Jak používat Twin Z polštář pro mámu a dvojčata

Necíťte se ohromeni výzkumem, jak používat polštář Twin Z, protože má několik účelů pro matku a dvojčata. Časy, kdy pečovatelé dvojčat musí kompromitovat pohodlí, aby mohli efektivně provádět různé úkoly, jsou pryč. V tomto článku byste měli těmto polštářům lépe porozumět ve snadno srozumitelném průvodci.

Skutečnost, že se produkty společnosti staly populární, je jasným znamením užitečnosti polštáře. Kromě odpočinku vám ale mohou pomoci nejen v pohodlí. Pokračujte ve čtení tohoto článku a získejte maximum z polštářů Twin Z.

3 použití polštáře Twin Z

Při hledání dětské výbavy pro vaše dvojčata jste pravděpodobně narazili na polštáře Twin Z. Společnost vynalezla polštáře Feeding and Support Twin Z, které nakonec ustoupily polštářům One Z a Sleep Zzz. Polštář One Z je nejlepší pro kojení, zatímco polštář Sleep Zzz je určen pro batolata a dospělé.

Z tohoto důvodu bude polštář Twin Z užitečný nejen pro dvojčata, ale také pro jejich pečovatele. Už se neomezuje pouze na kojení, ale můžete jej použít také k podpoře svých dětí a zajištění pohodlného spánku. Níže jsou uvedeny nejlepší způsoby použití tohoto fantastického polštáře.

Pohodlný spánek

Být těhotná s dvojčaty může být nepříjemné, zvláště když spíte. Díky velikosti vašeho břicha mohou být některé polohy spánku bolestivé a dobrý odpočinek je téměř nemožný. Těhotenský polštář Twin Z můžete použít k podpoře, ale nezapomeňte, že tento polštář není určen pro použití dětmi.

Stejně jako v případě bezpečnostního sdělení polštářů Boppy by děti neměly mít bez dozoru v postelích nebo v basinetech polštáře Twin Z. Výrobek představuje nebezpečí udušení, podobně jako hračky a deky pro velmi malé děti. Když polštáře používají vaše děti, měl by být vždy přítomen dospělý.

Kojení a krmení z lahve

Kojení dvojčat může trvat hodně času, zejména pokud je krmíte jednotlivě. Užitečným řešením je tandemové kojení a ušetřený čas můžete využít k jiným činnostem nebo dokonce ke spánku. Polštáře Twin Z vám s touto povinností mohou pomoci tím, že vám podepřou záda.

Je také dostatečně jemné, aby ti, kteří se zotavili z C-sekce, nepociťovali žádnou bolest. Prostě si prostřihněte prostřední nohu za záda, konce omotejte a zafixujte vpředu. Přezku můžete nastavit podle toho, co je pohodlné, a boky mohou fungovat jako podpora při ošetřování vašich dvojčat.

Stejný polštář můžete použít při krmení lahví oběma dětem současně. Omotejte polštář kolem sebe nebo jej položte na rovný povrch, aby děti v každém oblouku držely. Oblouk můžete dokonce zmenšit pro bezpečnější podporu menších dětí.

Podpora

Když už mluvíme o podpoře, můžete polštář použít pro jiné aktivity jako pomocníka pro dvojčata. Může se jednat o výměnu plen, koupání nebo když pomáháte svým dvojčatům dosáhnout vývojových milníků. Polštář můžete použít k podpoře vašich dětí k rozvoji jejich břišních a zadních svalů, protože sedí a bezpečně sedí.

A díky svým zaobleným hranám je polštář Twin Z použitelný pro děti všech velikostí, aby prozkoumávaly svět a přitom se bděly. Když už mluvíme o břiše, někteří rodiče používají polštář Twin Z k udržení vzpřímených dětí i po krmení. Tímto způsobem je můžete pohodlně zmírnit kyselým refluxem.

Těhotná s dvojčaty? Zde je návod, jak můžete lépe spát

Nejlepší poloha pro spaní

Může být náročné najít nejlepší polohu na spaní, když jste těhotná s dvojčaty. Odborníci však doporučují spát na levé straně, aby zmírnili bolesti dolní části zad a zajistili optimální oběh vašich dětí. Nejlepší by bylo, kdybyste měli jako podporu Twin Z polštář se zaměřením na hlavu, záda, pod břicho a mezi kolena.

Léčba nespavosti

Je těžké najít lék bezpečný pro těhotné maminky s nespavostí. Vždy však můžete změnit životní styl a zlepšit tak kvalitu spánku, například přísnou spánkovou rutinu a omezení kofeinu. Chcete také zůstat hydratovaní a přestat pít několik hodin před spaním, abyste minimalizovali noční přestávky v koupelně.

Mezi další aktivity pro dobrý spánek patří cvičení, relaxační a teplá koupel a udržování útulného prostředí pro spaní. Pokud tyto změny nevykazují s vaší nespavostí žádné zlepšení, je nejlepší se poradit se svým lékařem nebo zkontrolovat další tipy níže.

Zůstat zdravý

Podmínky, jako je spánková apnoe, úzkost a pálení žáhy, vás jistě připraví o dobrý spánek. Chcete požádat svého lékaře o doporučení ke zmírnění nepohodlí těchto stavů. Navíc nezapomeňte užívat prenatální vitamíny, které vám během těhotenství dodají potřebné živiny.

Závěr

Když jste těhotná nebo jste právě porodila dvojčata, nemusíte obětovat pohodlí a spánek. Můžete vědět, jak používat polštář Twin Z mnoha způsoby, od spánku během těhotenství až po podporu vašich dětí k dosažení svých milníků. Polštář Twin Z poskytuje podporu matkám, které jsou ve spánku těhotné s dvojčaty, a můžete jej také použít jako pomocníka při kojení nebo krmení z lahve oběma dětem současně.

Poté může být Twin Z užitečný pro jiné dětské povinnosti, jako je přebalování plen nebo dokonce udržování vašich dětí ve vzpřímené poloze, aby se zabránilo kyselému refluxu. Je však nutné zdůraznit, že nikdy nenechávejte děti bez dozoru s polštářkem Twin Z. Stejně jako ostatní polštáře, hračky nebo přikrývky může i Twin Z představovat bezpečnostní riziko pro kojence.