Jak pověsit závěsy pomocí Valance

Drapérie lze snadno zaměnit za lupy, šály a římsy. Bez ohledu na to se naučíte, jak zavěsit záclony se záclonami a podobnými dekorativními prvky, určitě může přidat něco na estetickém vzhledu vaší opony. V tomto článku vám ukážeme, jak správně zavěsit závěsy se záclonkou.

& nbsp;

Dopřejte svým obývacím pokojům a oknům v ložnici trochu soukromí a přiklánějte se ke stylu. Naštěstí můžete svému ošetření oken dát další nádech barvy a textury, který < span style = "font-weight: 400"> dokonale doplní vaše záclony

dokonale.

& nbsp;

Zavěste záclony na záclonky pomocí dvojitých závorek a experimentujte s vrstvami záclon a dalšími technikami návrhu. Vyberte si z mnoha stylů valance, které pomohou vytvořit různé dramatické efekty na váš interiér.

Co jsou to drapérie?

Zástěra spadá do kategorie dekorativních okenních úprav. Na rozdíl od běžných záclon nezakrývá celé okno, možná ani polovinu podokna. Spíše pokrývá horní čtvrtinu panelu, přidává texturu a zlepšuje estetickou přitažlivost.

Závěsné závěsy se záclonkou

Všichni se můžeme shodnout, že záclony již samy vypadají dobře. Mohu vás však ujistit, že tento extra kus dekorativního materiálu výrazně zvýší jeho estetickou přitažlivost. Naštěstí můžete dosáhnout této vizuálně přitažlivé dekorace v několika jednoduchých krocích, když se naučíte viset záclonky s bambusem.

Krok 1: Připravte své materiály.

Je zřejmé, že nebudete moci zavěsit dva typy úprav oken pomocí jediné tyče. Pořiďte si pár prutů. Pro čirou látku můžete použít dekorativní tyč, protože její lehký materiál nemůže tyč zakrýt.

Pořiďte si dvojitou závorku podobnou vaší běžné závěsné závorce, kromě toho, že má dva sloty. Můžete si koupit dva samostatné páry držáků, ale jeden pár by se měl rozprostírat čtyři palce od zdi. Delší držák udrží váš záclonový prut.

& nbsp;

Krok 2: Nainstalujte hardware

Pokud již máte nainstalované závěsy, měly by být vaše závorky umístěny na rozumném místě. Nahraďte jednotlivé držáky dvojitými držáky, aby mohly držet současně dvě pruty.

Pro samostatné držáky na zeď nainstalujte závěsné závorky těsně nad tyč na závěsy. Ujistěte se, že jste změřili a označili umístění, aby neskončila se špatně zarovnaným držákem.

& nbsp;

Krok 3: Zavěste oponu

Tento krok je relativně nejjednodušší částí, ať už používáte zadní záložky, sponky na prsteny nebo jiný hardware na závěsy. Jednoduše nasuňte závěs na tyč a zavěste ji na držák tyče. U dvojitých držáků by měla být vaše záclonová tyč umístěna ve slotu blíže ke zdi. Stejné pravidlo platí pro samostatné nástěnné držáky. Zavěste jej do slotu blíže ke zdi.

Tip: Upravte závěsy

Než zavěsíte valenci, proveďte tolik úprav záclon, abyste dosáhli elegantního a dobře přizpůsobeného vzhledu. Již ji můžete žehlit nebo napařovat, abyste se zbavili viditelných vrásek. Upravte oponu tak, jak je.

Krok 4: Zavěste svoji valenci

Nyní, když jsou vaše závěsy roztažené a úhledně roztažené, můžete přejít ke své valenci. Posuňte valenci na tyč a zavěste ji na odpovídající držák. Proveďte ruční úpravy, dokud nebudete s jeho umístěním spokojeni.

Druhy drapérie

Možná by vás zajímalo, jak může proboha přidání kusu další látky vylepšit vaše úpravy oken? Drobnosti ve skutečnosti přicházejí v mnoha různých stylech. Můžete mít skládaný záclonku pro klasický design ideální pro tradiční styly ložnic.

& nbsp;

Jednoduché drapérie jsou pravděpodobně jedním z nejběžnějších ve většině domácností. Designéři je používají k vrstvení přes úpravy oken, aby dosáhli kauzální dekorace. Nebojte se experimentovat s různými typy designů. Jen se ujistěte, že uvažujete o designu závěsu.

Jak spárovat závěsy a drapérie

Valance je obecně termín používaný k popisu okenních úprav pokrývající horní část panelu. Měli byste být rádi, když slyšíte, že drapérie nemusí vždy jít se závěsy. Ve skutečnosti můžete najít perfektně se shodující návrhy společně drapérie s roletami, roletami a stínítky.

& nbsp;

Jeden populární a velmi jednoduchý způsob, jak sladit závěsy a valašky, je použití stejného materiálu. Jedná se o docela klasickou konstrukční techniku, která navozuje pocit kontinuity shora dolů.

& nbsp;

Pokud však chcete být trochu dynamičtější, existuje spousta způsobů, jak kombinovat a kombinovat různé materiály, barvy a styly tak, aby se oba prvky vzájemně doplňovaly. Nebojte se trochu přejít svou komfortní zónou.

& nbsp;

Tradiční dřevěné žaluzie nebo římské odstíny můžete obvykle spárovat s látkovými a stylovými drapériemi z bavlněné látky. Lehké materiály rámují tvrdost dřeva. Zjemňuje vzhled a poskytuje vašemu pokoji dostatečné soukromí.

& nbsp;

Můžete také použít materiály, které se navzájem doplňují. Například lehké čiré drapérie mohou jít se středně těžkými materiály. Váhy jsou vynikajícím způsobem, jak určitému designu přidat podrobnosti a formálnost.

& nbsp;

Souhrn

Naučit se pověsit závěsy na drapérie je jedním z mnoha kroků, které je třeba podniknout při zkoumání umění úpravy oken. Existuje mnoho nekonečných možností, jak kombinovat různé materiály, vzory, barvy a další prvky.

& nbsp;

Celkově navrhujete záclony a spárujete je s neformálními nebo formálními ozdobnými úpravami oken, jako jsou lupy a valence, se nakonec vyplatí, zvláště pokud rádi udržujete dobře udržovaný pokoj.

& nbsp;