Jak si vyrobit polštář na klín ve 2 snadných krocích

Ti, kteří se chtějí naučit vyrábět polštář na klín, to mohou udělat ve dvou krocích. To bude užitečná dovednost, protože můžete snadno přizpůsobit polštář na klín, který zaškrtne všechny vaše políčka. Stejně jako polštář na odpočinek v posteli, mohou tyto jednoduché polštářové projekty doma významně ovlivnit vaše celkové zdraví.

Co je to klínový polštář? Tento polštář je pro vaše tělo výhodný, protože jeho výška pomáhá zvedat určité oblasti těla. Se správným umístěním zažijete lepší krevní oběh, zmírníte bolest z tlaku a dokonce budete řešit chrápání.

Doc Translator: Jak mohu použít p...
Doc Translator: Jak mohu použít překladač dokumentů?

Snadno použitelný průvodce pro výrobu polštářů na klínové postele

Krok # 1. Příprava

Výroba polštáře z klínového lůžka je snadná, ale musíte si připravit vše, co potřebujete, protože postup je trochu jiný než při výrobě jiných polštářů. Například budete mít pohodlnější čas, pokud máte elektrický řezací nůž a šicí stroj. Ale pokud ne, můžete vždy cvičit a dělat věci ručně.

Poté budete muset získat kousek pěny o šířce odpovídající vašim polštářům do postele. Bylo by pohodlnější požádat někoho z obchodu, aby vám pěnu šikmo rozřezal na výšku, jakou chcete mít. Silnou částí bude horní okraj polštáře a tenká část bude dole.

Pěnový blok může mít tloušťku až 12 palců a šířku 36 palců. Bylo by pro vás výhodné nechat si jej v obchodě zastřihnout, abyste získali ideální tvar pro klínový polštář. Tímto způsobem získáte pro polštář čistou trojúhelníkovou pěnu.

Krok # 2. Sestavení

Po přípravě budete připraveni sestavit si svůj klínový polštář. Užitečný by byl elektrický řezbářský nůž, protože hrany polštářů můžete rychle zaoblit, abyste dosáhli lepšího tvaru. Poté můžete podšívku vyrobit pomocí látky podle vašeho výběru.

Chcete-li perfektně sedět, položte klín na horní část listu a ořízněte kolem látky s půl palcem přídavku na šev. Pamatujte na tento příspěvek ze všech stran a také na trojúhelníkový konec a plochý zadní povrch. Švy můžete rychle sešít spojením trojúhelníkových, horních a spodních dílů k sobě.

Nakonec dva obdélníkové kousky sklopte, abyste si na zadní stranu mohli připnout zip pro šití. Šijte švy a otočte vložku pravou stranou ven a máte hotovo. Tyto kroky můžete kdykoli upravit podle toho, co je pro vás pohodlnější.

Co je polštář na postel?

Klínový polštář je polštář, který má trojúhelníkový tvar. Stejně jako ostatní typy polštářů jej najdete v různých materiálech a velikostech, ale nejjednodušší pro kutilství je pěna. Kvůli úhlopříčnému tvaru polštář z klínového lůžka pohodlně zvedá horní část těla pro pohodlí a zmírnění zdravotních problémů.

Kdo může použít polštář na postel?

Každý, kdo potřebuje při spánku elevaci na hlavě a krku, může použít klínový polštář. Můžete jej také použít jako alternativní polštář opěradla, když sedíte v posteli, protože tvar podporuje ramena a záda. Pokud potřebujete zlepšit oběh nohou, můžete je také položit přes tento polštář.

Lze dokonce klasifikovat polštář z klínového lůžka jako ortopedický polštář. A konečně, lidé se zdravotními problémy, jako je kyselý reflux, a ti, kteří mají potíže s chrápáním a spánkovou apnoe, mohou zmírnit nepohodlí a obstrukci tím, že si lehnou na klínovém polštáři.

Jak si vybrat polštář na postel

Tvar a hmotnost

I když jsou všechny klínové polštáře trojúhelníkové, tvar se může lišit a musíte si vybrat vhodný pro zamýšlené použití. Můžete najít některé s obrysy, nebo byste mohli dát přednost plochým stranám. Typ materiálu také ovlivní váhu vašeho polštáře, proto předem zkontrolujte hustotu pěny.

Pevnost

Dalším faktorem, který je třeba vzít v úvahu při výběru polštáře na postel, je pevnost, kterou potřebujete. Pěna se může pohybovat od pevné až středně pevné, což může ovlivnit podporu, kterou získáte ve své spánkové poloze. Užitečným tipem je výběr klínových polštářů z pevné postele, pokud spíte na zádech, zatímco středně pevné polštáře jsou ideální pro boční spaní.

Velikost a sklon

Nakonec vyberte velikost, která vám bude nejpohodlnější a nejpodpornější. Chcete-li mít na posteli dostatek místa, jakmile položíte klínový polštář, měl by být ve správné výšce, aby nedošlo k bolesti těla. Pokud používáte klínový polštář k sezení, byl by ideální vysoký sklon, ale ti, kteří chtějí zvednout nohy nebo zmírnit spánkovou apnoe a spánkový reflux, si mohou dělat dobře s nízkým a středním sklonem.

Závěr

Klínový polštář do postele vám může spaní zpříjemnit, protože vám zvedne horní část těla. Věděli jste ale, že se můžete naučit, jak si vyrobit polštář na klín ve dvou krocích? V obchodě si můžete nechat pěnu šikmo řezat a měli byste být připraveni vše sestavit.

Zaoblete hrany bloku, abyste získali úhlednější tvar, a poté připravte látku vložky. Před snadnějším šitím přidělte půl palce přídavku na šev na všech částech polštáře. K obdélníkovým dílům přišijte zip a máte hotovo.