Jak by podle odborníků měla vyhovovat matrace do postýlky

Rychlá odpověď na to, jak by měla matrace do postýlky sedět, je, že by neměla mít žádný prostor ani mezeru. Existují jednoduché způsoby, jak zajistit nejlepší přizpůsobení, a tento článek je bude sdílet níže. Pamatujte, že nákup matrace, i těch, které používáme na postýlku, může být matoucí.

Když už mluvíme o velikosti, vytvořili jsme kompletní průvodce velikostí matrace do postýlky, který si můžete přečíst. Nevadilo by vám to přečíst si, abyste lépe porozuměli odpovídajícím tipům?

Vše, co byste měli vědět o tom, jak by měla matrace do postýlky sedět

Matrace do postýlky by měla těsně přiléhat k postýlce. To znamená, že po stranách nejsou žádné mezery a když je matrace na postýlce, nemůžete do nich vejít dva prsty. Můžete také zkontrolovat, zda panely na konci postýlky zasahují pod matraci, abyste se vyhnuli riziku udušení nebo zachycení, když se vaše dítě pohybuje.

Jak poznám, zda se do postýlky vejde matrace?

Při nákupu matrace do postýlky si poznamenejte rozměry postýlky, abyste se ujistili, že postel pro ni nebude příliš velká ani příliš malá. Poté proveďte test dvěma prsty vložením dvou prstů mezi stranu matrace a postýlku. Pokud je dokážete vejít skrz mezeru, musíte si pořídit větší postel. Obecně platí, že chcete, aby byla matrace do postýlky tak těsně přiléhající k postýlce, že i její nastavení se stane úkolem.

Jak vysoká by měla být matrace do postýlky pro novorozence?

Novorozenci jsou stále nepohybliví, což znamená, že umístění matrace do postýlky do nejvyšší polohy je pro ně stále bezpečné. Navíc uvedení matrace do postýlky na nejvyšší nastavení vám usnadní podporu a zvedání dítěte do a z postýlky. Když ji umístíte do nejvyšší polohy, můžete také zkontrolovat, zda je matrace do postýlky maximálně 26 palců pod kolejnicí matrace.

Ve věku pěti až osmi měsíců bude vaše dítě obvykle vědět, jak se posadit nebo tlačit na kolena nebo ruce. U tohoto milníku můžete nastavit matraci o stupeň níže, aby se vaše dítě nevytáhlo nahoru. A podle The Nemours Foundation můžete dát postýlku do nejnižší polohy, jakmile vaše dítě vydrží.

Jak nastavit bezpečnou postýlku

Podle Národní aliance pro domácí bezpečnost byste měli zajistit, aby matrace do postýlky dobře nezapadla pouze do postýlky. Mělo by být také dostatečně pevné, aby při používání podložky nedocházelo k odsazení. Kromě toho používejte správnou velikost matrace, protože volný materiál může představovat nebezpečí udušení pro vaše dítě.

Jaká je standardní velikost matrace do postýlky?

Standardní velikost postýlky je 27 a 1/4 palce pro její šířku a 51 a ¼ palce pro její délku. Je také třeba poznamenat, že maximální doporučená tloušťka matrace do postýlky je 6 palců. V některých obchodech jsou však k dispozici i jiné velikosti matrací do postýlky.

Abyste dosáhli nejbezpečnějšího uložení, které je pohodlné, zapište si rozměry své postýlky a použijte ji při výběru matrace do postýlky. Dále si pamatujte, že existují i ​​jiné tvary betlémů. Získejte pro tyto modely správný tvar matrace, obvykle menší než standardní velikost matrace do postýlky.

Jsou matrace do postýlky a batole stejně velké?

Matrace do postýlky a pro batolata mají obvykle přesné rozměry 28 x 52 palců, pokud zaokrouhlíte extra ¼ palce standardní velikosti. Proto je běžné, že rodiče přenesou stejnou matraci do postýlky pro batole, jakmile jejich dítě přejde. Přesto stojí za to zkontrolovat, zda rozměry matrace pro batolata a postýlky budou fungovat společně.

Počítejte však s tím, že vkládáte matraci, která má být použita s kolejnicemi. Proto bude sedět blíže k zemi, pokud dáte matraci do postýlky pro batole. Kromě toho může vaše batole upozornit na to, že postel pro postýlku je pro jeho pohodlí příliš tuhá.

Jsou postele a postýlky stejně velké?

Postýlka a matrace do kočárku nebudou mít stejnou velikost, protože kočárky jsou menší než postýlky. Basinetová matrace je oválná nebo obdélníková podložka široká 15 až 18 palců a dlouhá 30 až 33 palců. Pokud se chcete o tomto typu výrobku dozvědět více, zde je místo, kde koupit matraci do kočárku.

Jak poznám, že je moje postýlka příliš malá?

Zkontrolujte vnitřní rozměry postýlky a zjistěte, zda splňuje předpisy nařízené federálním zákonem a ASTM. Například standardní velikost postýlky by měla být 28 palců široká a 52 a ⅜ palce dlouhá, aby se do ní vešla matrace do postýlky. Měli byste také vědět, kdy upustit postýlku a přesunout dítě do postele, jakmile bude postranice postýlky menší než 75% jeho výšky.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se dozvěděli, jak by podle doporučení odborníků měla vyhovovat matrace do postýlky. Nejprve by měl dobře sedět v postýlce, abyste nemohli po stranách vložit dva prsty.

Doufáme, že vám tento průvodce velikostí pomůže najít nejlepší a nejbezpečnější matraci do dětské postýlky. Pokud máte další dotazy, zanechte komentář!