Jak pověsit venkovní závěsy drátem

Když se naučíte zavěšovat venkovní závěsy pomocí drátu, poskytněte své terase fantastický vzhled. Je to jeden způsob udělejte svou terasu mnohem atraktivnější , elegantní a stylovou a zároveň se ochlaďte v horkých letních odpoledních hodinách.

& nbsp;

Zapněte to pomocí drátů místo běžných záclonových tyčí k zavěšení vaší barevné závěsy. Vytvořte si vlastní klidnou oázu a udržujte svou verandu chladnou a živou pomocí venkovních závěsů. Některé kabely se dokonce mohou zdát téměř neviditelné a vytvářejí mystickou iluzi plovoucích záclon.

& nbsp;

Připevněte drát do jakéhokoli prostoru, mezi dva nosníky nebo sloupek a vyberte robustní drát, který podepře vaše závěsy. Pokud se to zdá docela jednoduché, je to proto, že je. Nemluvě o tom, že materiály pro tento projekt jsou snadno dostupné v jakémkoli místním železářství.

Krok 1: Vyberte svůj kabel

Je důležité vybrat vhodný vodič, aby se zabránilo prověšení záclon. Pokud by drát klesl do středu, mohly by se strany závěsu také posunout směrem ke středu. Hmotnost látky rozhodně odhodí design.

& nbsp;

Nejlepší by bylo, kdybyste měli robustní drát, například speciální drát s vysokým napětím. Tyto speciální letecké kabely můžete ukotvit k našroubování háčků a přidat napínák pro snadné nastavení. Někteří majitelé domů považují mírně klesající dráty za lákavé. V takovém případě se můžete rozhodnout pro tenčí kabely.

Krok 2: Připravte si materiály.

Tento DIY projekt, který vás naučí, jak zavěsit venkovní závěsy pomocí drátů, vyžaduje kabel zkrácený na potřebnou délku. Potřebujete také měřicí pásku, tužky (nebo cokoli k označení stěn), háčky na šrouby, vrtačku a několik těžkých šroubů. Samozřejmě byste měli také látku předem nastříhat na správnou délku.

& nbsp;

Nejlepší závěsy pro zavěšení na dráty jsou závěsy s kapsou na tyči. Dráty rychle proklouznou a tkanina vytváří dostatečné množství tření, aby zůstala na místě, ale zároveň pohyblivá. Vzhledem k tomu, že kabely jsou tenčí než vaše tradiční pruty, můžete závěs snadno vysunout.

& nbsp;

To však neznamená, že se nemůžete rozhodnout pro jiný záclonový hardware, jako jsou sponky a mnoho dalšího. Nejprve si připravte nebo přizpůsobte hardware záclon. Můžete si také pořídit závaží na záclony, které zabrání v foukání látky.

Krok 3: Označte zeď

Rozhodněte se, kam chcete závěsy zavěsit. Mějte na paměti, že potřebuje sloupek nebo jakoukoli pevnou kotvu, do které můžete připevnit šrouby. Nemusí to však vždy být zdi nebo zjevné struktury kolem vašeho dvora. Například silný kmen stromu by měl stačit.

& nbsp;

Použijte svinovací metr nebo hledač cvočků a najděte, kam chcete své šrouby použít. Označte oblast tužkou. Udělejte tolik času, kolik potřebujete k měření výšky drátu od země.

Krok 4: Připevněte šrouby.

Prorážejte povrch, dokud nevytvoří otvor vhodné velikosti. Pomocí šroubováku zasuňte háček do čepu. Háčky na šrouby by měly mít hrubé závity specializované na dřevo. K nastavení a seřízení šroubu použijte nastavitelný klíč nebo kleště.

Krok 5: Zavěste kabel

Vezměte si předřezaný drát, který se připevní na šroub. Drát by měl pokrývat vzdálenost mezi dvěma šrouby. Pokud je to příliš dlouhé, můžete vždy odříznout kabel letadla pomocí řezaček drátu. Jakmile určíte délku, můžeme přejít k dalšímu kroku.

& nbsp;

Na jednom konci kabelu jej obtočte a vytvořte sedm palcový ocas. Pořiďte si spony z ocelového lana a zajistěte smyčku. Drátěné spony můžete upravit pomocí šroubováku, abyste kudrlinky utáhli nebo uvolnili.

& nbsp;

Uvolněte napínák a ujistěte se, že konce závitů zcela vysunete. Vezměte napínák a jeden konec zahákněte o zbývající hák na zeď. Pomocí volného konce kabelu jej provlékněte volným koncem napínáku.

& nbsp;

Vytáhněte kabel a natáhněte jej, dokud není pevný. Pokud nechcete, aby vaše závěsy klesly, měli byste si dát čas na utažení vlasce. Zajistěte jej pomocí spon na lana a přebytečné kabely ořízněte pomocí nožů.

& nbsp;

Napínák by vám měl umožnit upravit napětí kabelu podle libosti. Zkontrolujte, zda je úroveň napětí na vaší preferované intenzitě. Uvolněte jej, aby změkčil vzhled vašich vodičů. Pokud chcete mít tuhou formu ve tvaru tyče, utáhněte drát.

Krok 6: Postavte oponu.

Vezměte závěs a veškerý hardware, který byste mohli použít k zavěšení dlouhého kusu látky. Zavěste závěsy na drát jako obvykle. Pokud používáte závěsy s kapsou na tyči, možná budete chtít je nasadit na drát před připojením druhého konce drátu.

& nbsp;

U záclonového hardwaru, který zahrnuje prsteny, si připravte mnoho snap-open kroužků, abyste před sundáním závěsu nemuseli sundávat drát. Zaklapněte kroužky a zavřete je.


Přidání závěsů

Pokud jste již dříve měli venkovní závěsy, pravděpodobně víte, jak nepříjemné to může být, když se nechají unést silným větrem. Naštěstí můžete do spodního lemu závěsu přidat závaží na závěs zakoupená v obchodě nebo kutilské, abyste zabránili větru ve větru.

& nbsp;

Venkovní závěsy jsou celkově vynikajícím způsobem < span style = "font-weight: 400"> změkčit tuhé dřevěné terasové struktury

. Poskytne vám také krásný odstín, zatímco si užijete čerstvý vzduch. Naštěstí není naučení, jak zavěsit venkovní závěsy pomocí drátů, příliš těžké.

& nbsp;