Jak rozbít tempurpedický polštář

Můžete se rychle naučit, jak rozbít tempurpedický polštář, pokud víte, co dělat po jeho příjezdu a jak ho správně udržovat. Přestože mnoho produktů Tempur-Pedic, jako jsou jejich polštáře na krk, používá mnoho lidí na podporu, stále by mělo být dostatečně měkké, aby poskytlo pohodlí. Nejlepší kvalitu tempurpedického polštáře si můžete vychutnat až po jeho vloupání.

Více je toto období vloupání nezbytné, aby se struktura polštáře pomohla otevřít. To znamená, že polštář se rychle přizpůsobí vaší hmotnosti a teplotním změnám mnohem snadněji, než když jste polštář nerozbili. Tento článek bude také hovořit o změkčení vašeho tempurpedického polštáře, abyste získali přizpůsobenější pocit pro vaši část.

Co dělat s tempurpedickým polštářem: Období vloupání

Po příjezdu

Polštáře Tempur-Pedic se mohou zpočátku cítit jinak a pevně, ale to je normální. V průběhu času se polštář přizpůsobí vaší hmotnosti a teplotě a zaznamenáte přirozenější pocit. Než se polštář bude cítit přirozenější, je takzvané období vloupání, je důležité vědět o postupech, které je třeba během této doby udělat.

Zde se otevírají buňky Tempur vašeho polštáře, aby se přizpůsobily změnám hmotnosti a teploty uživatele. Dobrá zpráva je po období vloupání; váš polštář by si měl zachovat svoji podobu i pro nadcházející roky. Po příjezdu polštáře však očekávejte mírný zápach, který by se mohl cítit pevnější, zejména v místnostech s teplotou 65 ° F a nižší.

Doba vloupání

Jak se tedy zlomí tempurpedický polštář? Důsledné používání polštáře by mělo pomoci buňkám Tempur se otevřít. Občas si sedněte nebo se o něj opřete a můžete také polštář rolovat a odvíjet z jednoho konce na druhý. Tyto pohyby a tlak by měly otevřít všechny buňky Tempur, zejména ty, které zůstaly po výrobě uzavřené.

Chcete-li svůj tempurpedický polštář vytěžit co nejvíce, můžete průběžně provádět postupy jeho vloupání. Polštář můžete vždy použít ke zintenzivnění procesu vloupání tím, že jej budete trávit více času. Buňky si zvyknou na změny hmotnosti a teploty a nemusíte se bát, že se zdeformují.

Maximální doba pro vloupání je dva týdny a polštář bude mnohem lépe reagovat na hmotnost a teplotu. Všimnete si pohodlnějšího zážitku a polštář se také bude cítit měkčí. A protože se buňky otevřely, slabý zápach tempurpedického polštáře by měl zmizet.

Změkčení tempurpedického polštáře

Několikanásobné použití tempurpedického polštáře mu pomůže dekomprimovat, takže bude měkčí a citlivější. Užitečný tip od výrobce je založen na materiálu produktu, paměťové pěně. Stejně jako matrace Tempur-Pedic ovlivňuje teplota ve vaší místnosti také pevnost polštáře.

Jak již bylo zmíněno dříve, všimnete si pevnějšího polštáře, pokud je místnost chladnější. Proto můžete mít měkčí polštář zvýšením teploty v místnosti nebo použitím tělesného tepla. Tímto způsobem polštář nejen změkne, ale bude také lépe vyhovovat vašemu tělu.

Co je Tempur?

Tempurpedické polštáře používají originální paměťovou pěnu společnosti vyvinutou NASA s názvem Tempur. To, co odlišuje tuto paměťovou pěnu, je její směs látek vyvinutá na základě dlouholetých testů a podložená standardy kvality a certifikáty. Tempurpedická řada polštářů nabízí různé typy, které vyhovují potřebám každého jednotlivce.

Například řada Classic se skládá z polštáře Comfort Pillow Cloud a Traditional Tempur Pillow. Přicházejí v nastavitelných tvarech, které vám pomohou pohodlně spát v přední, boční nebo zadní části. Můžete si také vybrat z měkké, střední a pevné podle vašich preferencí.

Na druhou stranu má Tempur-Pedic také ergonomický rozsah. Polštáře Original, Millennium, Symphony a Ombracio mají jedinečné tvary, které zmírňují nepohodlí v určitých oblastech těla. Tímto způsobem se můžete vyhnout bolesti těla a snadno podpořit cílené oblasti těla.

Péče o tempurpedické polštáře

Společnost také doporučuje řádnou péči o jejich polštáře, aby byly udržovány v nejvyšší kvalitě. Například nikdy nepoužívejte polštář s vyhřívací podložkou. Pamatujte, že materiál je citlivý na teplotu a vysoké teplo může poškodit jeho vyhovující vlastnosti.

Pokud potřebujete polštář vyčistit, sejměte potah a polštář rolujte a rozviňte v obou směrech. Udržuje jej svěží a absorbuje čerstvý vzduch, protože praní Tempur se nedoporučuje. Obal má naopak štítky pro pokyny k praní.

Umyjte pokličku na studenou teplotu a zvolte nastavení chladu v sušičce. Nikdy však nepoužívejte chlór nebo agresivní chemikálie a je lepší produkty sušit na vzduchu, pokud není nutné sušení strojem.

Závěr

Tempurpedické polštáře na trhu vynikají díky paměťové pěně vyvinuté NASA. Je však důležité vědět, jak rozbít tempurpedický polštář, aby se buňky mohly otevřít. Tímto způsobem se mnohem snáze přizpůsobí hmotnosti a teplotě a poskytne vám optimální pohodlí.

Chcete-li jej vloupat, rozbalte a rozviňte polštář jako spací pytel. Nebojte se jej používat pravidelně, abyste si zvykli na změny tlaku a teploty. Díky tomu dosáhnete měkké, ale podpůrné struktury a také uvolníte chemický zápach.

Materiál Tempur však nikdy neumývejte. Místo toho jej rozbalte a rozviňte, aby byl čerstvý na vzduchu, a opláchněte kryt jemným čističem. Vysušte výrobek na vzduchu a vždy se řiďte pokyny, abyste jej udrželi v nejlepším stavu.