Co je to modlitební deka: Přehled a snadný 3krokový proces

Možná jste viděli přikrývky, které používají těžce nemocní pacienti v nemocnicích, ale nejde o běžné věci. € – Co je to modlitební deka a na co se používá?, Můžete se zeptat.

Jednoduše řečeno, modlitební hadřík – ať už deka, šála nebo kapesník – slouží jako připomínka, že existuje skupina lidí, kteří se modlí za svého nemocného přítele nebo rodinu. Slouží jako položka pohodlí, protože je vyráběna a posílána s modlitbami.

Modlitební přikrývky si ceníme, protože jsou vyrobeny s láskou, péčí a modlitbou. Dokonce i ministerstva a sbory potřebují čas, aby se modlili za tisíce přikrývek a posílali je lidem v nouzi.

Modlitební přikrývky se neomezují pouze na nemocné. Může být vyroben a poskytnut každému, kdo potřebuje péči, lásku nebo požehnání.

Vytvoření modlitební deky je velmi jednoduché; nezapomeňte, nejdůležitější částí je, abyste se při výrobě modlili nad přikrývkou a poté ji nechali požehnat knězem, než ji někomu dáte.

Pokud uvažujete o vytvoření modlitební přikrývky, kterou byste dali příteli, můžete jednoduše postupovat podle níže uvedeného průvodce.

Jak si vyrobit modlitební přikrývku

Krok 1. Pletené, háčkované nebo šité deky

Existuje mnoho způsobů, jak si vyrobit modlitební deku. Svou deku můžete uplést, háčkovat nebo ušít.

Pokud však v těchto činnostech nemáte zkušenosti, můžete se rozhodnout pro možnost nešít. Například přikrývky z flísové vazby se dají snadno vyrobit, stačí si jen rozstříhat rouno na velikost, nůžky a dovednosti vázání uzlů.

Svou modlitební deku můžete dokonce ozdobit, jak chcete.

Krok 2. Při přípravě deky zahrňte modlitbu za příjemce

Při výrobě modlitební deky nebo šálu je nejdůležitější modlitba. Pozvěte alespoň dalšího člověka, aby vám pomohl vytvořit a modlit se přes přikrývku.

Ujistěte se, že druhá osoba ví a pečuje o příjemce deky, protože každý uzel nebo steh je řekl, aby poslal požehnání.

Krok č. 3. Vezměte deku do diecéze, abyste byli požehnáni

Jakmile dokončíte výrobu a modlíte se přes přikrývku, můžete ji vzít do diecéze nebo do kostela, do kterého chodíte, aby bylo požehnáno.

Jakmile je toto hotovo, je připraveno k doručení nebo odeslání poštou příjemci.

Kvůli péči a modlitbě, která je věnována výrobě modlitební přikrývky, lidé věří, že modlitby a požehnání jsou tím, co činí modlitební deku účinnou, nikoli samotnou položkou.

Co je modlitební deka a její původ

Časné biblické záznamy o používání modlitebních oděvů

Křesťané používali modlitební oděvy jako dřívější praxi v církvi. Ve skutečnosti bylo použití modlitebních oděvů zaznamenáno v Bibli.

Ukázalo se to na ženě, která utrpěla těžké krvácení a dotkla se lemu Jesussova pláště v Matoušovi 9: 2022.

Ve Skutcích 19: 1112 byly nemocným noseny kapesníky, které je uzdravovaly z nemocí a zlých duchů.

Novodobý původ modlitební látky

Předpokládá se, že mormoni začali používat moderní modlitební hadřík ve 30. letech 19. století, kdy skupina lidí požádala zakladatele mormonismu, aby je uzdravil.

Protože se k nim nemohl dostat, místo toho poslal červené kapesníky, které se nad nimi modlily. Někteří z nemocných lidí byli uzdraveni, takže se kapesníkový rituál stal běžnějším.

I když postupem času mormonismus vybledl, stal se populárnějším v letniční církvi a dokonce i v římskokatolické církvi, kde ji lze pomazat olejem, než ji můžeme dát nemocným.

Modlitební hadřík jako zdroj uzdravení

Farníci mohou požádat o zhotovení modlitebních přikrývek pro ty, kteří trpí vážnými nemocemi.

I když jsou vyrobeny a dány osobám trpícím těžkými nemocemi a nemocemi, lze je přikrýt i blízkým pacientům.

Mohou být také předány ostatním, aby přinesly uzdravení a útěchu.

Jako schémata vydělávání peněz pro některá ministerstva a organizace

Léčivé hadry lze bohužel použít také jako schéma vydělávání peněz. Říká se, že tyto deky jsou zázračné hadříky, které vám mohou poslat výměnou za obvykle velké dary.

Ačkoli tomu tak většinou není, je důležité být ostražití, odkud bereme modlitební přikrývky.

<

Modlitební deka naznačuje, že modlitba je nezbytnou součástí jejich používání. Některé diecéze ji před podáním potřebným pomazají olejem, ale pokud není, je v pořádku.

Co je modlitební deka a na co se používá? Modlitební přikrývka je v některých církvích uznávána jako svátostný předmět, který by měl kněz požehnat, aby byl relevantní ve svátosti.

I když je to mezi křesťany praktikujícími letničních tradic známé, jiné praktiky vyžadují, aby byly tyto oděvy umístěny na oblasti, které potřebují uzdravení, zatímco se modlí za nemocného.

Nezapomeňte však, že modlitební deka nebo tkanina nedává automatické léčivé schopnosti. Neměl by být používán jako zázračná deka €, o které mnozí lidé mohou věřit.

Místo toho přemýšlejte o tom, že pošlete modlitební hadřík jako krásný dárek nebo laskavé gesto, které připomene vašemu příteli nebo blízkému, že se za ně někdo modlí.