Co je polštář na oči? 3 nejlepší důvody, proč byste to měli mít!

Viděl jsem kulaté, dlouhé a nadměrně velké polštáře, ale co polštáře na oči; co je oční polštář?

Polštářům na oči se také říká polštáře snů, které dávají smysl, protože pohodlí, které přinášejí, vás donutí jít do své snové země, jakmile spíte.

Polštáře nejsou vaše typické, protože jsou malé a mají tvar masky, nebo se zdají být obdélníkové sáčky vyrobené z hedvábí nebo bavlny, naplněné bylinkami, které vám pomohou uvolnit se při spánku.

Představte si, že jste se vynořili ve vůni levandule; není to relaxační? Je to, jako by všechny vaše starosti a stres odplynuly kvůli polštáři na oči.

Proto mnoho lidí používá oční polštáře, aby usnuli, a to i při aromaterapii.

Co je polštář na oči

Co je oční polštář?

Polštáře na oči jsou obdélníkové sáčky vyrobené z bavlněného hedvábí nebo z vaší staré košile, pokud jste si je vyrobili sami, naplněné bylinkami, které jsou obvykle provoněné, aby vám pomohly uvolnit se.

Používám oční polštář ke spánku, protože vypnutí světel nestačí na to, abych usnul.

Připadá mi příjemné nosit si polštář na oči, protože mi chrání oči před světlem a jeho jemná váha nad mýma očima mě nutí usnout.

Vidíte, lehký tlak na oči je pro vaše tělo prospěšný.

Jeden z našich dvanácti lebečních nervů, kterým je nerv vagus, v našem mozku, který se pohybuje dolů k naší zadní části krku, k naší hrudi a srdci a břichu a zažívacímu traktu, hraje v našem těle zásadní roli.

Lehký tlak na oko tedy pomáhá snížit srdeční frekvenci, známou jako okulokardiální reflex.

K tomu přidává způsob, jakým může stimulovat náš nervus vagus, který je primárním komunikátorem našeho systému odpočinku a strávení.

Reguluje naše trávení a srdeční frekvenci, když spíme. To dělá naše těla uvolnit a dělat jejich pravidelné funkce.

A konečně je také aktivován náš systém tend-and-spřátelit, zodpovědný za to, že nám pomáhá spojit se a oslovit ostatní.

Břišní masáže nebo oční polštáře stimulují následující nervy, jejichž váha tlačí na naše oči.

Jak funguje polštář na oči?

Jak tedy může jednoduché obdélníkové pouzdro dělat takové zázraky? Pokračujte ve čtení, abyste byli ohromeni tím, jak to funguje!

Měkký vak naplněný lněnými semínky nebo voňavou bylinou, umístěný na horní části oka, vytváří dostatečný tlak na vaši oční bulvu, aby se uvolnila, a to, co jsem řekl dříve, stimuluje nervy, aby pomohly tělu užít si odpočinek, který si zasloužíte.

Někteří lidé by si dokonce chladili oční polštáře, protože to poskytuje ten pocit ochlazení, díky kterému usnete.

Proto lidé s migrénami, úzkostí nebo jednoduchou bolestí hlavy používají oční polštáře k odpočinku a uvolnění těla od každodenních těžkostí.

Jak používat polštáře na oči?

Nyní, když víte, jak tyto fantastické polštáře fungují, byste si chtěli vyzkoušet to nejlepší, když se naučíte, jak je používat.

Polštář na oči můžete použít právě tak, jak je. Stisknutím uvolněte vůni a položte si ji na oči.

Ujistěte se, že jste ve své pohodlné spánkové poloze, abyste mohli lépe spát.

Pokud pociťujete bolesti hlavy nebo stres, chtěli byste, aby váš oční polštář byl teplý.

Vložte oční polštář na minutu do mikrovlnné trouby a použijte jej. Ujistěte se, že není příliš teplo, nebo to bude nepříjemné.

A samozřejmě si můžete zmrazit polštář, lék na namáhání očí nebo bolesti hlavy, nebo chcete, aby vám tento chladicí efekt způsobil usínání.

Výhody používání polštáře na oči

Před zakoupením produktu byste samozřejmě měli znát jeho výhody, pokud je to to, co potřebujete. Zde je seznam věcí, které může polštář na oči udělat pro vaše tělo:

# 1. Slouží jako akupresura

Lněná semínka a byliny uvnitř očního polštáře vám poskytnou správné množství tlaku na oči, aby stimulovaly nervy, díky nimž se vaše tělo bude cítit uvolněnější a odpočinutější.

Doporučuji použít oční polštářový rámeček ve tvaru oka, protože ten určitě poskytne tu nejlepší podporu.

# 2. Oční štít

Když spíme, zhasínáme světla a usínáme ve tmě a nošení oční masky vám pomůže odpočívat v klidu, protože blokuje do očí bijící paprsky a vizuální podněty, které vás probudí.

Pokud se neustále nacházíte před počítačem nebo mobilním telefonem, vsadím se, že vás oči obvykle svědí nebo jsou podrážděné, ale naštěstí vám vaše problémy pomůže zmírnit oční maska.

# 3. Reliéf

Akupresura pomáhá zmírnit svalové napětí na čele, spáncích, krku a ramenech kvůli lněným semenům.

Tlak z polštáře do vašich očí opět vyšle neurologické signály do vašeho mozku, aby pomohlo vašemu tělu uvolnit se a zmírnit bolest.

Závěr

Nikdy jsem si nemyslel, že takové oční polštáře dokážou! Co je oční polštář? Je to kouzelný a obdélníkový polštář umístěný na očích, který vám pomůže relaxovat a spát.

Tak proč váhat? Popadněte svůj a vylepšete svou rutinu, než si užijete krásný odpočinek!