Jak si vyrobit polštářky s volánky: Podrobný průvodce

Pokud vás zajímá, jak vyrobit polštářky s volánky, pak čtete správný článek. Možná jste někdo, kdo má v úmyslu dosáhnout jedinečného typu domácí výzdoby, proto si chcete své dekorativní předměty vyrobit sami. Nemohli byste se pokazit, kdybyste si vyrobili vlastní polštářky s volánky.

Co jsou to polštářky?

Odvozeno od myšlenky nějakého triku v 17. století, polštářky se odkazují na polštáře, které jsou speciálně vyrobeny tak, aby vytvářely dekorativní kryty, které lze odstranit.

Polštářky jsou v ložnici častým pohledem. Obvykle se používají k doplnění a přizpůsobení pokrývek, potahů a dalších prvků postelí. Není tedy divu, že jejich přítomnost dodává estetice interiéru hodně osobního doteku.

I když můžete spát na svých polštářích na polštáře, stejně jako na běžných povlečení na polštář, často se používají k další podpoře, když sedíte v posteli nebo jako dekorativní předmět. Přesto lze polštářové podvazky posunout na další úroveň pomocí ozdobných volánků.

Falešné polštáře vs. polštáře

Než všechno ostatní, je třeba odlišit polštáře od polštářů. Zatímco pouzdra se používají k ochraně polštářů, falešné se většinou používají pro dekorativní účely. Předstírání mají tendenci být otevřené zezadu, zatímco případy jsou často otevřené na jednom konci.

Navzdory těmto variantám lze na obou ve skutečnosti spát. I když existují případy, kdy spánek na podvodech způsobuje nepohodlí vzhledem k tomu, že některé jsou vyrobeny z texturovaných materiálů.

Průvodce po kutilských polštářích podvržených

Pokud jste v klubu šití pro kutily nováčkem, možná se budete muset připravit, protože rozcuchané polštářky mohou být velmi náročné na práci. Bez ohledu na to se nemusíte obávat, protože tato příručka vám může pomoci na každém kroku.

Krok 1: Připravte potřebné materiály

Na vrcholu seznamu je samozřejmě látka. Můžete si vybrat libovolný typ a můžete si také vybrat různé druhy pro podvod a volánky. Množství bude záviset na tom, jak velké a kolik podvodů hodláte vyrobit.

Zbytek zásob jsou jen základní šicí nástroje. Mezi ně patří koordinační nitě, špendlíky, pravítka, látková pera, nůžky a šicí stroj. Možná budete chtít později zajistit žehličku.

Krok 2: Určete měření

Proces se skládá ze dvou fází: vytvoření podušky polštáře a přidání volánků. U fingovaných musíte nejprve určit rozměry předního a zadního panelu.

Rozměry předního panelu vycházejí z velikosti polštářové vložky plus přibližně 1,5palcového švu kolem okrajů. Zadní díl mezitím s vložkou na polštář měří stejnou šířku a tři čtvrtiny délky.

Krok č. 3: Začněte stříhat kousky předního a zadního panelu

Po provedení měření můžete začít řezat jeden kus předního panelu a dva kusy zadního panelu. Poté ohněte jednu stranu každého zadního dílu tak, že dvakrát dvakrát vertikálně sklopíte palec od okraje. Tento postup musí být proveden na obou zadních dílech.

Krok č. 4: Šijte je na místě

Pamatujte, že lemy je třeba přišít, aby je udrželi na místě. Jakmile jsou všechny prošity, měl by mít každý zadní díl na jedné straně jediný lem. Poté je čas, abyste fiktivní shromáždili.

Přední panel by měl být umístěn pravou stranou nahoru a zadní panel pravou stranou dolů s lemy směrem ke středu. Po sevření musí být všechny čtyři strany sešity. Nakonec na konci první části byste měli vyklopit faleš, abyste odhalili pravé strany.

Krok č. 5: Určete měření volánků

Při přechodu do druhé fáze by mělo být nejprve identifikováno měření volánkové látky. Zatímco šířka může záviset na vašich preferencích, délka by měla být zhruba rovna dvojnásobku součtu velikostí všech stran simulace.

Krok č. 6: Odřízněte proužek tkaniny

Poté byste měli látku řezat rovným směrem. Můžete pokračovat tím, že se látkový pás shromáždí pomocí šicího stroje. Chcete-li začít, chcete nastavit stroj na nejdelší steh a použít vlákna, která se pro lepší výsledky snadno nezachytí.

Krok č. 7: Sešít dva řádky na pravé straně látky

Poté musíte sešit dvě řady na pravé straně látky. Mějte na paměti, že na obou koncích byste měli nechat dlouhý ocas, což znamená, že by se nemělo používat zpětné šití. Dále musíte jemně vytáhnout obě uvolněné nitě na špatné straně, abyste látku shromáždili.

Jakmile se pás shromáždí na požadovanou délku, každý konec by měl být svázán a přebytečné nitě by měly být oříznuty. Chcete-li, aby byly rovnoměrně rozloženy a plochější, můžete se rozhodnout upravit seskupení a stlačit je plochým železem.

Krok č. 8: Šijte volánky do falešné

Posledních několik kroků zahrnuje sešití volánků na podvod. To by mělo být dokončeno umístěním falešné pravé strany ven a připínáním volánky po celém obvodu jejich špatnou stranou nahoru. Poté je můžete sešit a spojit zpět, abyste zajistili oba konce.

Závěrečné úvahy o tom, jak vyrobit polštářky s volánky

Nyní, když jste byli poučeni o tom, jak vyrobit polštářky s volánky, můžete mít větší jistotu, že začnete vylepšovat styl svého domova. Nakonec toho lze dosáhnout, jakmile si věci vyrobíte sami.