatý dřevěný kolík.

& nbsp;

  • Krok 1. Nejprve musíte zkrátit kruhové hmoždinky na stejnou délku. Konce hmoždinek přebruste a do každé tyčinky vyvrtejte 2 mm otvor.

& nbsp;

  • Krok 2. Poté si připravte čtvercový kolík a označte otvory. Doporučujeme je označit 3 cm od sebe. Můžete je lemovat v různých délkách; být konzistentní ve svém značení.

& nbsp;

  • Krok č. 3. Poté můžete pomocí 6 mm vrtáku vyvrtat do čtvercového hmoždinky otvory asi 1 cm. Poté zasuňte kruhové hmoždinky do otvorů.

& nbsp;

Bude to těsné, ale o to se přesně snažíme! Mělo by se dobře hodit, aby byla stabilní. Po vyplnění všech otvorů kolíky jste hotovi a připraveni tkát .

& nbsp;

Jaké jsou standardní velikosti pro tkací stroje?

Existují různé velikosti desek tkalcovských stavů z bambulí. Můžete si vzít jednu zmíněnou dříve nebo něco menšího nebo většího, aby vyhovovalo vašim potřebám.

& nbsp;

První rozdíl, který musíte vědět, je, že 1,5 ”hřebíky / hmoždinky s roztečí vytvářejí četné malé pom poms. Na druhé straně 2 “hřebíky / hmoždinky s roztečí vytvářejí větší, ale méně pom pomůček.

& nbsp;

<

Po tom všem teď víte, jak vyrobit tkalcovský stav z pom pom deky. Nejen jeden typ, ale dva! Nyní, když si své tkalcovské stavy můžete vyrobit sami, můžete pokračovat ve výrobě pom-pom přikrývek.