Jak používat polštář Boppy. Nejlepší spánek a další

Pokud jste zvědaví, jak používat boppy polštář, můžete jej použít ke spánku během těhotenství a po porodu. Tento článek však pojednává také o některých dalších užitečných způsobech, jak využít polštář Boppy, abyste co nejlépe využili své peníze. Poskytuje nejen pohodlí pro spánek, ale slouží také mnoha účelům.

Stojí však za zmínku, že si vyberete ten správný boppy polštář pro vás. Společnost nabízí rozsáhlý seznam produktů, které splňují vaše konkrétní potřeby. Tento článek vám poslouží jako průvodce, který vám pomůže najít nejlepší polštář.

Používání polštáře Boppy pro spánek

Společnost za polštářem Boppy má mnoho produktů, které uspokojí potřeby maminek. Jedním z nejčastějších důvodů, proč maminky hledají polštář Boppy, je mít něco, co podporuje jejich spánek. Skvělá věc s polštáři Boppy je, že jeho použití mohou těžit jak těhotné, tak poporodní maminky.

Ale než se zmátnete, nezapomeňte, že tento polštář je určen pouze pro maminky. Děti by z bezpečnostních důvodů neměly polštář Boppy používat ke spánku. Mějte to na paměti a připomínky Red Nose Australia týkající se přidání plyšových hraček a přikrývek do prostředí spánku vašeho dítěte.

Jak používat polštář Boppy pro těhotenství a po porodu

Existuje mnoho polštářů Boppy a stylů ve tvaru písmene C, které jsou nejlepší pro těhotné maminky. Díky pružnému tvaru jej můžete umístit na těhotné břicho. To bude sloužit jako další podpora, pokud chcete spát na své straně.

Pamatujte, že je běžné, že se těhotné ženy cítí nepříjemně a dokonce pociťují bolesti kyčle, zejména na konci těhotenství. Tělo se musí přizpůsobit porodu a další protahovací účinky, které má na očekávání maminek, způsobí nepohodlí v vazu zvaném symphysis pubis. A kromě dodatečné podpory na boku můžete polštář Boppy použít při spánku i jinými způsoby.

Polohu Boppy polštáře mezi stehny nebo kolena během spánku můžete pomoci zmírnit nepohodlí způsobené tlakem a protahováním. Z tohoto důvodu mohou polštář použít i ti, kteří se zotavují po porodu. Po porodu může období zotavení vyžadovat podporu kyčle, pánve nebo břicha, kde může tento polštář prokázat své použití.

Jaká jsou další použití Boppyho polštáře?

Je důležité si uvědomit, že nepohodlí a bolest jsou obvyklou součástí po porodu. Spánek však není jedinou aktivitou, při které můžete zážitek uvolnit. Vy i vaše dítě můžete těžit z různých aktivit, kde může být polštář Boppy oporou.

Ošetřovatelství a krmení z lahve

Kromě spánku můžete použít polštář Boppy pro podporu kojení a krmení z lahve. Kojení může být po dlouhou dobu nepříjemné a můžete při tom používat polštář Boppy. Pohodlně se posaďte s opěrou na zádech a poté položte polštář kolem pasu.

Položte své dítě na polštář čelem k tělu a umístěte je tak, aby jeho ústa byla na stejné úrovni jako vaše prsa. Poté můžete použít polštář Boppy k podepření paže. Jakmile vaše dítě dokáže nakrmit láhev, můžete obdobně použít polštář Boppy.

Nezapomeňte však, že nepoužíváte polštář k podepření svého malého. Pamatujte, že děti se stále vyvíjejí a potřebují pomoc při krmení. Vždy dávejte přednost pohodlí a bezpečnosti vás i vašeho dítěte.

Břišní čas a pomoc při sezení

Břišní čas je činnost, která má vaše malé dítě povzbudit k pohybu a posílení těla. Stále však nemohou zvednout hlavu a tady je místo, kde můžete pro jejich pohodlí a bezpečnost použít polštář Boppy. Umístěte své dítě na křivku polštáře a jeho končetiny na něj.

Umístěte hračky vpředu, abyste povzbudili vaše dítě k pohybu, ale vždy na ně dohlížejte. Polštář Boppy můžete také použít jako pomůcku k sezení, která jim pomůže zvyknout si na pozici, jak rozvíjejí své jádro. Položte polštář na podlahu a posaďte své dítě do středu zády ke křivce a nohy směrem k otvoru.

Zajistěte, aby se konce polštáře stýkaly, a pomozte tak kolébce držet vaše dítě na obou stranách. Časem upravte těsnost této podpory a své dítě vždy sledujte. Celkově by bylo nejlepší sledovat milníky pohybu vašeho dítěte a vědět, co od něj očekávat, jakmile se rozroste, aby vědělo, jak je bezpečně podporovat.

Závěr

Během těhotenství a po něm může být pro maminky nepříjemné, protože se jejich tělo přizpůsobuje změnám a přizpůsobuje se jim. Znalost používání polštáře Boppy jim může prospět a zajistit všestrannou podporu a pohodlí při spánku. Unikátní pružný tvar polštáře Boppy ve tvaru písmene C vás může podepřít při spánku na boku tím, že si ho obepnete kolem břicha.

Po narození můžete také použít polštář Boppy mezi stehny nebo koleny a poskytnout tak podporu v této oblasti. Pamatujte, že tyto změny vám mohou znepríjemnit kyčelní, pánevní nebo břišní oblast, a je důležité mít při spánku polštář, který vás bude podporovat. Polštář Boppy navíc zajistí nejlepší spánek, ale maminky jej mohou použít k různým úkolům a také poskytnout pohodlí.