Jak nejlépe prát zázračný bambusový polštář

Věděli jste, že naučit se umýt bambusový polštář Miracle vyžaduje pouze dva kroky? Pamatujte, že bambusové polštáře budou mít prospěch také z čištění a bambusový polštář Miracle není výjimkou. Nejlepší by však bylo seznámit se s dos a nedělat praní tohoto polštáře.

Bambusový polštář Miracle používá na potah směsice polyesteru a bambusové viskózy. Na druhou stranu používá polyesterové mikrovlákno a uvnitř nastrouhanou paměťovou pěnu. Proto si musíte dávat pozor na praní těchto materiálů, abyste zabránili deformaci polštáře.

Jak správně prát zázračný bambusový polštář

Zázračný bambusový polštář je uváděn na trh jako nejpohodlnější polštář na světě, protože není plochý. Přirozeně se však budete divit, jak se o tento produkt starat a správně jej udržovat. Pokud chcete znát nejlepší způsob, jak hluboce vyčistit bambusový polštář Miracle, umyjte ho.

Krok # 1. Příprava

Fantastická věc na bambusovém polštáři Miracle je, že pro jeho vložku a potah můžete použít pračku. Pokud zjistíte, že váš polštář vyžaduje důkladné čištění, sejměte povlak polštáře a vložku. Vnitřní vložku byste však měli umýt pouze v případě potřeby, aby se rychle nezhoršila, protože tento výrobek používá paměťovou pěnu.

Krok # 2. Praní a sušení

Po vyjmutí vnitřní vložky a potahu polštáře je můžete společně prát v pračce. Jako většina polštářových materiálů se bude nejlépe hodit ve studené vodě a jemném čisticím prostředku. Nezapomeňte pouze použít jemný cyklus stroje, abyste zabránili deformaci součástí.

Poté můžete použít sušičku s možností nízkého bubnu a sušit potah a podšívku. Užitečným tipem, který nafoukne i váš bambusový polštář, je úplné vysušení; vložku umístíte do krytu a provzdušníte ji venku. Osvěžíte tím polštář a také materiálu pomůžete roztažit se a získat zpět svůj původní tvar.

Co je zázračný bambusový polštář?

Co přesně je tedy bambusový polštář Miracle? Toto je produkt As Seen On TV od výrobce Ontel, ale také ho najdete v různých maloobchodech. Jedná se o takzvaný bambusový polštář, protože pro potah používá polyester smíchaný s bambusovou viskózou.

Pro samotnou výplň používá bambusový polštář Miracle polyesterové mikrovlákno a drcenou paměťovou pěnu. Díky této kombinaci materiálů je polštář jedním z nejpohodlnějších na trhu kvůli výsledné tvarovatelnosti. Pokud spíte na boku nebo na zádech, budete mít z tohoto produktu dobrý užitek.

Bambusový polštář Miracle můžete získat ve velikostech king a queen, ale můžete si jej libovolně upravit, protože odpovídá uživateli. Podkroví a pevnost jsou nastavitelné odstraněním nebo přidáním náplně ze chytrého zipu. A pokud se obáváte o jeho prodyšnost při použití paměťové pěny, obal nabídne dobrou cirkulaci.

Čím je výjimečný?

Díky nastavitelnosti a shodným vlastnostem polštáře je možná jedinečný mezi ostatními typy polštářů. Je také užitečný pro různé polohy spánku a pevnost a podkroví si můžete vybrat podle toho, co vám osobně vyhovuje. A konečně, kryt používá směs bambusu a polyesteru, takže i když používá polyesterové mikrovlákno a drcenou paměťovou pěnu, můžete stále spát v pohodě.

Společnost Ontel umožňuje přepravu polštáře Miracle Bamboo v USA a Kanadě prostřednictvím společnosti FedEx. Produkt můžete očekávat do 30 pracovních dnů a můžete jej sledovat pomocí zákaznického servisu společnosti. Jelikož je však můžete získat také od jiných maloobchodníků, mohou se zásady přepravy a vrácení lišit.

Společnost Ontel nabízí 60 nocí spánkové zkoušky, ale můžete produkt vrátit kdykoli během období 100 nocí, protože zkušební doba nezahrnuje období vloupání. Podle společnosti obdržíte plnou náhradu, pokud jste polštář vrátili do 60 nocí po zakoupení. Nezahrnuje to však manipulační a přepravní poplatky.

Co dělat, když používáte zázračný bambusový polštář poprvé?

Po získání bambusového polštáře Miracle jej můžete po vyjmutí produktu z obalu načechrat. Tím se polštář také provzdušní, aby se odstranily plyny z paměťové pěny. Všimnete si, že místo toho, abyste byli pevně svinutí nebo stlačeni, dostanete z krabice načechraný bambusový polštář Miracle s informacemi na plastovém obalu.

Negativním a očekávaným znakem u nových polštářů z paměťové pěny, jako je tento, je vůně plynů po otevření obalu. Dobrou zprávou je, že zápach je dočasný a po větrání polštáře po několik dní můžete vždy dodržovat pokyny pro praní uvedené výše. Pokud jej nechcete prát, můžete ho hodit do sušičky nebo usušit venku, abyste polštář plnili.

Závěr

Pokud jste právě měli nejpohodlnější bambusový polštář na světě, určitě vás zajímá, jak ho hluboce vyčistit. Proto je důležité se naučit, jak prát bambusový polštář Miracle, aby byla zachována jeho životnost a hygiena z vaší strany. Dobrou zprávou je, že jak vnitřní vložka, tak potah polštáře jsou kompatibilní s pračkou.

Zvolte šetrný cyklus a pro obě složky použijte jemný prací prostředek a studenou vodu. Poté je můžete sušit v nízkém bubnu, než je znovu provzdušníte, abyste polštář rozšířili. Důraz je nutný pouze na praní vnitřní vložky polštáře, pokud je to nezbytné pro dlouhou životnost materiálu z paměťové pěny.