Jak říci záclony ve španělštině a některé nejlepší nápady pro španělský design

Španělsko je tak vzrušující zemí s jedinečnými nápady inspirujícími k designu. Zahrnuje středomořské, toskánské, marocké a francouzské venkovské styly s použitím okenních úprav a dalších akcentů interiérového designu. Naučte se, jak říkat záclony ve španělštině, a proměňte svůj dům v krásný španělský domov.

Španělsko rozhodně na každém rohu křičí vášní, luxusem a extravagancí. Jedná se o půvabnou kombinaci elegantních barev a krásných záclon nebo „Cortinas“, které doplňují široké a úžasné okenní panely.

Stěny a podlahy

Dopřejte svým stěnám texturu a teplý tón s použitím bělavé, meruňkové, pálené sieny a zlata spolu s povrchovými úpravami ze dřeva a umělého dřeva. Většina domů ve španělském stylu má štukové stěny, zejména v jejich kuchyních.

& nbsp;

Zvažte přírodní dřevěné podlahy na rozdíl od dlaždic v tradičních španělských domech. Nechte podlahu co nej holší a snažte se ji nezahlcovat vzorovanými dlaždicemi a jinými typy texturovaných podlah.

& nbsp;

Pokud dáváte přednost tradičním vzorům, vyzkoušejte dlaždice Talavera, které zdobí podlahu a schodiště. Můžete je nainstalovat do obývacího pokoje, kuchyně a koupelny. Tyto barevné a náhodně vzorované dlaždice také dodávají každému domovu nádech barvy a osobitosti.

Hlavní prvky návrhu

Současné španělské designy jsou elegantní, strukturovaná, zábavná, ale sofistikovaná kombinace dřevěných trámů, klenutých oken a kovaného nábytku. Tento interiér vychází z dynamiky a objemu, který přináší jasné, slavnostní a romantické nálady.

& nbsp;

Obsahuje také jedinečné ručně vyráběné prvky, jako jsou zajímavé obrazy, nábytek na míru a autentické povrchové úpravy. Nejdůležitějším prvkem je udržení rovnováhy barev, dekorů a teplých povrchů s nasycenými detaily.

& nbsp;

Španělsky inspirované návrhy interiérů domů jsou jedním z nejkrásnějších druhů domácích aranžmá. Mnoho designérů miluje začlenění středomořského a toskánského vzhledu do inovativního moderního designu.

& nbsp;

Zdobí vaše okna španělskými odstíny, které mu dodávají ležérní vzhled a umožňují průchod vzduchu a světla do místnosti. Vytvořte dokonalou harmonii mezi odstíny, odstíny a odstíny, abyste zabránili zahlcení prostoru.

španělská okna

Tradiční okna ze španělské koloniální architektury bývaly malé a otevřené panely utěsněné železnými mřížemi, spíše než skleněnými tabulemi. Hlavní myšlenka těchto koncepčních oken < / span> je umožnit chladnému vánku vstoupit do domu.

& nbsp;

Ty jsou populárně doplněny dřevěnými okenicemi namontovanými na vnitřní části. Materiály se mísí s majestátními dřevěnými nosnými trámy a interiérovými ozdobami. Moderní inovace interiérů ve španělském stylu však nyní mohou obsahovat velká okna s elegantním čirým povrchem.

& nbsp;

Naučte se, jak se říká záclony ve španělštině, a vytvářejte okna ve španělském stylu s jednoduchým texturovaným panelem záclon. Jednoduchost a elegance textilu zvyšuje náladu rustikálních, štukovaných stěn. Jednoduché čiré závěsy vytvářejí dokonalý kontrast s záclonovými tyčemi a lustry z tepaného železa.

& nbsp;

Nejvýznamnější ochrannou známkou v domech inspirovaných Středomoří a Španělskem jsou romantické závěsy vyrobené ze sametu a jiných tlustých a elegantních materiálů. Španělské odstíny také napodobují ležérní vzhled spojující rustikální dřevěné trámy a světlý nábytek.

Nábytek

Nic neříká klasický, umělecký a vintage španělský interiér než tmavý, dominantní a masivní nábytek. Design se točí kolem krásného kontrastu textur, plných barev a světelných akcentů s jedinečným kouzlem a útulnou atmosférou.

& nbsp;

Hlavními prvky každé místnosti jsou materiály z tmavé kůže a dřevo pro výrobu významných a dominantních nábytkových předmětů, jako jsou pohovky, stoly a krby. Řezby a umělecké kování pomáhají vytvořit útulnou atmosféru spolu s odvážným a tmavým nábytkem.

Designové akcenty

V každém autentickém španělském interiéru byste měli vidět spoustu tepaného železa a keramických akcentů. Krásné designové prvky a doplňky, jako jsou nástěnné svícny, lustry a svícny, vytvářejí elegantní materiál z tepaného železa.

& nbsp;

Můžete také zjistit, že okna zdobí mřížky a záclonové tyče a také zadržují drapérie. Kromě toho kované železo vytváří krásné zábradlí schodiště, které doplňuje světlé a přírodní ozdoby.

& nbsp;

Zkuste zobrazit položky ovlivněné španělštinou, jako jsou tkané koberce a kytary. Kulturní předměty mohou pomoci vytvořit ve vašem domě dobře cestovanou a eklektickou atmosféru. Investujte do krbu a velkých dřevěných trámů nebo ozdobných lustrů.

Barvy

Mnoho bytových prostor inspirovaných Španělskem zahrnuje buď světlé neutrály, nebo těžké, tmavé a výrazné prvky. Experimentem s teplými odstíny a jasnými barvami, zejména u textilií, však můžete do svého obývacího pokoje přidat nádech středomořských vibrací.

& nbsp;

Nebojte se vrstvit záclony, koberce, koberce, polštáře a jiné materiály se zářivými a ohromujícími vzory. Dřevěné akcenty a temperamentní vzory určitě oživí prostor a učiní ho energickým, barevným a slavnostním.

& nbsp;

Pokud nejste fanouškem barevných dávek pigmentů, můžete si vždy vybrat jednobarevný španělský design interiéru se světlými, jasnými a ostrými povrchy. Ozdobte svůj zářivě bílý nábytek nádechem dřevěných barev, které mu dodají hloubku a život, aniž by vypadaly nudně.

Souhrn

Vytvořte si vlastní styl začlenění španělsky inspirovaných designů do několika oblastí vašeho domova. Musíte si jen hrát s barvami a texturami. Nezapomeňte procvičovat jednotnost z jedné místnosti do druhé.

& nbsp;

Svůj prostor můžete přizpůsobit a sloučit s dalšími designovými technikami, jako jsou moderní a moderní styly. Naplňte jej jasnými a živými textiliemi pomocí koberců, koberců, záclon a polštářů.

& nbsp;

Celkově se můžete naučit, jak říkat záclony ve španělštině, a experimentovat s úpravami oken, abyste upravili jakýkoli prostor. Získejte autentické španělské závěsy pro zarámování těchto fantastických oken nebo si pomocí čirých záclon vytvořte vlastní postel s nebesy.

& nbsp;