Jak si vyrobit personalizované pouzdra na polštáře. 3 nejlepší nápady

Pokud se chcete dozvědět, jak vyrábět polštáře na míru, můžete si je ozdobit. Toto je nejjednodušší způsob, jak si užít pověst na povlečení na polštář, a tato příručka nabízí tři způsoby, jak toho dosáhnout. Můžete použít značkovače, příze nebo dokonce svůj počítač!

Chránič na polštář si můžete vyrobit doma, ale dobrá věc při personalizaci polštářů je, že jim můžete přidat svoji osobnost. Může se dokonce stát dobrým nápadem na dárek pro přátele a rodinu. Pokud ne, provedení níže uvedených projektů vám zajistí vynikající dobu bez stresu nebo spojení s vašimi oblíbenými lidmi.

Jak si vyrobit přizpůsobené pouzdro na polštář

Když svůj povlak na polštář přidáte osobně, zajisté bude nezapomenutelnější. Je to jako vyrábět paměťový polštář z košile se sentimentální hodnotou. Ale protože děláte polštář, můžete jej rychle přenést z polštáře na polštář.

Pomocí níže uvedených nápadů vyberte materiály, o kterých si myslíte, že budou nejlépe vyhovovat látce vašeho polštáře. Nezapomeňte, že si chcete vzory dobře uchovat. Vždy můžete zkontrolovat také barvy šetrné k látce.

Značky a akvarel

Snad nejjednodušší způsob, jak přizpůsobit povlak na polštář, je použití barevných značek a vodových barev. Většina druhů tkanin si tyto materiály udrží i po praní. Svým kreativním džusům můžete nechat volně běžet a vytvářet různé vzory v různých barvách.

Ať už jde o jednoduchý citát, obrázek nebo abstraktní design, značky a akvarely vám dávají svobodu zdobit si polštář. Můžete to dokonce proměnit ve spojovací okamžik s přáteli a rodinami. Děti se při zdobení polštářů budou opravdu bavit, tak proč nezachovat umělecká díla vašeho dítěte na něčem, na čem může spát?

Střapce, kravaty a pompony

Pokud se cítíte trochu rafinovanější, můžete si povlak na polštář vyzdobit střapci, kravatami nebo bambulkami. Materiály, které můžete použít, se neomezují pouze na příze a provázky. V závislosti na vašem povlečení na polštář a na tom, kde ho chcete použít, můžete s materiály být kreativní.

Vyrábění střapců, bambulí nebo dokonce vázání uzlů a stuh může být zábavným koníčkem. Přidání těchto podrobností na polštáře vám pomůže vytvořit větší hloubku designu a stylu, zejména na dekorativních polštářích. Můžete snadno vybrat ten správný druh barev, který doplní váš pokoj nebo osobnost.

Malování a počítač

Každý dnes má počítač a můžete rychle popadnout nějaké barvy v každém řemeslném obchodě. Dalším nápadem pro přizpůsobení povlaků na polštáře je doslovný tisk designu na látku. Dokonce i ti, kteří se považovali za neumelecké, mohou tisknout slova, jména nebo rčení na počítači.

Co by mohlo být osobnější než dát někomu polštář s jeho jménem nebo oblíbenou citací? Můžete dokonce zkombinovat předchozí dva nápady s potištěným polštářem a ohromit své návštěvníky svými polštáři. Jak tedy tato metoda funguje?

Tisk

Začněte tím, že vytisknete požadovaný text pomocí požadovaného písma a velikosti a odložíte jej stranou. Poté rychle vyrobte povlak na polštář nebo použijte stávající a vložte karton dovnitř, abyste při malování chránili látku pod ním. Měli byste být připraveni přenést svůj design na polštář.

Trasovat

Přejděte k oknu a nalepte svůj design potištěnou stranou směrem k němu. Sledujte slova a odstraňte papír z okna. Nalepte si výtisk na polštář a sledujte obrys tlakem, aby grafit přenesl design za vás.

Malování

Výtisk byste měli snadno vysledovat barvou, nechat uschnout a hotovo! Pokud máte potíže s nanášením barvy na povlak na polštář, nezapomeňte do barvy přidat nějaké látkové médium. Měli byste být schopni vyplnit a dokončit design.

Jak vyšít pouzdro na polštář

Vzhledem k tomu, že trendem je šití polštářů, proč ke svým šicím schopnostem nepřidat další sadu dovedností? Vyšívání je tradiční způsob zdobení látky a vyšívání polštáře s iniciálami nebo jmény jistě oceníte. Zde je rychlý průvodce ruční výšivkou pro začátečníky.

Ruční výšivka s děleným stehem

Můžete také přenést text na polštář pomocí okenní techniky popsané výše. Místo malování designu budete vyšívat písmena pomocí děleného šití. Ze zadní strany látky protáhněte jehlu a steh sundejte.

Vraťte jehlu zpět nahoru, abyste prošli středem stehu, který jste právě vytvořili, a znovu ji sundejte. Opakování těchto technik povede k rozdělení středu předchozího stehu, který jste pokaždé udělali. Postupně můžete do některých sekcí přidat další řádky a vytvořit písmena různých šířek.

Závěr

Každý má uměleckou stránku, tak proč nezintenzivnit povlak na polštář s osobním přístupem. Pomocí tří nápadů, které zvládnou i děti, se můžete rychle naučit, jak vyrábět osobní obaly na polštáře! Nejjednodušší způsob je použití akvarelu a značek na samotné látce.

Přizpůsobení povlaků na polštáře však není jen o přidávání návrhů na povrch materiálu. Můžete také přidat střapce, kravaty a pompony kolem povlaku na polštář, aby ladily s vaším dekorem. Pokud ale někomu plánujete dát dárek, proč si nevytisknout jeho iniciály na polštář?

Myšlenkou je jednoduše trasování počítačově vyrobeného tisku na látku a její následné malování nebo vyšívání. Snadné, že? Pokračujte a zkuste si nyní vyrobit osobní polštář!