Jak si vyrobit polštářový polštář ve 2 krocích

Ti, kteří se potřebují naučit, jak vyrobit polštářový polštář, mohou tento proces zjednodušit do dvou kroků. Při výrobě polštáře pro váš polštář se nemusíte cítit zastrašeni, protože válcový tvar se stále snadno šije. Více, když si sami vyrobíte potah, můžete si vybrat látku a design, abyste si pro svůj polštář vybrali ten nejvhodnější.

Ale nejprve, co je to polštář? Podhlavní polštář je polštář, který má tvar rolovaného. Musíte vědět, jak jej vyrobit, abyste mu pomohli vydržet déle a udrželi ho v čistotě.

Jak si vyrobíte pokrývku polštáře?

Krok # 1. Navrhování

Abyste dosáhli dokonalého potahu polštáře, musíte jej navrhnout se správnými rozměry. Nezapomeňte, že velikost polštářů se může lišit, protože je můžete použít v různých oblastech těla, například pod krkem, nohama nebo zády. Správné rozměry potahu získáte po obvodu polštáře.

Jakmile máte čísla, přidejte dva palce, abyste získali šířku látky. Toto měření použijte mínus jeden palec a vydělte 3,14 pro řezání jednoho kruhu na látku. Pokud jde o délku povlaku na polštář, získejte délku polštáře na polštář a přidejte 5 palců.

Nakonec chcete ohnout jeden okraj šířky na 3 palce se špatnými stranami dohromady. Poté otočte o 3 palce více a přeložte látku. Otevřete jej a srovnejte okraje délky povlaku na polštář se špatnými stranami.

Krok # 2. Šití

Posledním krokem při výrobě potahového polštáře je šití a můžete začít šitím čtvrt palce pro šev. Ořízněte jej na ⅛ palce a otočte kryt špatnou stranou ven a šev sešijte se stejným příspěvkem na šev o čtvrt palce. Šití kruhu můžete také usnadnit zarovnáním okrajů na konci pouzdra s jejich pravými stranami k sobě.

Připichněte podél okraje kruhu a šijte s půl palce příspěvku na šev. Poté otočte potah polštáře pravou stranou ven a zbývající konec znovu složte podle čar, které jste dříve stiskli. Přidejte špendlíky, aby bylo šití pohodlnější od druhého přeložení.

Tento finální šev, který jste dokončili, bude obličejem povlaku na polštář a na otevřeném konci vytvoří zastrčení. Nezapomeňte, že tento potah polštáře je otevřený, aby byla výměna polštáře pohodlná, ale vždy můžete upravit některé metody, aby se šití ulehčilo, nebo vytvořit jiný design. Je však běžné, že u polštářů s polštáři se používá otevřený povlak na polštář.

Druhy uzávěrů polštářů

Povlaky na polštáře jsou důležité, protože chrání naše polštáře před každodenním opotřebením a hromaděním vlhkosti, zmatků, prachu a dalších potenciálních patogenů a alergenů. Pamatujte, že některé polštáře nemůžeme vždy umýt často, a abychom udrželi hygienu postele, musíme používat povlaky na polštáře, které můžeme umýt častěji. Uzavření našich povlaků na polštáře má však také vliv na to, jak efektivní mohou být při výkonu své práce.

zip

Pokud chcete bezpečně zavřít povlak na polštář, není pochyb o tom, že nejlepší volbou je použití zipu. Nezanechává žádný otvor tam, kde do polštáře vstupují částice a jiné nepořádky, a ty, které se hodně pohybují, neodstraní kryt z polštáře. Musíte však zvážit, zda chcete, aby byl zip odhalený nebo skrytý, protože mohou být nepohodlné a ovlivnit celkový design krytu.

Obálka

Dalším běžným způsobem, jak zavřít povlak na polštář, je použití dvou látkových panelů, které vytvoří obálkový uzávěr. Zadní strana krytu má překrývající se kusy látky, aby se zabránilo otevřenému konci. Můžete dokonce přidat kravaty nebo tlačítka pro další zabezpečení těchto panelů, ale přesto rychlé odstranění pouzdra.

šňůrka

Podhlavníkové polštáře mohou používat otevřený konec, jako ten, který jste se právě naučili dříve, nebo zapínání na šňůrku. Ti, kteří chtějí připevnit povlak ve svinovacích polštářích, mohou na konci přidat zavírání se šňůrkou, aby se neodlepovaly. Stejnou techniku ​​šití můžete použít při přidávání zapínání na šňůrku na tašky a kalhoty na povlak na polštář.

Otevřený konec

Snad nejkomplikovanější uzávěr polštářů je nechává otevřené. Tento uzávěr může být stále bezpečný a zabrání odlepení krytu, pokud přidělíte dostatek místa, takže vnitřní polštář je stále chráněn. Mít příspěvek na látku je nakonec tajemstvím otevřených polštářů na polštáře, které jim nedovolí vystavit polštář bez ohledu na použití.

Skrytá klapka

Můžete také přidat další chlopeň na otevřený konec povlaku na polštář. Myšlenka spočívá v tom, že můžete tento kousek použít k zastrčení polštáře dovnitř a zabránit jeho odhalení. Je to docela podobné uzavírání obálek.

Závěr

Všechny typy polštářů vyžadují z důvodu ochrany a hygieny dobře nasazený potah. Proto je důležité se naučit, jak vyrobit polštářový polštář, který prodlouží životnost polštáře a zajistí, že jej budete udržovat v čistotě pravidelným praním. Můžete snadno vyrobit otevřený povlak na polštář pro svůj rolovací polštář ve dvou krocích.

Začněte tím, že navrhnete a vyříznete dobře měřené kousky na kousek látky. Jakmile budete mít díly, můžete začít šit. Použijte špendlíky pro pohodlnější šití a přidělte půl palce příspěvku na šev.