Jak si vyrobit obal na polštář? Dokončeno ve 3 krocích

Naučit se, jak vyrobit obal na polštář, vyžaduje pouze tři kroky. Nenechte se zastrašit výrobou chráničů pro polštáře, protože je to relativně jednoduché. Pokud jste měli zkušenosti s výrobou povlaku na polštář, tento projekt se nijak neliší!

Musíme se naučit takové jednoduché projekty šití, abychom chránili naše polštáře a polštáře. Ty se používají denně, pokud ne často, a budou mít prospěch z obalů. A protože jste si kryty vyrobili sami, můžete si být jisti, že dokonale padnou.

Jak ušít povlak na polštář z krabice

Krok # 1. Design

Výroba potahu polštáře na krabici je relativně jednoduchá, pokud své materiály předem vystřihnete a označíte. Můžete použít řezací podložku a rotační řezačku, abyste získali přesné a čisté kousky pro stříhání látky. Trik by však měl dělat i kvalitní nůžky na textil.

Získejte rozměry čtyř kusů látky a vyřízněte

Jaká měření budete potřebovat pro povlak na polštář? Pro perfektní přizpůsobení si všimněte rozměrů svého polštáře. Získejte tloušťku, šířku a hloubku polštáře a podle toho nakrájejte čtyři kusy látky. Například rozměry vašich horních a spodních kusů látky budou šířka plus palec o hloubku plus palec.

Získáte také jeden látkový střih pro obal zipu a každý pro box. Měření prvního je šířka polštáře plus 8 palců o tloušťce plus 3 palce. A nakonec získáte rozměry boxerského střihu jako obvod polštáře minus pouzdro zipu plus palec o tloušťku plus palec.

Krok # 2. Šít

Jakmile budete mít čtyři kusy látky, měli byste být připraveni sešít povlak na polštář. Šití vám bude snazší, pokud vnitřní okraj po ohnutí o palec připnete. Pokud nevíte, kde jsou vnitřní hrany, užitečným trikem je po přeložení do šířky vyříznout zářez na obou stranách pouzdra zipu.

Vytvořte zářezy a připojte zip

Vystřihněte podél místa, kde jste složili, abyste získali středový bod, a poté jej znovu podélně ořízněte, abyste měli dvě strany pouzdra na zip. Zářezy, které máte, budou vaše vnější hrany. Vnitřní hrana, kterou musíte složit o palec, je tedy ta bez zářezu.

Můžete šit ručně, ale je snazší připevnit si zip ke složenému okraji pomocí šicího stroje. Udělejte to na obou stranách a dokončete pouzdro zipu pomocí patky na zip. Poté, co budete mít kus látky, který je stejně široký jako střih boxerské látky, měli byste být připraveni dokončit svůj obal na polštář.

Krok # 3. Construct

Posledním krokem je sestavení potahu polštáře. Na obou koncích svého boxu si připevněte pravé zipové pouzdro k sobě. Pomocí šicího stroje nebo ručně je spojte dohromady s půl centimetru příspěvku.

Připevnění vrchního a spodního kusu látky

Pořiďte si svůj vrchní kus látky, zarovnejte vyříznuté zářezy a pak je připevněte na pravé straně k sobě. Začněte šit do části, kde se setkává váš box a pouzdro na zip, a nezapomeňte udělat malý kousek v boxu, než se přiblížíte k rohu, abyste získali úhledně vypadající ostrý povrch. Pokud používáte šicí stroj, otočte látku se zvednutou přítlačnou patkou a pokračujte v šití.

Téměř jsme skončili přidáním spodního kusu látky podobně, ale zkontrolujte, zda jste správně lemovali přední rohy a zadní zářezy. Začněte šit těsně před prvním rohem a nakonec budete mít potah polštáře naruby. Rozbalte a vyklopte a váš obal je připraven chránit váš polštář!

Jak vyrobit polštář z polštáře?

Co když byste také chtěli vyrobit polštář sám? Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je nastříhat vámi vybraný pěnový materiál podle požadované velikosti polštáře. Ostrý nůž by měl stačit, ale některé obchody vám mohou pěnu také snížit.

Pokud si všimnete nerovnoměrného zakončení střihu, nenechte se odradit, protože stále získáte hladký polštář, který vypadá dobře a cítí se dobře. Omotejte pěnu pálkou, jako byste vyráběli dárek, a připněte ji na místo. Pokud je vám líto, zkontrolujte uspořádání odpalování a poté, co odstraňujete špendlíky, jej přilepte na místo.

Závěr

I naše polštáře nebo polštáře potřebují ochranu. Dobrou zprávou je, že se můžete dozvědět, jak si vyrobit obal na polštář a dokončit ho ve třech krocích doma. Vzhledem k tomu, že budete měřit a řezat své materiály podle polštáře v krabičce, skončíte s dobře namontovaným krytem, ​​který ideálně dostane práci.

Nejdůležitější částí tohoto projektu je správné dimenzování každého kusu látky. Nezapomeňte dříve popsané vzorce zkontrolovat a důsledně je dodržovat. Poté se rozhodněte sešít kousky pomocí zipu pomocí šicího stroje, protože je to stejně pohodlnější.

Zip můžete snadno připevnit například pomocí patky na zip šicího stroje. Ale kromě výroby polštáře na polštář, proč si nevyrobit polštář nebo polštář sám? Prostě nakrájíte kousek pěny podle požadované velikosti a vyhladíte ji pálkou.