Jak dlouho trvá háčkování deky

Pokud vás zajímá, jak dlouho trvá háčkování přikrývky, naučíme vás, jak vypočítat čas, který můžete očekávat. Pamatujte, že každý člověk se liší a vzor, ​​který udělá, mu může trvat delší nebo rychlejší dokončení. Možná může přítel dokončit dětská deka po 24 hodinách, zatímco jiné může trvat 33 hodin.

Proč potřebujete vědět, jak dlouho bude háčkování přikrývky trvat? To vám umožní mít realistický plán, kterého se budete držet. Háčkování deky by se mohlo zdát jako obrovský projekt, ale pečlivé plánování vám umožní dokončit to včas.

& nbsp;

Jak dlouho trvá úplné háčkování deky?

Je nemožné uvést konkrétní počet dní nebo hodin jako očekávané datum dokončení háčkované deky. Pamatujte, že každý člověk má jiné dovednosti a dobu, kterou je ochoten projektu věnovat. Chcete, aby byl proces uvolňující a nebyl stresující kvůli tlaku, proto věnujte nějaký čas možným neúspěchům.

& nbsp;

Jak zjistit, jak dlouho budete mít na dokončení háčkované deky

Naučíme vás, jak vypočítat čas, který vám zabere dokončení háčkování deky, abyste věděli, co můžete očekávat. Nezapomeňte věnovat výsledku více času a nikdy s háčkováním nepočítejte jako s konkurencí nebo se srovnávejte s tím, jak rychle někdo jiný skončil. Chcete-li začít , háčkněte ukázkový čtverec asi 6 x 6 palců, abyste věděli, jak rychle pracujete.

Změřte čas, který zabralo dokončení háčkování čtverce 6 x 6, a vynásobte jej podle velikosti projektu, který chcete vytvořit. Například pokud jste na dokončení ukázkového kusu spotřebovali 10 minut a chcete vyrobit přikrývku o rozměrech 36 x 36 palců, vynásobíte 10 až 6, protože 6 vynásobené 6 se rovná velikosti přikrývky, kterou chcete vyrobit.

& nbsp;

Faktory, které ovlivňují vaši rychlost háčkování

Výsledkem je 60 minut nebo hodina, takže můžete očekávat, že dokončení projektu vám bude trvat tak dlouho. Předpokládá se, že vaše tempo je konzistentní a během háčkování nedochází k žádným překážkám. Tady je také pět faktorů, které mohou ovlivnit vaši rychlost při háčkování deky:

  1. Deka vzor a velikost
  2. < span style = "font-weight: 400"> Velikost háčku a hmotnost příze
  3. Osobní dovednosti
  4. Čas, který chcete vyhradit háčkování
  5. Konzistence a potenciální překážky

Mějte na paměti tyto faktory a matematiku byste měli snadno zvládnout pomocí nějakého dělení a násobení, abyste věděli, kdy dokončíte háčkovanou přikrývku. To může znamenat dostatek času potřebného na dokončení řádku nebo čtverce a kolik jich můžete udělat. Poté vydělte řádky nebo čtverce vzoru částkou, kterou můžete udělat.

& nbsp;

Jak dlouho trvá začátečníkovi háčkování deky?

I když se v háčkování považujete za začátečníka, dokončení deky vám může trvat jeden až tři dny. Nejprve začněte se snadnými a přímými vzory, abyste nebyli ohromeni. Pro začátečníka je navíc přirozené, že se naučil háčkování trvat měsíce.

Jakmile zvládnete základy, měli byste se spokojit s různými vzory a háčkovanými díly pro další přikrývky.

& nbsp;

Proč mi dokončení háčkované deky trvá příliš dlouho?

Pokud vám připadá příliš dlouhé na dokončení deky, můžete toho mít na talíři příliš mnoho. Je fantastické být odvážný, ale snažte se být nejprve ve své komfortní zóně, abyste byli při háčkování deky motivovaní a méně frustrovaní. Bude to opakovaný projekt, takže byste se měli cítit pohodlně se vzorem a háčkovanými stehy.

& nbsp;

Jak háčkovat rychleji

Tři věci, díky nimž bude vaše háčkování rychlejší, jsou příze, háček a steh. Pokud jste začátečník, použijte silnější příze, jako jsou objemná, mimořádně objemná nebo česané váhové příze. Jejich výhodou oproti jemnějším přízí je, že se s nimi snáze pracuje, takže můžete háčkovat rychleji.

Pokud jde o háčkovaný háček, chcete použít správnou velikost a nikdy příliš malou nebo gigantickou. S těmito extrémními velikostmi možná zjistíte, že se vaše rychlost háčkování zmenšuje. Kromě toho se vyhněte křehkým háčkům, abyste se nemuseli bát, že se zlomí.

Nakonec, s jakými stehy se vám bude pracovat nejrychleji? Dobrým příkladem je v-steh nebo jakýkoli krajkový steh ve srovnání s něčím pevnějším, jako je dvojitý háčkovaný steh. Cokoli s texturou vám může trvat déle, zejména jako začátečník.

& nbsp;

Jak dlouho trvá háčkování deky královny?

Pokud chcete háčkovat něco tak ambiciózního, jako je deka královny, může vám to trvat až tři měsíce. Nezapomeňte, že obvykle měří 90 x 100 palců

a vzor může ovlivnit tento očekávaný časový rámec. Více vám musí vyhovovat techniky, které chcete dělat, a pokud dokážete důsledně vyhradit čas na háčkování.

& nbsp;

Závěr

Chcete háčkovat přikrývku? Neexistuje žádná konkrétní odpověď na to, jak dlouho trvá háčkování přikrývky, protože je třeba zvážit mnoho proměnných. Ale i když jste začátečník, je stále možné dokončit projekt během několika dní a ne měsíců.

Buďte však trpěliví a háčkování považujte za relaxační projekt.