Jak připojit háčkovanou nášivku k háčkované dece

Pokud chcete vědět, jak připevnit háčkovanou aplikaci na háčkovanou deku, máme vás tři kroky, které vás naučí. Četli jste správně! Pouze tři kroky a svou háčkovanou deku si můžete přizpůsobit háčkovanou nášivkou.

Chcete čistou povrchovou úpravu aplikace? Tento podrobný průvodce neviditelně našije nášivku na přikrývku. A pokud už nemáte nápady na háčkování, proč to nezkusit < span style = "font-weight: 400"> snadná deka na srdce pro začátečníky ?

& nbsp;

Jak neviditelně připevnit háčkovanou aplikaci k háčkované dece

& nbsp;

Krok 1. Rozhodněte o umístění aplikace

Rozložte svou háčkovanou přikrývku a naplánujte umístění háčkované nášivky. Mělo by to být kompatibilní s velikostí a tvarem aplikace, aby se snáze připojovala. Poté připravte a navlékněte jehlu pomocí příze stejné barvy jako nášivka nebo deka.

Hotové umístění nášivky bude vypadat čistěji a profesionálněji, pokud použijete přízi, která bude dobře ladit s háčkováním. I když jsou stehy skryté, některé přikrývky mohou být oboustranné. Budete muset splette konce a zakryjte je, což bude snazší, pokud použijete správnou barvu příze.

& nbsp;

Krok 2. Šijte nášivku na místě

Protáhněte jehlu se závitem skrz přikrývku zezadu dopředu. Než začnete pracovat na přední straně deky, ponechejte část konce pro snazší tkaní. Vložte jehlu tam, kam umístíte nášivku.

Vyberte steh pro plánovanou pozici a projděte smyčky za dekou. Projděte nášivkou a otočte ji, aniž byste celou přízi protahovali. Než projdete zamýšleným umístěním na dece, měli byste za háčkovanou nášivkou na přízi najít více smyček.

& nbsp;

Krok 3. Zabezpečte aplikaci a dokončete

Jak procházíte přikrývkou, měl by být směr zepředu dozadu a zezadu dopředu. Nezapomeňte použít pouze smyčky na zadní straně nášivky, takže stehy jsou skryté. Poté vpíchněte jehlu přikrývkou zepředu dozadu a vytáhněte smyčky, které vidíte, nahoru.

Pokračujte v šití celé nášivky, aby přiléhala k přikrývce. Až budete hotovi, proplete konce příze vzadu, abyste dosáhli čistého vzhledu.

& nbsp;

Jak připojíte háčkovaný motiv k látce?

Háčkovaný motiv je stehovým vzorem, který budete dělat znovu a znovu, abyste získali větší design. Příkladem jsou opakované čtverce babiček, které vytvářejí různé vzory. K látce můžete také připevnit motivy, ale nezapomeňte použít jehlu s tupým koncem, abyste předešli otvorům v materiálu.

Připněte motiv na místo a přidejte nějaké lepidlo na látku, které jej zajistí. Poté kolem motivu sešívejte a dokončete šitím. Kolem motivu můžete vytvořit běžící stehy, ale tajemstvím je použít nit, která má dvojnásobnou tloušťku.

& nbsp;

Jak připevnit plstěnou aplikaci na háčkování

Kromě háčkované nášivky můžete pro svůj háčkovaný projekt použít také vlnu. Jen jehlu prostrčíte jehlou do nášivky a do háčku, dokud nebude plně aplikována a zajištěna. Pracujte na různých částech nášivky a několikrát je šijte, abyste zajistili, že bude trvale připevněna.

& nbsp;

Jak plstěné aplikace

  1. Připravte si formu na požadovaný tvar plstěné vlny
  2. Můžete také použít řezačku cookie a volně ji plnit plstěnou vlnou
  3. procházejte vlnou opakovaně pomocí plstěné jehly, dokud se nevyrovná
  4. Pracujte ve shodném úhlu, abyste zabránili úderům po stranách formy nebo poškození samotné plstěné jehly
  5. Po stlačení vlny překlopte formu na druhou stranu a opakujte postup, aby se také vyrovnal
  6. Přidejte více vlny do oblastí, které jsou příliš tenké nebo mají mezery
  7. Až budete hotovi, zkontrolujte tvar vlněné nášivky a vyčistěte okraje

Co děláte s háčkovanými aplikacemi?

Háčkované aplikace jsou fantastickým doplňkem látek nebo dokonce háčkovaných projektů. Přemýšlejte o tom jako o ozdobném kusu, který vám umožní přizpůsobit nebo vylepšit vzor různých předmětů. Děti se mohou také bavit tím, že si samy samy připevňují nášivky, protože některé návrhy jsou relativně snadné, například náměstí babičky .

Uvažujete o dalších způsobech zdobení a přizpůsobení svých položek? Zde je průvodce háčkováním písmen do deky .

Jak připojit nášivku bez šití

K přikrývce nebo jiným předmětům můžete pomocí aplikace a žehličky připevnit nášivku bez šití. Umístěte drsnou stranu rozhraní na zadní stranu látky a na několik sekund ji nažehlete, aby se zajistila na místě. Odstraňte papírovou podložku a aplikujte nášivku na stranu látky, aniž byste do ní zasahovali.

Zakryjte látku vlhkým hadříkem a přibližně 10 sekund přitlačujte aplikaci žehličkou. Před odstraněním látky zkontrolujte, zda aplikace přilne ke všem částem. Dokončete žehlením všeho.

Závěr

Využíváte nové způsoby přizpůsobení své háčkované deky? Tento tříkrokový návod, jak připevnit háčkovanou nášivku na háčkovanou přikrývku, je přímočarý a můžete si ji dokonce vyrobit sami pomocí vlny. Hlavním jídlem je použití stejné barvy příze, která vám pomůže efektivně ji skrýt, když se budete tkát na koncích.

Poté našijte všude kolem nášivky a připevněte je k háčkované dece. Pokud chcete také jednodušší vzory háčkování, zkuste vyrobit háčkovaný motiv.

& nbsp;