Co je prášek ve fialové matraci

Odpověď na otázku, co je prášek v matraci Purple, je, že se jedná o polyethylenový kopolymer. Níže se dozvíte více o tomto materiálu, abyste si uklidnili mysl. S matrací Purple byste se přesto měli cítit bezpečně a využívat jeho výhod.

Co je matrace Purple? Tento produkt se může pochlubit nejlepší podporou spánku, protože uvolňuje tlak a udržuje tělo v rovnováze. Ale pro další pochopení toho, jak to funguje, je zde vše, co potřebujete vědět o jeho součástech.

Co je prášek ve fialové matraci?

Rychlá historie

Pokud vás zajímá původ prášku v matraci Purple, je vytvořen pro společnost Hyper-Elastic Polymer. Tento polymer je lepivý materiál, který hraje významnou roli v pohodlí a podpoře, kterou matrace Purple poskytuje. Vzhledem k tomu, že Purple’s Hyper-Elastic Polymer je lepkavý a drží se sám sebe, musí společnost vyřešit tento potenciální problém, který může nastat během přepravy.

Lepivost polymeru Purple’s může během přepravy lákat, což povede k tomu, že se produkty, jako jsou matrace, budou nepohodlně používat. Výsledkem je, že takzvaná Smart Comfort Grid společnosti Purple ztratí svoji podstatu. Společnost poté zjistila, že jeho potažení práškovým polyethylenovým kopolymerem zabrání tomu, aby se polymer přilepil.

Toto netoxické řešení, které se běžně vyskytuje v práškových make-upech a opalovacích krémech pro děti, je stejný prášek, jaký vidíte ve své matraci Purple. Je odpovědný za to, aby vaše postel byla v dokonalé formě bez ohledu na přepravu. Až si tedy příště budete užívat Purple’s Smart Comfort Grid, máte poděkovat polyetylenový kopolymerový prášek.

Je Purpurová matrace toxická?

Purpurová matrace je netoxická a pokud vás zajímá síla, kterou používá k udržení struktury polymeru, je také bezpečná. Může to být zastrašující, když slyšíte slova polyethylenový kopolymer, ale společnost se pyšní tím, že všechny použité výrobky a materiály jsou bezpečné pro zdraví. Nezávislé laboratoře tento prášek testovaly, aby vám poskytly klid na jeho použití v matraci.

Díky tomu, že je prášek patentován a označen jako 100% bezpečný, neobsahuje žádné složky ani chemikálie, které by představovaly zdravotní rizika. Mezi tyto látky patří látky podle kalifornského návrhu 65 a látky regulované zákonem Massachusetts Right to Know Act, Pennsylvánským právem vědět a zákonem New Jersey Workers and Community Right to Know Act. Můžete se podívat na bezpečnostní list Purple a dozvědět se více.

Je prášek v matraci Purple bezpečný při vdechování?

Obavou, kterou si můžete vybavit, je náhodné vdechnutí tohoto prášku. Abychom vám ulehčili, společnost Purple také testovala bezpečnost práškového laku při případném vdechování. Podle laboratoří je množství prášku, které člověk může vdechnout, v mezích norem, dokonce iu astmatiků.

Je prášku v matraci Purple bezpečné na dotek?

Co když jste se prášku dotkli nebo se dostal do kontaktu s pokožkou? Můžete předpokládat, že by to nemělo představovat žádná rizika, protože tento prášek se také nachází na kosmetice, opalovacích krémech pro děti a dokonce i na nádobách na potraviny. Pokud však máte další přetrvávající obavy, můžete tento materiál vždy konzultovat se svým lékařem.

Co je uvnitř fialové matrace?

Pro ty, kteří jsou zvědaví na celkové složení matrace Purple, používá 2palcový hyperlastický polymer v Purple Grid nebo vrchní vrstvu s práškovým potahem, 3,5palcovou polyuretanovou pěnu o hmotnosti 1,8 libry na střední vrstvě a základní vrstva složená z 4-palcové polyuretanové pěny o hmotnosti 2 libry. Pokud jde o látku, Purple používá 67% polyesteru, 29% viskózy, 4% lycry. Matrace také používá nehořlavou látku; netoxická pletená bariéra, která není ošetřena chemickými látkami.

Kryt SoftFlex matrace Purple je pružný a prodyšný, aby doplnil mřížku Purple značky. Pružnost a proudění vzduchu této mřížky jsou vynikající pro uvolnění tlaku a poskytnutí správné pevnosti pro podporu a pohodlí. Pokud jde o dvouvrstvou pěnu, poskytovaly dobré odpružení s vysokou hustotou a měly vydržet dlouho.

Je polyuretanová pěna toxická?

Kupující obvykle porovnávají matraci Purple s matrací z paměťové pěny, pokud jde o pohodlí a podporu. A protože polyurethanová pěna je také náchylná k odplyňování, je přirozené být zvědavá, jestli je toxická. Dobrou zprávou je, že pokud jde o použití polyuretanové pěny, není se čeho bát.

Počet sloučenin, které vdechujete během odplyňování, je dostatečně malý, aby způsobil jakékoli zdravotní problémy. Kromě toho můžete vždy zkontrolovat, zda je matrace, kterou používáte, testována a certifikována společností CertiPUR-US, aby vám ulehčila mysl. Existují různé druhy polyuretanové pěny, takže je nejlepší si udělat průzkum o tom, který používá vaše matrace.

Závěr

Transparentnost matracové společnosti, pokud jde o materiály, které používá, je zásadní. Například víte, co je prášek v matraci Purple? Purple používá tento prášek jako povlak na ochranu polymeru matrace, který je odpovědný za pohodlí a podporu jejich produktu.

S tímto práškem byste se měli cítit v pohodě, protože je netoxický a bezpečný při vdechování nebo dotyku. Polyuretanová pěna matrace je také bezpečná pro použití, protože neobsahuje škodlivé chemikálie, které představují zdravotní rizika. Celkově je matrace Purple produktem, při kterém by se spotřebitelé měli cítit bezpečně.