Jak nainstalovat závěsy bez šroubů? 5 rychlých tipů!

Nejlepší výhled na jakýkoli obývací pokoj umožňují záclony. Kromě výzdoby interiéru poskytuje také vynikající soukromí a pohodlí.

Jak instalovat závěsy bez šroubů není velký problém. Jakmile získáte závěsy v obchodě nebo si je vyrobíte sami, bude jejich zavěšení bez šroubů nejjednodušší způsob, jak dokončit práci.

Chcete-li instalovat závěsy bez šroubů, budete potřebovat potřebný materiál, nejdůležitější jsou závěsy.

Mezi další materiály patří; záclonové tyče, žebřík nebo dlouhá stolička a kladivo. Jakmile tyto materiály připravíte, zavěste závěsy na zeď podle následujících pokynů, aniž byste k tomu potřebovali šroub.

Kroky k instalaci záclon bez šroubů

Krok 1: Připravte závěsy

Záclony, které budete instalovat ve vzdálené době, budou zpřístupněny. Záclony můžete získat v nákupním středisku nebo získat materiály a vyrobit si je sami. Cílem každého, koho jste si vybrali, je zpřístupnit závěsy pro instalaci.

Krok 2: Vyberte web pro instalaci záclon < / span>

Jak instalovat závěsy bez šroubů může být obtížné, pokud pro vás stále není obtížné instalovat web. Lidé si vybírají různá místa, jako je koupelna, ložnice, obývací pokoj a ve vzácných případech balkon. Jakmile získáte web pro instalaci záclon, jste o kousek blíž k dosažení svého účelu.

Krok 3: Připravte záclonové pruty

Závěsné tyče jsou materiály vyrobené z kovů a jsou dobře stavěné. Bez záclonových tyčí však může existovat cesta vpřed. Místo prutů můžete použít lano a dřevo. Chcete-li získat dokonalý výhled, měli byste jít na pruty.

Krok 4: Upevněte závěsy k prutům

Získejte žebřík nebo dlouhou stolici, opravte závěsy k prutům a držte je stranou. Zmapujte boky oken a dveří, kam instalujete závěsy. Jelikož chcete závěsy instalovat bez šroubů, není třeba o pouzdro tlouct.

Posuňte žebřík blízko prvního okna.

Krok 5: Nainstalujte závěsy bez šroubů

Zavěste závěsy na samém místě jste zmapovali. Kotva se kupuje společně s tyčemi umístěnými na levé a pravé straně oken a dveří.

Záclony jsou nyní pozorovány zdaleka, aby bylo zajištěno, že jste dostali svůj cíl. Pokud se vyskytnou chyby, není třeba váhat. Opravíte to hned.

& nbsp;

Jak můžete pomocí suchého zipu instalovat závěsy?

Suchý zip je nástroj složený z pruhů háčků, který použijete při instalaci záclon. Instalace závěsů bez šroubů byla vždy volbou mnoha lidí, protože se snadno provádí.

K instalaci záclon ve výjimečných případech používáte suchý zip. V situaci, kdy chcete nechat závěsy trvale zavřené nebo otevřené, se používá suchý zip.

Například okno, které chcete trvale nechat otevřené. Také tam, kde chcete mít naprosté soukromí, se používá také suchý zip. Stejně jako v koupelně, kde se závěsy často neotvírají a nezatahují.

Můžete pověsit závěsy, aniž byste poškodili zdi?

Na tuto otázku máme ANO! Lepší je zavěšení závěsu. Nejlepší způsob, jak zavěsit závěsy na zeď, je použití možnosti nešroubování nebo zavěšení hřebíků.

Pamatujte, že si vyberete lehčí závěsy, které vydrží bez použití šroubů.

Jak zavěsit závěsy bez šroubů vám ušetří náklady na opravu poškozených závěsů, pokud je nakonec namontujete pomocí šroubů.

Většina lidí volí nejlepší způsob, jak zařídit svůj domov tím, že se naučí, jak instalovat závěsy bez šroubů, a nakonec získají to nejlepší.

Potřebujete vrtačku pro instalaci záclon bez šroubů?

Rozhodně ano! Pokud ale nemáte cvičení, můžete také hledat alternativu. Pokud jste však zvolili závěsy bez šroubů, nemusí být nutná cvičení.

Mimochodem, vrták je stroj vyrobený ve formě šroubu. Jakmile je zapojen do elektrického zdroje, začne se otáčet a je schopen vytvořit otvor pro šroub na tvrdém povrchu.

Při práci s něčím jiným než se závěsnými tyčemi budete potřebovat měřicí pásku a tužku, abyste označili měřené oblasti a zajistili přesný výsledek. Toto je jeden ze snadných způsobů, jak instalovat závěsy bez šroubů.

& nbsp;

Závěr

Jak nainstalovat závěsy bez šroubů je jedním z nejlepších způsobů, jak dosáhnout nejvyššího pohodlí a soukromí. Je to také nejkrásnější, protože stěny, kde jsou instalovány závěsy, nejsou upraveny.

Pro každého, kdo si přeje instalovat závěsy bez šroubů, neexistuje žádná nevýhoda. Vše, co potřebujete, je připravit materiály, zmapovat čas, postupovat podle výše uvedených kroků a určitě se dostanete k výběru, který jste provedli.

Různé domy instalovaly tento typ záclon, protože nemají absolutně co ztratit, a poté bez cvičení mohou získat jakýkoli jiný materiál, který je docela cenově dostupný.