Co je to Tula deka: Komplexní historie

Častou otázkou většiny rodičů v dnešní době je € – co je to Tula deka? Ať už jste matkou nebo tátou, přikrývka Tula je pohodlný způsob nošení dítěte na cestách nebo při jiných pracích.

Abychom vám pomohli objevit zázraky tohoto článku pro kojence, je zde vše, co potřebujete vědět o přikrývkách Tula.

Co je deka Tula?

Už jste někdy sledovali televizní pořad o afrických vesnicích? Nebo jste mohli nahlédnout do života etnických lidí na jižním Filipínách?

Všimli jste si těch barevných tkanin, které ženy používaly k zabalení svých dětí blízko těla?

Možná jste odběratelem této rodiny na YouTube, který cestuje po celém světě spolu se svými dětmi. Používají totéž, že?

Ukázalo se, že ne všechny zavinovací deky jsou stvořeny stejně.

Tula je proprietární zavinovačka, která pochází z Polska a nyní sídlí v USA. Standardní velikost je 47 x 47 a tkanina je známá svou měkkostí a barevnými vzory.

Pojďme se dozvědět více o tom, jak to mohou udělat!

<; Složení

Viskóza, která byla vynalezena na počátku 20. století, se vyrábí z bambusové buničiny a byla vyvinuta jako alternativa k hedvábí. Tento materiál je to, co tvoří především přikrývku Tula.

Spolu s jemným procesem tkaní vytváří měkkost, kterou jsou přikrývky Tula známé.

Kromě hedvábnosti použité materiály a výrobní proces také zajišťují, že tkanina zůstane prodyšná a odolná.

Tkaniny použité při výrobě těchto přikrývek prošly standardem 100 společnosti Okeo-Tex, což je přísná a prestižní certifikace pro textil.

Stejně jako látky jsou i barvy použité při tisku krásných vzorů přikrývek Tula ekologické a bezpečné pro vaše miminka.

To rodičům přináší klid, protože vědí, že to nezpůsobí žádné alergické reakce obvykle spojené s méně kvalitním dětským oblečením.

<

Přikrývky Tula se dodávají v balení po třech. Dva z nich jsou v plných, obvykle tučných barvách, zatímco druhý je vytištěn.

Všechny tyto tři mají vzory, které ladí s tématem sady – zabalené v bavlněné tašce – takže je ideální pro dárky pro miminka nebo narozeniny.

To, co odlišuje deky Tula od jejich protějšků, jsou složitě tkané vzory umožněné specializovanými tkalcovskými stavy a vysoce kvalifikovanými tkalci.

Naproti tomu většina nosičů využívá bavlnu a po tkaní se pouze tiskne. Rozdíl lze pocítit, jakmile jej použijete.

Přikrývky Tula se cítí jako tkané právě pro vás a vaše dítě, s tím, jak se bez námahy zavěšuje, a svými jedinečnými vzory.

Co jsou zabalené převody?

Jednoduše řečeno, zabalit převody je transformace tkaniny do strukturovaných nosičů. To se vyrábí výhradně rukama a probíhá v Polsku, kde pochází Tula.

Strukturálně lze přikrývky Tula rozdělit do dvou kategorií. Prvním z nich je Full Wrap Conversion, který je mezi maminkami oblíbený. Druhým je Half Wrap Conversion, který nabízí větší pocit strukturální integrity.

Full Wrap převody jsou vyrobeny výhradně z tkaniny. Od samotného nosiče po ramenní popruhy a opasky, použití čisté tkané látky umožňovalo snadné skladování a přenášení.

Naproti tomu Half Wrap Conversions jsou vyztuženy vnitřní skořápkou v ramenních popruzích, panelu těla a opasku. To vytváří pocit lepšího držení dítěte při zachování pohodlí matek díky tkanině obklopující skořápky.

Obě převody jsou k dispozici s variantou Coast, ochrannou známkou pro prodyšnou síťovinu zabudovanou do nosičů. To umožňuje lepší cirkulaci vzduchu, čímž se zabrání hromadění potu ve vlhkém prostředí.

Společnost Tula příležitostně vydává speciální konverze, známé jako € anciFancies. Tyto jedinečné kousky jsou obvykle vyráběny ručně, od tkaní až po malbu designu.

To vyžaduje vyšší cenu než „fantazie“ vyráběné na strojích – což umožňují sofistikované materiály.

Ula: The Woman Behind Tula

Mozek za Baby Tula, Ula Tuszewicka, je matka z Polska, která využila své zkušenosti se svým prvním dítětem jako inspiraci pro založení společnosti.

Kromě toho, že Ula usnadňovala maminkám dělat domácí práce a zároveň mít své děti nablízku, Ula vytvořila v maminých setkáních s jejími výtvory nějaké horké zvuky.

Když poptávka exponenciálně vzrostla, přesunula výrobu do Mexika. Přestěhovala se také do USA, kde získávala speciálně tkané látky od švadlen, aby vytvořila jedinečné vzory.

Tyto kousky byly fenomenální a byly dokonce srovnávány s teniskami s omezenou edicí kvůli poptávce po nich.

V roce 2016 dokázala společnost prodat za téměř 74 milionů dolarů. Jaké jmění!

<

Není pochyb o tom, že být matkou je jednou z nejvíce podhodnocených profesí. Vyžaduje celý den práce, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce. Vytvoření zavinovacích přikrývek, konkrétně Tula, slouží jako odměna pro všechny maminky.

Pokud tedy stále přemýšlíte, co je to deka Tula ?, je to v podstatě deka, která rodičům umožňuje pokračovat ve svých povinnostech a zároveň poskytovat módu a pohodlí.