Jak nejlépe použít Boppyho polštář pro kojení

Můžete se naučit, jak používat polštář Boppy pro kojení pouhým umístěním a svým malým na místo. Pamatujte, že polštář Boppy je cenným doplňkem vašich ošetřovatelských sezení v Itálii, které vám a vašemu dítěti pomohou cítit se pohodlněji. Mělo by být snadné používat tento šikovný polštář, bez ohledu na to, jak kojíte.

Tento článek by vás měl také informovat o tom, jak používat polštář Boppy ke krmení z lahve. Můžete naučit pečovatele, aby nakrmil vašeho malého a umožnil mu pouto. Nakonec je krmení vašeho dítěte úkolem a příležitostí, jak ho lépe poznat.

Jak používat polštář Boppy pro kojení a krmení z lahve

Poloha pro kojení

Krok # 1. Získejte polohu

Kojení vašeho drobce může být pomocí polštáře Boppy pohodlnější a bezpečnější. La Leche League International doporučuje najít polohu s opěrkou zad a nechat si ohnout boky dítěte, když ho máte blízko u sebe. Snažte se, aby vaše ústa a nos vašeho dítěte směřovaly k bradavce, a zkontrolujte, aby vaše prsa netlačila na bradu.

Krok # 2. Zkontrolujte umístění

Využijte prosím tvar polštáře Boppy a umístěte jej kolem kyčle. Potom můžete svého drobce položit přes polštář tak, aby obě vaše bříška byla proti sobě. Mějte však na paměti, že se jedná o obecné vodítko při umisťování vašeho dítěte na kojení pomocí polštáře Boppy.

Krok # 3. Podle toho upravit

Pamatujte, že vašemu dítěti budou s růstem vyhovovat různé typy ošetřovatelských pozic. Polštář Boppy vám pomůže zvednout vaše dítě a lépe se tak uchytit během držení kolébky. Tato poloha je vynikající pro novorozence, ale můžete také své dítě podepřít polštářem do stran, pokud je v poloze držení míče.

Umístění pro krmení z lahve

Stejně jako všechny kojící polštáře mohou i ošetřovatelé použít polštář Boppy, když se spojí se svým malým dítětem. Možná nejste k dispozici a potřebujete někoho, kdo by nakrmil vaše dítě lahví. Můžete mu pomoci usadit se pomocí polštáře Boppy.

Krok # 1. Umístění

Správce může použít polštář Boppy k podpoře dítěte při krmení z láhve. Někteří lidé se mohou cítit zastrašující, když drží dítě, takže místo toho nechte svého správce použít polštář Boppy. Požádejte je, aby si polštář obtočili kolem pasu a našli pohodlnou polohu s opřenou zády.

Krok # 2. Podpora

Stejně jako při kojení použije polštář Boppy i ošetřovatel opře dítě o záda na polštáři. Musí však kolébat hlavu a horní část trupu vašeho dítěte. Jejich paže by se neměla cítit napjatá, protože je mohou opřít o polštář.

Pokud vaše dítě zažívá plivání nebo se chce vyhnout kolice, můžete také stimulovat stimulované krmení pomocí polštáře Boppy. V této praxi chcete napodobit tok mléka během kojení, ale s krmením z láhve. Zvedněte své dítě pod úhlem 45 stupňů pomocí polštáře Boppy.

Jak vybrat kojící polštář

Snad nejdůležitějším faktorem, který je třeba vzít v úvahu, je tvar nebo design polštáře pro kojení. Mělo by doplňovat váš typ těla, aby se vám pohodlně používalo. Nejběžnější styly kojeneckých polštářů jsou ve tvaru U a O.

Tyto tvary znamenají, že se vám během kojení vejde kolem trupu a podpoří hlavu a krk vašeho dítěte. Najděte polštář s velikostí, která odpovídá vaší střední části, a pokud na něj můžete pohodlně položit ruku. Kojící polštáře ve tvaru písmene C jsou vynikající pro většinu typů těla, ale ty ve tvaru písmene O můžete získat, pokud chcete další podporu nebo úlevu od tlaku.

Ošetřovatelské tipy pro nové maminky

Novorozenec může mít sedm až osm krmení za den. Dobré známky vašeho dítěte se pohodlně krmí, když se poté usadí a je obecně v pohotovosti, když je vzhůru. Můžete očekávat výměnu až šesti plenek a vaše dítě bude mít také každý den po průchodu mekoniem alespoň jedno volné střevo.

Ideální poloha

Pokud jste nová matka, může to být při kojení vašeho novorozence skličující. Královská ženská nemocnice doporučuje najít pohodlnou polohu, která podporuje vás i vaše dítě. Chcete-li začít, držte své dítě blízko, aby směřovalo k vaší hrudi.

Povzbuzení

Umístěte ho na bok tak, aby se jeho nos zarovnal s bradavkou. Jelikož vaše dítě ještě nemůže používat svaly na krku, chcete si podepřít prsa, aby se dítě mohlo bezpečně zachytit. Pokud vaše dítě neotvírá ústa, můžete se bradavkou dotknout jeho rtů a poté mu přinést nejprve bradu.

Přemístění

Jeho spodní ret by měl být mimo střed dvorce a vaše dítě začne kojit. Pokud se některý z vás cítí dobře, můžete svého malého trvale připojit. Jednoduše čistým prstem rozlomte těsnění jeho dásněmi na prsa.

Závěr

Kojení může být pro matku a dítě fantastickým zážitkem. Můžete si to však zpříjemnit a uvolnit tím, že se naučíte, jak používat polštář Boppy pro kojení v Itálii. Začněte tím, že najdete dobře podepřenou pozici a pak kolem sebe ovinete polštář.

Položte svého malého na polštář podle požadované polohy při kojení, abyste mu pomohli se zajištěním. Polštář vám pomůže zvednout vaše dítě během kojení. Kromě toho může každý ošetřovatel použít polštář poněkud podobným způsobem ke krmení z lahve nebo ke stimulaci, aby vaše dítě nezažilo koliku a plivání.