Jak funguje polštář Chillow?

Obecně můžete vědět, jak funguje polštář Chillow, když pochopíte chladicí úlevu, kterou přináší. Funguje to jako vložka chladicí podložky, která vám pomůže zvládnout běžné problémy v noci. Zahrnují noční pocení a návaly horka.

Čili polštář Chillow je ideální pro ty, kteří jsou v horkých oblastech. Když si to přidáte do své noční rutiny, můžete stále dobře spát v horkém dni, aniž byste se cítili suchí a nepohodlně. Tento článek bude také diskutovat o tom, jak jej použít pro optimální účinnost.

Jak funguje polštář Chillow

Rychlá odpověď na to, jak polštář Chillow funguje, je, že udrží váš polštář chladný, když spíte, proto se jmenuje Chillow Pillow. To je pro produkt vynikající nápad, protože mnoho lidí má tendenci převracet polštář po celou noc, aby našli chladnou stránku. Pokud je možné polštář v noci ochladit, můžete očekávat nepřerušovaný spánek.

Proto je polštář Chillow jednoduše chladicí podložkou, která vám zajistí pohodlné noci. Tento produkt na bázi vody by udržel relaxační noční dobu, aniž by vyžadoval chlazení nebo byl připojen k elektřině. Ti, kteří mají noční pocení, spálení od slunce nebo horečku, budou mít prospěch také z toho, že mají polštář Chillow.

Dalo by se předpokládat, že polštář Chillow se bude cítit tuhý jako jiné chladicí gelové výrobky. Cítí se však podobně jako paměťová pěna, která je měkká a má vnější povrch z rukavice, který zůstává na dotek chladný. A jak již bylo zmíněno dříve, nemusíte jej chladit, aby byl chladný, a je dokonce bez škodlivých chemikálií, abyste tak zůstali.

Čím je polštář Chillow jedinečný?

Protože je produktem na vodní bázi, funguje polštář Chillow tím, že absorbuje teplo a vzduchem jej vypouští na druhou stranu polštáře. Pamatujte, že voda je vodičem tepla, a to používá Chillow Pillow pro svou technologii. Produkt zůstane chladný po celou noc a hrany neabsorbují teplo, takže se budou cítit chladnější než zbytek podložky.

Účinnost polštáře Chillow však závisí na jeho správné aktivaci. Nemusíte pokaždé měnit vodu v podložce, ale správné naplnění jednou hraje důležitou roli v jejích slibovaných účincích. Níže si přečtěte, jak aktivovat polštář Chillow.

A zatímco polštář Chillow nevyžaduje chlazení, pamatujte, že pohodlí je subjektivní. Někteří lidé mohou chtít něco chladnějšího nebo se cítit žhavější než obvykle; cítili by produkt ohromující. V takovém případě nechte polštář Chillow ochlazovat po dobu 5 až 10 minut.

Průvodce používáním polštáře Chillow

Než cokoli jiného, ​​zkontrolujte, zda není váš produkt poškozen. Mělo by být bez netěsností a mělo by být stlačeno vakuovým těsněním. Před aktivací produktu si pečlivě přečtěte pokyny a bezpečnostní opatření a pečlivě si je přečtěte.

Krok # 1. Přidejte vodu a aktivujte

Obecně platí, že aktivací polštáře Chillow jednoduše přidáte vodu. Chcete produkt odvíjet stranou s ventilem nahoru a poté odstranit víčko. Položte produkt na čistý povrch a pomalu nalijte 8 až 9 šálků teplé vody z vodovodu.

Krok # 2. Před nastavením

odstraňte vzduch a utěsněte
Vraťte zpět víčko a ujistěte se, že je pevně zajištěno. Poté počkejte 4 hodiny, než se produkt aktivuje, a poté polštář Chillow Polštář jako spací pytel. Začněte na konci bez ventilu, abyste vtlačili vzduch do bubliny vzduchové kapsy na konci ventilu.

Chcete držet roli a vzduchovou bublinu, zatímco pomalu zvedáte roh a uvolňujete ventil. Tím se uvolní vzduch, takže při vypouštění vzduchové kapsy vše můžete odstranit. Poté nasaďte víčko zpět na ventil, aby se produkt utěsnil, a nechte jej vychladnout, dokud se neobjeví vakuově zabalený bez vzduchu.

Pokud dáváte přednost chladnějšímu polštáři Chillow, můžete každý měsíc přidat jako údržbu šálek vody. To udrží produkt na nejchladnější úrovni, protože udržuje maximální hmotnost 4,5 libry. Můžete také snížit vzduch uvnitř a držet polštář Chillow vždy mimo přímé slunce.

Jak vyčistit a uložit polštář Chillow?

Je zásadní, abyste také věděli, jak čistit polštář Chillow. V ideálním případě by bylo nejlepší, kdybyste to dělali každé tři až čtyři týdny kvůli možnému hromadění kožních olejů na povrchu při přímém kontaktu. Bude to pohodlné jen tehdy, když je čisté, proto otřete přední a zadní stranu listu vlhkým hadříkem a jemným mýdlem.

Na druhou stranu nezapomeňte, že při skladování nemusíte vyprázdňovat obsah vody v Chillow Polštáři. Umístěte jej někde při pokojové teplotě na měkký absorpční povrch. Nezakrývejte výrobek ani jej nedávejte do mrazničky.

Závěr

Dobrý noční spánek je možný pouze v případě, že vám je po celou noc pohodlí, a udržování polštáře v pohodě může stačit. Chladicí podložka to zvládne za vás, ale jak funguje polštář Chillow a v čem je jedinečný? Ve srovnání s jinými výrobky gelového typu je polštář Chillow na vodní bázi.

Z tohoto důvodu absorbuje teplo a uvolňuje jej, přičemž se udržuje v chladu po celou noc. Nepotřebujete elektřinu ani chlazení, ale pro jeho výkon je nezbytná správná aktivace. Zjistěte, jak spustit a udržovat polštář Chillow pro optimální pohodlí.