Jak si vyrobit polštář z hemoroidů ve 2 snadných krocích

Věděli jste, že se můžete rychle naučit, jak vyrobit polštář z hemoroidů ve dvou krocích? Pokud jste obeznámeni s výrobou koblihového polštáře, metoda je podobná. Můžete také vybrat konkrétní materiály, abyste dosáhli nejpohodlnějšího polštáře pro vás.

Hemoroidy mohou být bolestivé a nepohodlné. To je důvod, proč použití polštáře ve tvaru koblihy s otvorem uprostřed může tyto podmínky zmírnit, když sedíte. Můžete své šicí schopnosti dobře využít a získat úlevu od hemoroidů.

Jak si vyrobit koblihový polštář pro úlevu od hemoroidů

Krok # 1. Design

Prvním krokem při výrobě polštáře z hemoroidů je jeho návrh. Zvažte polštář ve tvaru koblihy, protože to vám při sedění tlumí úlevu od otoků a prevenci tvorby nových. Na látku odstřihněte dva kruhy o velikosti vhodné pro vás.

Můžete zkusit sedět na látkových kruzích a zjistit, zda budou podporovat váš stav. Otvor uprostřed by měl mít správný průměr, aby se hemoroidy zmírnily. Na druhou stranu by samotná kobliha měla být také úměrná vašemu typu těla.

Krok # 2. Šít a tak

Posledním krokem je pouze sešití dvou kusů látky dohromady a nacpání polštáře z hemoroidů. Chcete položit dva kousky látky naruby a pak všit kolem tvaru koblihy. To pomůže posílit polštář, takže švy vydrží opotřebení.

Poté proveďte řez zvenčí směrem ke středu, abyste mohli polštář otočit pravou stranou ven. Před vyplněním polštáře šijte horní část zevnitř, abyste dosáhli požadované formy. Nakonec spodní část přišijte těsně a úkol jste dokončili.

Dalším způsobem, jak polštář hemoroidů dokončit, je nechat mezeru, když všitý polštář všijete. Jen se ujistěte, že švy jsou odolné. To je přímočařejší, protože můžete použít otvor k otočení polštáře a poté jej nacpat před tím, než polštář sešijete.

Co je třeba vzít v úvahu při výrobě polštáře z hemoroidů?

Kromě tvaru a velikosti výsledného polštářku na koblihy musíte při výrobě polštáře pamatovat na kvalitu vašich stehů. Nezapomeňte, že na něm budete sedět delší dobu, takže by se neměl snadno trhat. Samotný polštář by se měl také hodit na sedadla a židle, které používáte, aby byl zážitek pohodlný.

A co materiály? Samotná tkanina by měla být prodyšná, ale odolná, a to i po několika praních. Výplní by na druhé straně mohla být paměťová pěna pro optimální uvolnění tlaku.

Při výrobě polštáře z hemoroidů můžete také vytvořit samostatný povlak na polštář, který můžete umýt. Tímto způsobem nemusíte deformovat samotný polštář z praní. Můžete si také vyrobit skrytý zip, abyste mohli náplň později vyměnit.

Jak sedět s hemoroidy

Tvar polštáře s hemoroidy, který je podobný koblihu, poskytne úlevu a pohodlí, pokud máte hemoroidy. Existují však také způsoby, jak zajistit, aby sezení s hemoroidy tento stav více podporovalo. Například se zdržujte sedění na jakémkoli tvrdém povrchu, protože to může povzbudit zácpu nebo tvorbu nových hemoroidů.

Pokud jste na záchodě, chcete také pohodlně sedět v podřepu. Pamatujte, že jakákoli jiná poloha může aktivovat vaše hemoroidy. Mějte na paměti své tlakové body, bez ohledu na činnost, kterou děláte.

Jak spát s hemoroidy

Spánek s hemoroidy může být nepříjemný, ale můžete také použít polštáře ke zmírnění tlaku z řitního kanálu. Pokud si pod kolena položíte polštář, pomůže to také s váhou vašeho pánevního dna, což dále zmírní nepohodlí. Pokud jde o samotnou polohu spánku, může to být obtížné.

Ideální poloha by byla na břiše, protože se nezaměřujete na anální oblast. Pomohlo by vám také umístit si pod boky další polštář, který vám později v noci zabrání v převrácení na záda. Nakonec si oblečte něco prodyšného a měkkého, jako je bavlněné spodní prádlo.

Jak zmírnit bolest hemoroidů a podpořit uzdravení

Měli byste se poradit s lékařem ohledně jeho doporučení, aby byl váš stav pohodlný a urychlil proces hojení. Existují však dvě věci, které můžete udělat sami, abyste dále pomohli s hemoroidy. Zahrnují potraviny, které jíte, a domácí léky.

Dieta

Vaše strava může pomoci zlepšit zvládnutí hemoroidů. Pouhé přidání více vlákniny do toho, co jíte, může zabránit zácpě. Někteří dokonce doporučují přidat lžíci minerálního oleje s jogurtem ráno, aby pomohli s průchodem.

Domácí opravné prostředky

Kromě stravy mohou některé domácí praktiky nabídnout úlevu a podpořit uzdravení. Zkuste například sedět v sedací lázni dvakrát až třikrát denně po dobu 15 minut. Můžete také vyzkoušet volně prodejné produkty, jako jsou uklidňující krémy.

Závěr

Sedět na polštáři ve tvaru koblihy místo rovného povrchu může zmírnit nepohodlí hemoroidů. Můžete se dokonce naučit, jak si vyrobit polštář z hemoroidů doma, a to trvá jen dva kroky! Začněte řezáním dvou kusů látky ve tvaru koblihy.

Ujistěte se, že výsledný polštář doplní váš typ těla a průměr otvoru na polštář bude pro váš hemoroid pohodlný. Poté sešijte kousky látky k sobě a poté liner vytočte pravou stranou ven. Naplňte polštář a sešijte ho, a voila!

Můžete mít pohodlnější sezení, aniž byste povzbuzovali nové hemoroidy.