Co je deka virů? Nebojte se jména

Pokud vás zajímá, co je to virová deka, nebojte se, protože to s viry nemá nic společného. Místo toho termín vychází z háčkování vzor je složitý a jedinečný vzhled. Nebylo by vhodné vyzkoušet tento projekt během pandemie?

Budeme si povídat více o tom, o čem tato deka je a jestli můžete háčkovat virový steh níže. Tak na co čekáš? Toto je jediný virus, od kterého byste se neměli distancovat!

& nbsp;

Co je deka proti virům a proč se jí říká deka proti virům?

& nbsp;

Co je to virová deka?

Deka s viry je prostě háčkovaná deka s jedinečným vzorem. Můžete ovládat, jak velké nebo malé budou výsledné vzory, a dokonce použít různé barvy příze. Jeden háčkovaný vzor lze snadno rozlišit díky nepřetržitému šití kolem středu jak se staví na čtverci .

& nbsp;

Proč se tomu říká virová deka?

Jaký je příběh za tak děsivým jménem? Může být zastrašující slyšet deku, která nese název virus. Možná si budete myslet, že je to něco, přenáší nemoci nebo jej můžete použít, když jste nemocní virem.

& nbsp;

  • Vzor neustále roste

Tyto předpoklady zahoďte, protože pokrývka názvu viru vychází z jejího vzhledu a způsobu výroby. Jak již bylo zmíněno dříve, vzor zahrnuje šití kolem středového čtverce a odtud roste. Pochopit to?

Deka vzor neustále roste jako virus, jako by neskončil. Na rozdíl od jiných háčkovaných vzorů neexistuje při háčkování žádný definitivní bod zastavení od středu. S ohledem na tuto skutečnost můžete také najít další podobnost mezi virem a virovou dekou.

& nbsp;

  • Přikrývka se reprodukuje znovu a znovu

Vzhledem k tomu, jak vytvoříte virovou přikrývku, bude nepřetržitě vytvářet nebo reprodukovat řádky. Proto rychle spotřebuje přízi jako virus, který převezme buňku. Ale nebudeme příliš vědečtí, protože dostanete nápad, že?

& nbsp;

Proč se tomu říká Virus Shawl?

Vzor virálního háčkování nelze použít pouze na přikrývky. Můžete také najít různé vzory šálků virů, které používají podobnou techniku, proto název „virus šátek“. Někteří lidé si také myslí, že termín virusový šál je nesprávně přeložen z toho, jak nazýváme něco populárního jako virální.

Pokud se vzor šálu stal virálním, může být chybně přeložen jako virus šál nebo virus šál. Přesto můžete mít pocit, že šál s viry neobsahuje žádné viry. Pokud chcete vědět, jak háčkovat virový steh, pokračujte ve čtení níže.

& nbsp;

Jak háčkujete virální steh?

Musíte být připraveni, že virový steh nebo vzor háčkování virů nejsou nejjednodušší, zejména pro začátečníky. Postupně však budete mít vzorek na uzdě, protože se opakuje každý čtvrtý řádek. Míra virového stehu navíc není tak vlivná ve srovnání s jinými vzory.

& nbsp;

Spuštění virálního vzoru

Hlavní myšlenkou virového stehu je, že začnete od středu rovného okraje nahoře. Poté, co vytvoříte kruh řetězových stehů, vytvoříte podpisové dvojité háčkované půlkruhové stehy. Jakmile máte tuto „trojúhelníkovou základnu“ dole, pracujete v podstatě tam a zpět přes její dvě strany nebo otáčejte svou prací na začátku každé řady.

& nbsp;

Dokončení virálního vzoru

Pro začátečníky vzor virového šálu má patnáct řádků složených z jednoduché háčkované stehy a řetízkové stehy. Za zmínku stojí také to, že některé řádky se nepočítají a můžete předpokládat, že se jedná pouze o řetízkové stehy. Jakmile dosáhnete požadované velikosti, můžete na řadě končit řetízkovým stehem mezi většinou dvojitých háčkovaných stehů na svém vzoru.

& nbsp;

Co je teplotní deka?

Deka viru není jediná háčkovaná deka s názvem, který se otáčí hlavou. Existuje také teplotní deka s přímějším příběhem o tom, proč se tomu říká teplotní deka. Říká se tomu teplotní deka protože barvy pleteného vzoru pro každý řádek představují teploty vaší oblasti po celý rok.

Vzor můžete vytvořit podle podnebí vaší oblasti, ale můžete začít s dekou kdykoli během roku. Různé pletené vzory také upravují barevné schéma tak, aby byla deka barevnější, i když je počasí jejich místní oblasti relativně stabilní. Teplotní přikrývku můžete háčkovat nebo plést, podle toho, jakou techniku ​​budete pohodlněji opakovat.

& nbsp;

Co je to deka Babette?

Když se dozvíte o virových přikrývkách a háčkování virových vzorů, můžete narazit na přikrývky Babette. Jsou to také barevné háčkované deky, ale připomínají mozaikové vzory kvůli barevným kombinacím a různým velikostem čtverců. Proto má háčkovaný vzor na čtverci virů spíše čtverce než kruhové kombinace.

& nbsp;

Závěr

Slyšet slovo virus je nepříjemné, ale věděli jste, že existují virové přikrývky? Co je deka viru? Abychom tento článek zabalili, je to v podstatě háčkovaná deka, která rychle sžírá přízi a roste kolem středu.

Nemusí to být nejlepší háčkovaný vzor vhodný pro začátečníky, ale bude vám rozumět, protože opakuje každý čtvrtý řádek. Některé další přikrývky s nepředvídatelnými názvy, které také stojí za vyzkoušení, jsou deka Babette a deka s teplotou. Doufáme, že jste si o těchto jedinečně znějících přikrývkách užili čtení, a zkuste si je vyrobit sami!

& nbsp;