Co je to polštářový podvod? Další informace o tom zde

Pokud si nejste jistí, co je to polštář, můžete to považovat za funkční dekorativní povlak na polštář. Řekněme, že chránič polštáře slouží jako bariéra, která udržuje polštář čistý a bez poškození, zatímco falešný polštář skryje váš polštář za estetičtější fasádu. Ale v dnešní době je pro některé majitele domů ve Velké Británii typické používat polštáře, na nichž mají být podvodníci.

Vaše tradiční polštář má tendenci vypadat přímočaře. Pokud však chcete, aby byl váš pokoj vizuálně přitažlivější, můžete ve dne použít falešný polštář. Tito podvodníci přicházejí v různých provedeních a stylech, aby ladili s jakoukoli místností a tématem.

Vše, co potřebujete vědět o polštářových podvodech

Co je to vlastně polštář?

Jednoduše řečeno, polštář je polštář, který má váš polštář vypadat ozdobněji. Proto můžete během dne použít na polštáře postele polštář, abyste vytvořili estetičtější vzhled. Není divu, že si někteří majitelé domů pletou s potahy na polštáře a falešné polštáře.

Povlak na polštář vs falešný polštář

Oba polštáře a polštářky jsou potahy vašich polštářů. Povlak na polštář je však pro svou povinnost přímočařejší. Udržuje polštář čistý a chrání ho před každodenním opotřebením. Na druhou stranu je tu falešný polštář, aby váš polštář vypadal ozdobněji.

Kromě dekorativnějšího designu polštáře si všimnete, že se tento povlak na polštář otevírá zezadu. Protože to znamená přeměnit jakýkoli polštář na dekorativní kus, používají polštářky skryté závěsy. Obvykle používají překrývající se látku vzadu ve srovnání s obyčejnými polštáři.

Povlaky na polštáře neskrývají svůj uzávěr a je dokonce známo, že mají otevřený konec. Tímto způsobem je jednodušší je rychle vyměnit a vyměnit. Rovněž ladí s prostěradly pro přímočarější vzhled, ale najdete také povlečení na polštář s výšivkou nebo lemováním.

Jak používat falešný polštář

Jak již bylo zmíněno, povlaky na polštáře vytvářejí více monochromatický vzhled, protože ladí s prostěradlem. Nicméně, podvodníci jsou tam, aby přidali odrůdu, a mohou dokonce vypadat jedinečně z podestýlky. Mohou také odpovídat přikrývce, ale nebuďte překvapeni, pokud mají jinou barvu nebo strukturu.

Falešné polštáře mohou být jednoduché, ale můžete si zahrát s jejich akcenty a vylepšit tak vzhled svého pokoje. Obvykle mají také příruby, což jsou kousky látky, které přecházejí na boční stranu krytu. Můžete však spát na polštáři pokrytém podvodem?

Běžná mylná představa je, že polštářky jsou omezeny pouze na ozdoby. Pokud vám připadají pohodlné, můžete spát na falešných polštářích. Koneckonců, tkanina, kterou používají, může mít nepříjemnou strukturu nebo příruby mohou rušit spánek.

Jak stylovat své podvodníky

Jakmile budete mít své polštářky, může být ohromující přijít na způsob, jak je upravit. Dobrou zprávou je, že existují tři základní styly pro polštářky. I ten, kdo nemá žádné zkušenosti s návrhem interiérů, může dostat své kreativní šťávy.

Vrstva

Snad nejjednodušší způsob, jak stylizovat falešné zprávy, je vrstvit je. Majitelé domů obvykle umisťují své falešné polštáře na přední část svých polštářů blízko postele. Můžete si hrát s různými velikostmi a tvary polštářů, stejně jako s barvami a strukturami, které doplní vaši ložnici.

Pokud si stále nejste jisti, tradičním způsobem, jak vrstvit polštáře, je začít s polštáři v posteli podél čela postele, poté následují Euro shams a poté větší shams vpředu. V tomto okamžiku můžete jako akcent přidat různé typy polštářů. Nezapomeňte, že nemusíte hledat monochromatický vzhled.

Zásobník

Dalším způsobem, jak stylovat polštářky, je stohovat je přímo na sebe. Stejně jako vrstvení, první úrovní by byly polštáře, které používáte na spaní, zakončené falešnými polštáři. Ale pro úhlednější vzhled zkontrolujte polštáře postele, aby jejich manžety směřovaly k okraji postele.

Stohový styl pro polštářky by vypadal nejlépe, kdyby většina vašich polštářů měla přesné velikosti a tvary. Skládané falešné polštáře poskytují čistý vzhled s dobrou výškou. Můžete také opřít jiné typy polštářů o stohy, pokud chcete přidat akcenty.

Buďte kreativní

Pokud chcete něco méně tradičního a podobného hotelu, proč nezkusit kreativitu se svými polštáři? Nemusíte hledat elegantní vzhled, protože asymetrický styl může být stejně atraktivní. Užitečným tipem, jak se vyhnout matoucímu designu, je oddělit velikosti polštářů podle tvarů a barev a mít jednu skupinu na každou stranu.

Závěr

Pokud používáte polštářky, nemusíte si kupovat samostatné polštáře z polštářů na postel. Ale co je to podvod? Shams si můžete představit jako dekorativní potahy na polštáře.

Proto při navrhování své ložnice nemusíte používat ozdobné polštáře. Ve dne si dejte na postel polštáře a voila! Vaše jednoduše vypadající polštáře se přemění na ozdobné kousky!

Jste stále zahlceni stylovými falešnými polštáři? Máte tři základní způsoby, jak je použít. Pokud chcete elegantní a tradiční vzhled, můžete je vrstvit nebo skládat, ale můžete také být kreativní a jít na asymetrický povrch.