Jak si vyrobit košilový polštář bez šití

Věděli jste, že naučit se vyrábět polštář na košili bez šití trvá jen dva kroky? Kromě chráničů na polštáře z různých látek můžete použít i košili a polštář si vyrobit sám. A co je nejlepší, je dokonce bez šití!

Tyto košile si můžete vyrobit jako polštář na památku ve Velké Británii, abyste si připomněli své oblíbené košile nebo osobní dárky pro přátele. A pokud nemáte zkušenosti se šitím, můžete použít níže uvedené techniky bez nutnosti nitě a jehly. Pokračujte ve čtení a nyní si vyrobte polštář na košili!

Jak si vyrobit košilový polštář bez šití pro začátečníky

Výroba polštáře na košili je relativně snadná, pokud víte, jakého vzhledu chcete dosáhnout. Pokud jste si předtím vyrobili paměťový polštář z košile, jsou kroky do jisté míry podobné, minus šicí část. Proto můžete očekávat, že polštář košile bez šití bude jednodušší.

Krok # 1. Design

Pokud používáte tričko s grafickým designem, chcete jej oříznout kolem dvou vrstev tkaniny zarovnaných. Bude také snazší nejprve připnout košili na místo. Nezapomeňte přidělit látku kolem designu, aby vyhovovala velikosti polštáře, který chcete vytvořit.

Po převzetí grafického designu přeložte látku na čtyři a vystřihněte čtverec v pravém horním rohu všech vrstev. Rozložte tričko a poté v obou vrstvách látky odstřihněte další drobné proužky. Měření budou záviset na tom, jak velký chcete mít svůj polštář na košili, ale pro většinu lidí je běžné dodržovat dekorativní rozměry polštáře.

Čtverec v rozích, které vyříznete, může být asi dva krát dva palce a pruhy po stranách mohou mít šířku 3/4 palce a délku 2 palce. Měli byste skončit se dvěma kusy polštářové látky s třásněmi na všech stranách a vyříznutými horními rohy.

Krok # 2. Kravata a věci

Tajemstvím polštáře bez šití jsou třásně, které jste právě vystřihli. Každou dvojici svázáte kolem dvou kusů látky, abyste vytvořili podšívku na polštář. Některé páry nechte odvázané, protože budou sloužit jako otvor pro nádivku.

Pro projekt bez nepořádku můžete použít výplň podle vašeho výběru nebo znovu použít zbytkovou látku trička dříve. Jakmile budete se strukturou polštáře spokojeni, zavřete zbývající páry třásní a polštář košile zavřete. A to je vše!

Polštář na košili je připraven k použití, aniž byste potřebovali další materiály, kromě košile, špendlíků, nůžek a vycpávky.

Jak si vyrobit polštářek bez šití

Kromě starých triček si můžete také vyrobit nešívaný polštář z jakékoli látky, která se vám líbí. Nezapomeňte si připravit polštářovou formu a materiál, který používáte, jej může zabalit třikrát. Tajemství tohoto projektu spočívá v použití uzlu k vytvoření polštáře bez šití a je to skvělý nápad pro polštář s rychlým hodem.

Krok # 1. Umístění

Začněte tím, že položíte polštář na látku látkovou stranou dolů. S polštářem uprostřed přeložte jednu stranu látky směrem ke středu a poté přeložte opačnou stranu. Zatlačte syrový okraj a sklopte jej do poloviny polštáře.

V tomto okamžiku přeložíte látku na každé straně do trojúhelníku. Skončíte se dvěma trojúhelníky, jako byste zabalili dárek. Měli byste rychle dostat trojúhelník na druhou stranu.

Krok # 2. Uzel

S množstvím látky, kterou máte, můžete oba konce trojúhelníků spojit do uzlu. Pokud si všimnete přebytečných surových hran, můžete je zastrčit, abyste dosáhli elegantnějšího vzhledu. Můžete také vytvořit druhý uzel a upravit podle potřeby.

Skončíte s atraktivním polštářem bez šití a nemusíte se ani zavazovat s potahem na polštář. V závislosti na aktuálním motivu můžete látku kdykoli vyměnit a udělat podobné kroky, abyste získali zcela nový polštář.

Můžete si vyrobit polštářek bez šití?

Na vašem polštáři se mohou hromadit patogeny a alergeny a použití dobře padnoucího potahu je cenným řešením. Věděli jste ale, že si můžete také vyrobit polštář bez šití? Koncept je podobný jako vytvoření obálky nebo překrytí na zadní straně krytu.

Musíte měřit látku podle vašeho polštáře a příspěvku na přeložení švu. Spojte oba konce materiálu s tavitelnou vazebnou sítí a položte polštář doprostřed. Před opětovným spojením otevřených konců nechte látku překrýt a polštář sejměte.

Závěr

Dobře využijte své staré tričko a vyrobte si polštář. Nemáte žádnou výmluvu, abyste řekli ne, protože se můžete rychle naučit, jak vyrobit polštář na košili bez šití. Četli jste správně; dokonce i ti, kdo pohrdají manipulací s jehlou a nití, si mohou vyrobit košilový polštář.

Budete jen muset proříznout tričko, abyste získali dva kousky látky. Nezapomeňte na grafický design s přídavkem na látku kolem něj. Přeložte látku na čtyři a odstřihněte horní roh, poté ji rozložte a ořízněte třásně všude kolem.

Kolem polštáře zavažte třásně, abyste vytvořili pouzdro, a poté jej nacpejte. Voila! Právě jste vyrobili polštář na košili s pouhými špendlíky, nůžkami, nádivkou a použitou košili.