Jak používat Boppy polštář na spaní?

Pokud vás zajímá, jak používat polštář Boppy na spaní, musíte se pouze seznámit s různými produkty. Kromě ošetřovatelství můžete také spát na polštáři Boppy a užít si pohodlnější noc. Chcete však najít ten správný polštář, který vám umožní tento doplněk před spaním využít na maximum.

Když si koupíte polštář Boppy, najdete několik možností těhotenského polštáře. Tato příručka vám pomůže seznámit se s různými typy polštářů, abyste si mohli vybrat ten nejlepší. Dále obsahuje tipy, jak zlepšit spánek během těhotenství.

Jak používat každý polštář Boppy na spaní

Boppy polštáře jsou jedním z nejuniverzálnějších polštářů pro těhotenství a po porodu. Ale pokud se chcete naučit, jak používat polštář Boppy na spaní, bude to záviset na typu těhotenského polštáře, který máte. Společnost nabízí pět produktů, které zahrnují:

Boppy víceúčelový polštář se skrytým tělem

Pokud chcete podporu celého těla, je pro vás nejlepší polštář celého těla od Boppy. Díky svému jedinečnému tvaru a křivkám jej můžete použít na hlavu, krk, záda, boky a dokonce i na dětské hrbolky. Jak jej tedy použít na spaní?

Tento výrobek je ideální pro spaní na boku kvůli zakřivenému tvaru, ale můžete jej použít i ve vzpřímené poloze. Můžete se na něm během spánku mazlit a spodní část polštáře si položit mezi nohy. Horní část slouží k podpoře vaší hlavy a krku, když na ni položíte ruku.

Polštář na spaní na boku Boppy

Další zajímavě tvarovaný těhotenský polštář na spaní od Boppy je jejich boční spací polštář. Pamatujte, že nejlepší konfigurace pro spaní těhotných žen je na jejich straně. Díky tomuto produktu můžete nabídnout oporu na zádech a hrbolku dítěte, když spíte na boku, a to díky spojeným dvěma polštářům.

Používání tohoto produktu je podobné tomu, jak použijete polštář, když spíte na boku od samotného jména. Nemůžete však získat podporu pro dolní a horní část těla kvůli její velikosti a tvaru, který nabízí předchozí polštář. Místo toho budete mezi dvěma spojenými polštáři, abyste ulehčili hrbolku dítěte a zádům, když jste na boku, abyste zabránili pádu na záda.

Boppyho těhotenský klín

Ať už ležíte nebo sedíte vzpřímeně během spánku, těhotenský klín Boppy může těžit. Má dobrý tvar a velikost pro přenositelnost, a protože je pevný, je nejlepší pro zvedání nebo podporu oblastí těla. Můžete jej použít na kolena nebo dokonce na záda a břicho.

Šikmý tvar a střední velikost těhotenského klínu Boppy jsou užitečné, když ležíte v posteli, abyste zvedli nohy nebo poskytli podporu dolní části zad. Během spánku jej můžete použít k kolébce hrbolku dítěte do polohy pro spaní na boku. Můžete jej také umístit mezi nohy, abyste snížili stres boků při spánku na boku.

Polštář pro podporu těhotenství Boppy

Boppy také nabízí střední opěrný polštář. Můžete jej použít na hrbolček, boky a nohy dítěte během spánku nebo dokonce i ve vzpřímeném lehátku. Tento produkt je dobrou volbou pro osoby s omezeným prostorem v posteli.

Chcete-li spát s polštářem na podporu těhotenství Boppy, můžete si jej umístit mezi kolena, abyste si podepřeli hrbol a nohy na boku. Můžete také položit hlavu na křivku, abyste zabránili bolesti krku, nebo si ji dát mezi nohy, ale mít polštář za sebou, abyste zmírnili napětí na zádech. Když ležíte v posteli, můžete ji zmírnit bolesti zad, když sedíte vzpřímeně.

Boppy bambusový mazlící polštář

Nakonec má Boppy takzvaný mazlící polštář, který můžete také použít od hlavy po paty. Jeho zakřivený tvar může poskytnout úlevu pro vaši hlavu a krk, záda, nohy, kolena a dokonce i náraz dítěte. Během spánku jej můžete použít k udržení správného vyrovnání kyčle.

Spánek s tímto mazlícím polštářem je docela podobný polštáři na podporu těhotenství. Můžete jej použít na spodní část zad nebo jej umístit před hrbolček dítěte, zatímco je mezi nohama. Dokonce můžete položit hlavu na její křivku, abyste udrželi neutrální páteř při spánku na levé straně.

Jak čistit polštáře Boppy

Vzhledem k tomu, že váš těhotenský polštář Boppy bude vaším novým nejlepším přítelem každou noc, chcete zachovat jeho čistotu. Dobrá věc je, že tyto výrobky lze v pračce prát a mohou je dokonce sušit v sušičce pro maximální pohodlí, aby ušetřily čas a námahu. Vyberte nejšetrnější cyklus, použijte v pračce studenou vodu a poté polštář osušte na mírném ohni několika tenisovými míčky, aby se váš polštář Boppy našuchoril.

Závěr

Boppy polštáře platí nejen pro kojení. S různými těhotenskými polštáři se můžete naučit, jak používat polštář Boppy ke spánku v každé poloze pro různé oblasti těla. Používání těchto polštářů pro spánek bude záviset na typu polštáře, který máte.

Boppy nabízí těhotenské polštáře různých tvarů a velikostí, které poskytují podporu celého těla nebo dokonce cílení na konkrétní části těla. Můžete dokonce použít některé polštáře ke zdřímnutí, zatímco budete ležet vzpřímeně a spát na boku s opěrkou a zády dítěte. Nezapomeňte si přečíst o každém polštáři a najít ten nejlepší pro své spánkové návyky.