Jak se mazlit s polštářem? Nejlepší způsob!

Vědět, jak se mazlit s polštářem, znamená správně spát na boku. Můžete se však také hýčkat s polštářem a při ležení na gauči při sledování televize používat lžíce pro přítele. Úleva a pohodlí, které tato praxe poskytuje, jsou nicméně prospěšné pro emocionální a fyzické zdraví.

Všichni víme, jak samotné mazlení podporuje hormony pro dobrý pocit v těle. K tomu však nepotřebujete manžela, přítele nebo člena rodiny. Použití polštáře také zajistí, že si udržíte správné držení těla při spánku.

Naučte se, jak mazlit polštář tím nejlepším způsobem!

Odpověď na to, jak se mazlit s polštářem, spí na vaší straně. Tato poloha je výhodná pro vaše držení těla a zajišťuje, že se díky kvalitnímu a nepřerušovanému spánku probudíte odpočatí. Jak ale mazlení s polštářem dále zvyšuje spánek na vaší straně?

Někteří věřili, že lidé, kteří spí v této poloze, jsou sociální, protože jejich tělo je otevřené. Můžete využít polštář a mít ho kolem těla s rukama kolem sebe. Tímto způsobem podpoříte uvolňování oxytocinu a snížíte hladinu stresu v těle, což vám pomůže lépe spát.

Pamatujte, že uvolňování chemických látek vyvolávajících dobrý pocit je jedním z důvodů, proč je mazlení vysoce podporováno, a nepotřebujete k tomu partnera. Kromě toho použití polštáře při spánku na boku vám dá páteř do neutrální polohy, abyste se vyhnuli bolesti těla. Snažíte se zajistit, aby vaše uši a ramena byly navzájem ve stejné úrovni.

Jak spát na boku

Když spíte na boku, můžete předpokládat, že vaše tlakové body budou uši, ramena, boky, kolena a kotníky na místě, kde ležíte. Proto si musíte pod hlavu umístit středně tvrdou matraci v kombinaci s pevným polštářem. Tímto způsobem nebude mezi žebry a pánví mezi matrací a matracím žádný prostor, který by mohl způsobit bolesti.

Poté se položte na levou stranu a kontrolujte všechny části těla. Jak již bylo zmíněno dříve, vaše uši a ramena by měly být vzájemně vyrovnány. Brada by měla být také neutrální a ruce a ruce jsou rovnoběžné se stranami pod obličejem a krkem.

Jak se mazlit s polštářem, když spíte na boku

To je místo, kde se osvědčilo naučit se mazlit s polštářem. Paži si můžete omotat kolem polštáře na těle a jeho spodní část umístit mezi kolena, jako byste lžili a byli na partnera mimořádně lpí. Toto umístění zmírní tlak na ramenní, kyčelní a kolenní klouby a zároveň sníží zátěž na záda, aby zmírnila bolesti dolní části zad.

Pomůžete při snižování hmotnosti z paže, ale nezapomeňte si zastrčit ruku pod nově zbarvený polštář, protože to může být po delší dobu nepříjemné. Pokud nemáte polštář na mazlení, riskujete, že si stisknete rameno, protože si dáte ruku pod tělo nebo ji necháte viset na posteli, což může také způsobit bolest. A konečně, použití polštáře mezi koleny může zmírnit bolest a zabránit addukci v bocích.

Proč se naučit mazlit se s polštářem zlepšuje kvalitu spánku

Uvolněte stres a lepší polohu při spánku

Jak jste právě četli, mazlení s polštářem podporuje uvolňování antistresových hormonů, které vám pomohou cítit se uvolněněji. Více toho, když máte něco, do čeho si zabalíte paži a zmáčknete mezi koleny, podporuje zdravé držení těla při spánku na boku. Proto se budete méně pravděpodobně probouzet s bolestmi zad nebo tlakem a napětím kloubů.

Bezpečnostní objekt

Volba mazlení s polštářem místo osoby vám však přináší výhody také z hlediska kvality spánku. Zaprvé, s něčím, s čím se budete mazlit, vám pomůže cítit se lépe, hlavně když někoho chybíte. Někteří dokonce stříkají parfém svého partnera na polštář, když jim chybí druhá polovina.

Konzistentní podpora

A pokud si užíváte svobodný život, nepřijdete o výhody mazlení. Pokud o tom přemýšlíte, polštář, na rozdíl od člověka, zůstane na místě. Všichni víme, jak se naši partneři mohou cítit nepříjemně, když lžou celou noc, a naše ruce a nohy na ně mohou být příliš těžké.

Chladná noc

Kromě toho bude vaše podpora vždy na místě a nemusíte se po celou noc házet a otáčet. Když si vyberete měkký a prodyšný polštář na mazlení, nemusíte se ani cítit horko a zpocený. Lidské tělo koneckonců vydává teplo, které není ideální pro mazlení během parného počasí.

Závěr

Mazlení je zdravý zvyk, který člověk nikdy nesmí přehlédnout. Proto je užitečné naučit se, jak se mazlit s polštářem, zvláště když spíte na boku. Nejlepší způsob, jak to udělat, je položit paži kolem ní a mít spodní část mezi koleny.

Cuddling s polštářem v této poloze podporuje zdravou polohu spánku, která zabraňuje napětí a bolesti těla. Kromě toho zažijete lepší spánek, protože zůstane na svém místě, takže budete mít dobrou podporu po celou noc. A jako bonus se polštář nebude cítit horký ani za teplého počasí, aby vás, zvláště pokud jste těhotná, zabránil házení a otáčení.