Jak otevřít matraci Casper ve 2 snadných krocích

Máte dva kroky, abyste pochopili, jak otevřít matraci Casper. Stejně jako u postelí z paměťové pěny doporučujeme nenechávat matraci Casper v krabici příliš dlouho. Také se chcete řídit pokyny společnosti Casper, abyste zajistili, že ze svého produktu získáte maximum.

S naším průvodcem níže zjistíte vše od rozšiřování a nastavování matrace. A co je nejlepší, postupovali jsme také podle tipů společníků! Pokračujte ve čtení, abyste matraci Casper připravili na spánek.

Jak správně otevřít matraci Casper

Nechte to expandovat

Musíte postupovat podle pokynů pro konkrétní matraci Casper, kterou máte. Hlavní princip je však obdobný, kde musíte nechat pěnovou vrstvu expandovat. Řekněme, že vaše matrace dorazila v krabici.

Náš tip je zvednout jej na základnu a poté matraci vysunout. Můžete nechat jednu osobu, aby chytila ​​druhý konec rolované matrace. Jelikož je postel pevně svinutá plastovou fólií, bude mít řízené uvolňování a pomalu se rozplývá.

Jakmile jej máte v požadované poloze, můžete rozříznout uzavřený vak, aby se postel mohla nafouknout. Casper uvedl, že matrace je použitelná během několika minut po rozbalení. Velikost konkrétního modelu však ovlivní, jak rychle dokončí rozšiřování.

Nastavit

Jelikož můžete matraci Casper používat po rozbalení, jak ji nastavit? Nejprve zkontrolujte, zda máte listy správné velikosti podle výšky vašich produktů. Casper nabízí také listy, ale můžete použít jakýkoli list, pokud je kompatibilní s rozměry vaší postele.

Matrace Casper se pohybují od 11 do 13 palců na výšku, aby vám poskytly rychlý nápad. A co rám postele? Společnost doporučuje použít jejich kovový rám a Casperův základ.

Pomocí vhodného základu a rámu můžete zajistit správné rozložení hmotnosti a podporu na posteli. Casper má dokonce nastavitelný rám postele, pokud dáváte přednost této funkci. Pokud však máte stávající rám postele, chcete zajistit, aby mohla podepřít matraci tím, že budete mít v případě potřeby překližku přes lamely nebo trámy.

Jak dlouho trvá, než se Casperova matrace rozšíří?

Matrace Casper se nafoukne po 24 hodinách. Můžete však odhadnout jeho celkový pocit, protože někteří uživatelé si všimnou, že postel byla dostatečně nafouknutá i po pouhé hodině. Doporučujeme ještě počkat po 24 hodinách, abyste dosáhli náležitého pohodlí a podpory a zabránili klouzání nebo zvrásnění listů.

Mohu hned spát na matraci Casper?

Společnost uvedla, že matrace je připravena k použití během několika minut po odstranění plastového obalu. Nezapomeňte si zapamatovat naše tipy ve dvoustupňovém průvodci, jak nechat matraci po vyjmutí z krabice rozbalit v plastové utěrce. Poté, co je postel plochá, sundejte zábal.

Můžete se rozhodnout, zda je matrace dostatečně nafouknutá pro pohodlné používání. Někteří uživatelé skutečně svědčili o Casperových tvrzeních, že na matraci lze spát během několika minut po rozbalení. Toto období můžete také použít k přizpůsobení, abyste si zvykli na novou postel.

Jak dlouho mohu nechat Casper matraci v krabici?

Řekněme, že po příjezdu nemůžete svou matraci Casper okamžitě rozbalit. Cítíte se v pohodě, že postel neztratí svou strukturu a zůstane uvnitř krabice po dobu jednoho měsíce. Mějte však na paměti, že 30denní spánková zkouška začíná, jakmile je vaše postel doručena.

Kvalitu postele a její uspokojivou kvalitu poznáte, až ji okamžitě použijete. Ale co když jste to již rozbalili a potřebujete postel uložit?

Jak uchovávat matraci Casper

Stejně jako u jiných značek doporučuje Casper matraci uložit jako svou sekundární postel v pokojích pro hosty nebo v dalších pokojích, pokud ji nepoužíváte. Nedoporučují mít matraci jako futon nebo rozkládací pohovku, protože modely nejsou určeny ke skládání. Pokud však nemáte žádný další prostor nebo potřebujete matraci přemístit, může být Casper dočasně podepřen na boku nebo o zeď.

Svou matraci Casper nemůžete komprimovat ani srolovat jako ostatní postele pro delší dobu přepravy nebo skladování. Místo toho je musíte uložit naplocho, abyste se ujistili, že se nepoškodí.

Kdy vyměnit matraci Casper

Celková životnost vaší matrace závisí na tom, jak ji používáte a jak se o ni staráte. Může trvat deset let, než bude nutné vyměnit materiál, protože Casper materiály vrstvil. Chcete však provést postupy, které zajistí, že matrace vydrží déle a nebude se rychle opotřebovávat.

Chcete-li vyrovnat používání a tlak na matraci, můžete svou postel otáčet v konzistentním rozvrhu. Rovněž vám doporučujeme zkontrolovat použitý rám a základ, pokud stále správně podporují matraci.

Závěr

Takže vaše matrace Casper právě dorazila. Pokud si nejste jisti, jak otevřít matraci Casper z krabice, je to tak jednoduché, jako když ji necháte rozbalit a poté jednou sundáte obal. Dobrou zprávou tohoto produktu je, že jej můžete použít několik minut po rozšíření.