Jak opravit blikající elektrickou přikrývku Sunbeam

Je frustrující nevědět, jak opravit blikající elektrickou přikrývku Sunbeam, takže tento článek pojednává o nejběžnějším důvodu řešení. Jak se dočtete později, blikání označuje problém s přikrývkou. Jak to ale vyřešit?

Naučíme vás, jak to resetovat! Stojí však také za to vám neustále připomínat, abyste se o svoji přikrývku Sunbeam starali, abyste se takovým problémům vyhnuli. Víš například jak umýt elektrickou přikrývku Sunbeam správně?

& nbsp;

Nápověda! Moje elektrická deka Sunbeam stále bliká

& nbsp;

Obnovit a opravit blikající znak FF

U elektrických přikrývek Sunbeam není neobvyklé, že na ovládacím prvku přechodu bliká světlo. Důvod tohoto problému je stejný pro ty, kteří si všimnou, že na digitálním ovládání bliká značka FF. Když se tyto věci stanou, budete muset resetovat přikrývku.

Resetování elektrické přikrývky Sunbeam je jednoduché. Odpojte jej od zdroje napájení a znovu jej zapojte. Zkontrolujte, zda je kabel správně připojen k modulu, aby se deka úspěšně resetovala.

& nbsp;

Co když ovládací prvek na jedné straně nefunguje?

Jelikož se věnujeme opravě vaší elektrické přikrývky Sunbeam, probereme několik dalších běžných problémů. Pokud máte produkt s duálním ovládáním, můžete si všimnout, že ovládání pro jednu stranu nefunguje. Nebojte se, protože je to pravděpodobně z nesprávného nastavení.

V příručce k ploše se dozvíte, jak ovládat obě strany. Pamatujte, že každá strana má určené primární a dálkové ovládání. Kromě toho by měl být váš ovládací kabel bezpečně připojen k dece, aby se zajistilo, že se zapne.

& nbsp;

Co když se zahřeje pouze jedna strana?

Dalším problémem, který může na vaší vyhřívané přikrývce vzniknout, je zahřátí pouze jedné strany. To se může stát i na přikrývkách s duálním ovládáním. Co můžete udělat, je zkontrolovat, zda problém vyřeší zapojení deky do zásuvky.

Použití adaptérů a prodlužovacích kabelů obvykle způsobuje nerovnoměrné zahřívání. Jakmile deku zapojíte, udržujte ji na nejvyšší teplotě po dobu 10 minut nebo déle, než se znovu nastavíte na požadované nastavení. Pokud tyto běžné opravy problém nevyřeší, můžete se na Sunbeam kdykoli obrátit.

& nbsp;

Co když se deka nezahřeje?

Ale co když se vaše přikrývka Sunbeam vůbec nezahřívá? Resetování modelu to napraví, ale chvíli počkejte, protože vyhřívané přikrývky by neměly být okamžitě horké. Podle Sunbeam můžete také provést test skládání, kterému se budeme podrobněji věnovat níže.

& nbsp;

Jak resetuji elektrickou přikrývku Sunbeam?

Resetování elektrické přikrývky Sunbeam je jednoduché a je to stejně snadné jako odpojení a zapojení kabelu do zásuvky. Spojení mezi modulem a ovládáním by mělo být zabezpečeno, aby se deka bez problémů zapnula. Tento postup obvykle řeší většinu problémů s přikrývkou, ale je nejlepší kontaktovat Sunbeam, pokud resetování přikrývky situaci nezlepšilo.

& nbsp;

Skládací test pro elektrickou přikrývku Sunbeam

Test skládání je doporučením Sunbeam pro přikrývky, které se správně nezahřívají.

  1. Přeložte přikrývku a najděte ovládací prvky
  2. Vysuňte je a přikrývku nechejte složenou
  3. Připojte ovládací kabel k připojovacímu modulu pomocí plastové spony a připojte napájecí kabel do příslušné zásuvky
  4. Zapněte deku a nastavte ji na 5 minut na nejvyšší teplotu
  5. Mezi záhyby byste měli cítit trochu tepla, nezapomeňte však v testu nepokračovat déle než 7 minut

Co to znamená, když vaše vyhřívaná deka bliká?

Je pochopitelné, že se budete bát, když si všimnete blikající vyhřívané deky. Obvykle se to však řeší jednoduchým resetováním přikrývky kvůli nesprávnému připojení. Možná budete muset znovu připojit kabel k modulu a poté znovu zapnout přikrývku.

Kromě odpojení mohou blikající světla také znamenat problémy na topných vodičích uvnitř. Resetování přikrývky nemusí nic dělat a samotná přikrývka se obvykle také nezahřívá. Než se pokusíte problém vyřešit sami, vždy si přečtěte příručku k příručce a zákaznický servis značky.

Jak odstraňujete elektrickou přikrývku?

Různé elektrické a vyhřívané přikrývky doporučují pro řešení problémů testy. Například elektrické přikrývky Sunbeam jsou kompatibilní s testem skládání , protože se nepoužívají Když se jich dotknete naplocho, nebude vám horko. Sklopením deky a dotykem na záhyb však budete vědět, jestli se zahřívá.

Než začnete panikařit a vyhodit jej, musíte vědět, jak řešit problémy s konkrétním produktem, který máte. Rovněž by bylo nejlepší zkontrolovat záruku a kontaktovat výrobce ohledně případné výměny. Dále se nikdy nepokoušejte přikrývku sami opravit, aby nedošlo k náhodnému poškození obvodů.

Co způsobuje, že elektrické přikrývky přestanou fungovat?

Správné používání a péče o elektrické přikrývky zabrání problémům, které jsme zmínili výše. Možná jste jej nejen správně zapojili, nebo jste nečetli správné nastavení ovládacího prvku. Přikrývka však nemusí fungovat úplně, pokud je šňůra a vnitřní struktury poškozeny opotřebením nebo vlhkostí.

Závěr

Všimli jste si na přikrývce Sunbeam blikajících světel nebo značek? Stručně řečeno, můžete pochopit, jak opravit blikání elektrické přikrývky Sunbeam jednoduchým resetováním produktu. Tento postup funguje i v případě jiných problémů, ale doporučujeme zkontrolovat příručku a v případě potřeby kontaktovat Sunbeam.