Jak si vyrobit polštář do vany ve 2 praktických způsobech

Naučit se, jak si vyrobit polštář do vany, by mohl být ideálním DIY projektem pro každého, kdo má rád luxusní koupel. A s tím vám může pomoci tento článek.

V kluzké vaně není snadné se cítit pohodlně nebo uvolněně, zvláště pokud se jedná o výklenek nebo rovnou záda. Pokud jde o váš čas koupání, chcete se ujistit, že vám z toho odpočívá. Koneckonců, právě o tom jsou koupele.

Naštěstí existuje řešení v podobě polštáře do vany. Můžete si koupit jeden a mít ho okamžitě k dispozici, kdykoli se chcete hýčkat ve vaně. Problém je, co dělat, když nemáte svůj plyšový koupelový polštář.

Doc Translator: Jak mohu použít p...
Doc Translator: Jak mohu použít překladač dokumentů?

Možná jste ještě neměli čas na nákup polštáře do vany. To nebo vy jste neměli své, protože jste cestovali. Ať už je důvod jakýkoli, už si nemusíte dělat starosti, protože si můžete skutečně vyrobit vlastní polštář do vany.

Podrobný průvodce výrobou polštáře do vany

V tomto článku se můžete naučit kroky, jak to udělat nejjednodušším způsobem, jak to dokáže téměř každý. Pokud máte rádi domácí kutilské projekty, nejen že z této zkušenosti získáte polštář, ale také si užijete proces vytváření vlastního polštáře.

Použijte nudlovou floatii

Chcete-li začít, chcete použít nudlový floatie k výrobě polštáře do vany. Nudlové placky jsou vynikajícím materiálem pro dětský polštář do vany. Je to proto, že jsou měkké a lze je snadno přetvořit tak, aby z nich byl při koupeli polštář, který podporuje krk.

Krok 1. Změřte část, kde bude polštář umístěn

U tohoto kutilského projektu začněte měřením části vany, kam umístíte polštář. Nezapomeňte také vzít na vědomí měření. Poté můžete vybrat barvu floatie, kterou chcete použít.

Samozřejmě by bylo ideální vybrat ten, který se hodí k vaší koupelně, aby barvy ladily a vytvářely lepší estetický dojem. Díky tomu, že jsou kutilské projekty flexibilní a vzrušující, je to, že si můžete věci přizpůsobit podle svých představ.

Krok 2. Vyřízněte vybranou floatii nožem

Nyní pomocí nože zkrátte zvolenou floatii na správnou délku. Byl by to dobrý nápad, kdybyste při řezání floatie přidali další palec, abyste se ujistili, že budete mít maximální pohodlí.

Krok 3. Najděte nejlepší pozici pro vaši floatii

Při výrobě tohoto polštáře do vany je důležité udržovat floatie v nejvhodnější poloze. Tímto způsobem budete moci správně plavat hlavu a užít si uvolněnější koupel.

Jedna věc na tomto DIY koupelovém polštáři je, že nefunguje pro každého. Z tohoto důvodu je nejlepší najít způsoby, které budou pracovat konkrétně pro vás. Pokud se kvůli něčemu nebudete cítit dobře, pak druhým krokem může být ten, který si musíte dobře pamatovat.

Použijte techniku ​​polštářů na ručníky

Vytvořte si vlastní polštář do vany technikou polštáře na ručník. Protože se bavlněná vlákna používají v osuškách a ručnících, jsou skvělým polštářem do vany. Jsou vynikajícím materiálem pro techniku ​​polštářů na ručníky, protože jsou pohodlné a lehké.

Krok 1. Připravte si materiály

Nezapomeňte však, že kromě staré vany nebo ručníku budete k tomu potřebovat několik věcí. Než začnete, nezapomeňte si vzít nějaké nůžky, metr, jehlu a nit nebo šicí stroj. Budete také potřebovat arašídy nebo houby z polystyrenu. Až budete mít všechny tyto materiály konečně hotové, můžete začít vyrábět svůj polštář do vany.

Krok 2. Změřte vanu pomocí měřicí pásky

Můžete začít měřením vany pomocí měřicí pásky a nastavením polštáře na vaně na vaně.

Po velikosti, kterou jste změřili, můžete ušit povlak na polštář pomocí starého ručníku. Poté jej můžete naplnit pěnovou výplní, houbičkami nebo arašídy z polystyrenu, které máte u sebe.

Krok 3. Vyplňte polštář a zavřete ho

Po vyplnění polštáře jej nezapomeňte uzavřít prošitím. Nyní máte polštář do vany, který si můžete dát na vanu, kdykoli budete chtít relaxační koupel.

Krok 4. Umístěte svůj polštář do vany tam, kde by měl být

Jedním z nejdůležitějších tipů při používání polštáře do vany je umístit jej na správné místo. Tímto způsobem si můžete dopřát pohodlí celého těla po dobu nejkrásnějšího koupání. Pokud polštář stále klouže, můžete pomocí přísavek přilnout k vaně. Může být také dobrý nápad použít polštářovou vložku, abyste příště polštář do vany snadněji umyli.

Závěrečné úvahy o tom, jak si vyrobit polštář do vany

Teplá koupel na konci dlouhého dne je mimořádně uvolňující, zvláště pokud přidáte éterické oleje pro uvolnění stresu, vonné svíčky a koupelové soli a koupelové bomby. Existuje však jedna věc, která může narušit vaši relaxační koupel: studená, tvrdá a nepříjemná hrana vaší vany může být nepříjemná, protože se vám zaryje do krku.

Koupelnové polštáře jsou skvělým řešením tohoto dilematu. Pokud však nechcete utratit jmění, můžete se naučit, jak si polštář do vany vyrobit sami. Podle výše uvedených kroků budete moci vyrobit polštář do vany pro vaše tolik potřebné časy.