Jak načechrat polštář do sušičky za pouhé 2 kroky

Pokud chcete vědět, jak načechrat polštář v sušičce, stačí dva kroky. Je však nutné zdůraznit kontrolu štítku s polštářem, pokud jej můžete vložit do sušičky. Pamatujte, že některé materiály nejsou kompatibilní s převracením v sušičce.

Naučit se, jak správně používat sušičku k načechrání polštáře v Itálii, může znamenat rozdíl mezi provzdušněným a pohodlným polštářem a plochým nebo hrudkovitým polštářem. Dokonce můžete obnovit strukturu svého polštáře a získat pohodlnější spací zážitek. Přečtěte si tento článek a přiveďte chmýří zpět.

Jak používat sušičku k načechrání polštáře

Krok # 1. Zkontrolujte

Než polštář vložíte do sušičky, je třeba zdůraznit kontrolu štítku s polštářem. Pamatujte, že ne všechny materiály na polštáře byly vyrobeny tak, aby byly v sušičce. Teplo může poškodit náplň polštáře a deformovat polštář.

Některé polštáře dále doporučují pouze nejnižší nastavení teploty nebo sušení v sušičce. Málo materiálů zvládne vysoké teplo, i to jen na krátkou dobu. Nikdy nevynechávejte čtení štítku na polštáři, než jej načechráte v sušičce.

Krok # 2. Nastavit

Jakmile budete mít jistotu, že můžete polštář vložit do sušičky, postupujte pečlivě podle pokynů výrobce. Můžete také přidat tenisový míček do sušičky spolu s polštářem, abyste pomohli míchat shluky nebo obnovili nadýchanost zploštělého polštáře.

Pokud polštář položíte na tenisový míček nebo na cokoli, co je svázáno k hnětení polštáře, pomůže to rozložit hrudky a váš polštář bude znovu načechraný. Můžete také použít trubkové ponožky nebo oblečení, pokud mohou bušit do polštáře. Pohyb uvnitř zavede také proudění vzduchu.

V tomto okamžiku zvolíte doporučené nastavení a dobu trvání výrobce pro vložení polštáře do sušičky. U některých polštářů je typické používat sušení v sušičce méně než 30 minut. Možná však budete moci upravit čas, pokud váš polštář stále potřebuje více vzduchu.

Jak načechrat polštář ručně

Zatlačte, udeřte a udeřte

Pokud nemáte sušičku nebo nemůžete použít sušičku na polštář, netrapte se. Stále se můžete znovu spojit se svým načechraným polštářem ručním zavedením vzduchu do polštáře a ručním rozbitím hrudek. Nepotřebujete k tomu ani sílu.

Začněte napodobováním hráče na akordeon a uchopte oba konce polštáře. Rychlým pohybem je zatlačte k sobě a ven, abyste provzdušnili vnitřek. Pokud jde o shluky, nechte svou frustraci volný den a dejte polštáři nějaké údery a údery.

Stiskněte a zatřepejte

Tyto pohyby nejen rozbíjejí shluky, ale měly by také pomoci vyschnout výplň polštáře. Pamatujte, že vlhkost může způsobit shlukování náplně, zejména prachového peří a peří. Dokonce můžete zmáčknout polštář a protřepat všechny strany, dokud nebude znovu cítit a vypadat načechraný.

Kdy je čas vyměnit polštář?

Co když načechraný polštář nedokázal obnovit jeho půdu a tvar? Možná je čas vyměnit si polštář nebo si pořídit novou výplň. Naše polštáře by nikdy neměly být příliš nemotorné nebo ploché, protože nebudou podpůrné a pohodlné.

V závislosti na materiálu budete muset polštář vyměňovat každých několik let v rozmezí od čtyř do šesti. Výměna je také doporučenou praxí, abyste se ujistili, že nepoužíváte něco s roztoči nebo hromadění jiných patogenů a alergenů. Pokud si nejste jisti, že musíte polštář vyměnit, můžete provést několik testů.

Zkontrolujte, zda váš polštář nemá promáčknutí a hrudky, a pokud nezmizí poté, co polštář načechráte. Polštář můžete také složit a otestovat, zda zapadne zpět na místo. A konečně, pokud se každý den probouzíte s bolavými svaly, je to definitivní zelené světlo, abyste získali novou nádivku nebo polštář.

Jak udržet polštář nadýchaný

Kromě toho, že polštář dáte výlet do sušičky nebo krájení ručně, existuje jeden nejlepší trik, který zajistí, že zůstane provzdušněný a bez hrudek. Bez jakéhokoli úsilí z vaší strany nebo ze sušičky můžete požádat přírodu, aby vám načechrala polštář. Váš dotaz znamená, že necháte polštář za slunečného dne několik hodin venku větrat.

Proudění vzduchu nejen pomůže vyschnout polštář a zabrání shlukování. Ale tato technika také osvěží a deodorizuje váš polštář. Sluneční světlo by mělo dezinfikovat polštář, což bude užitečné, zvláště když nemůžete materiál umýt.

Závěr

Váš polštář se zploštil nebo se změnil? Pokud víte, jak chmýřit polštář v sušičce, můžete obnovit formu polštáře. Pokud to ale znamená jít do sušičky, musíte si zkontrolovat značku UK’S na polštáři.

Jakmile získáte zelený signál go, můžete postupovat podle pokynů výrobce. Typicky zvolíte nastavení nízké teploty nebo sušení v sušičce na méně než 30 minut. Také by bylo nejlepší přidat dovnitř polštářem nějaké tenisové míčky, které vám pomohou hnětet shluky a provzdušňovat polštář.

A je to! Kdo by si myslel, že sušička dokáže mnohem víc než jen sušení?